Hürriyet Gazetesi

GİT
Bugünkü Hürriyet Gazetesi
YORUMLAR

 • HEM ''DİNDAR'' HEM ''PUTPEREST:
  80 yıl Kemalistlerin putperestliğinden çok çekmişken şimdi kendine ''dindar'' diyen kesimlerin onlardan daha acınacak vaziyette olması, kahredici bir durum değil midir?
 • VTNDS:
  ab ye girmek isteyen kim cameron dangalagi, bizim birligimize girmek icin elimizi opeceniz ingilizler!
 • ADINIZI YAZIN:
  cenk tosun söylüyor ingiltereyi bu zamana kadar yenemedi b undan sonra yeneriz insallah yenmeyi birak bir gol atin bir gol atin tarimizde ingiltereye gol atamamisiz cok cahil tosun yeneriz diyor ben yenmenizi istemiyorum bir gol atin yeter bekliyorum gol atin
 • ELEŞTİREN:
  KEŞKE GERÇEKTEN HEPSİ AMA AYRICALIKSIZ HEPSİ YARGILANSADA TEMİZ TÜRKİYENİN TEMELİ ATILSA. İSTİSNASIZ HEPSİ TERÖR DOLAYISIYLA VERİLEN ŞEHÎTLERDEN VE HARABEYE DÖNEN ŞEHÎRLERDEN SORUMLU. AMA AKP VE ERDOĞAN BU OY-LAMAYI HER ZAMAN OLDUĞU GIBI KÖTÜYE KULLANACAK. BUNU ILERLEYEN ZAMANDA GÖRECEĞİZ. BİR NEVİ MECLIS PARTI-LERININ SESİ KISILACAK. PARTILI CB VEYA BAŞKANLIK''IN TEMELLERI ATILACAK. ONDAN SONRADA ASTIĞIM ASTIK , KESTİĞİMKESTIK . PADİŞAHIM ÇOK YAŞA.
 • KİZİLDERE:
  ridvan dilmen rahatsizmis insallah geberirsin memleket bir ceteden kurtulur geber cete geber oligarsi cocugu
  ELEŞTİREN: RIDVAN GEBERİRSE SANADA BIR ŞEYLERİ MİRAS KALIR GARİ. SANA NE YAPTIKİ ÖLMESİNİ İSTİYORSUN. ONA GELENE KADAR ORTALIK OLİGARŞİ ÇOCUKLARINDAN GEÇİLMİYOR. BİR RIDVANMI GÖZE BATTI.
 • SİNASİ:
  mars mars 90 senedir oldugu gibi siir okumaya devam nutuk cekmekle olsaydi bu isler dünyanin bir numarasi olurduk nutuk atmaya devammmmmmmmm
 • İŞTE ''YENİ TÜRKİYE'':
  Bazıları için ''bu kan, bu gözyaşı hiç dinmemeli'' ki onların; hırsızlık, yolsuzluk, yağma, talan ve ihanetleri konuşulmasın.
 • KİMLER KANDAN BESLENİYOR?:
  HDP‘yi meclisten atmak isteyenlerin Öcalan hakkında tek kelime olumsuz söz ettiklerini duydunuz mu? Duyamazsınız: Zira “barış süreci” adı altında teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirenlerle Öcalan''ı baş tacı edenler aynı kişiler.
 • VTNDS:
  hurriyet simdi papaya sarilmis, laiklik adina, vay zavallilar, bitmisiniz , sizi aramizda barindirmayiz!!
 • İYİLİK:
  Nobel ödülü alan Aziz hoca, eşsiz Atatürk''ün hayatta en hakiki yol göstericinin bilim olduğu özdeyişinin en güzel örneğidir. . akıl ve bilim yolundan ayrılanlar şeyhlerin, tarikatların, hurafelerin, ideolojilerin esiri olarak cehennem azabını yaşarlar. .
 • GAVUR.SAVAR:
  İÇERİDEKİ . GAVURLARI. DA . . . SAVUŞTURMAK. . . MÜSLÜMANLARIN . GÖREVİ. . . . . DIŞARDAKİLER . ZATEN GÖREVLERİNİ YUAPIYOR
 • SİNASİ:
  disardaki gavurlarla basederizde icerdeki gavurlari ne yapacagiz kafayi buna yormak lazim bizansin torunlari bunlar
 • ELEŞTİREN:
  BAHÇELİ , M6HALIFLERE ATFEN, YAZIK ULKÜCÜYÜM DIYENLERE , ONLARA YAKIŞMADI DEMİŞ. AYNI SÖZLERİ BEN BAHÇELİYEIADE EDİYORUM. SUÇORTAĞI ERDOĞAN, AÇILIMI DEVREYE SOKTUĞUNDA SUS, PUS KÖŞEDE OTURUP, ERDOĞANA DESTEĞININ TAM OLDUĞUNU YINELEYE BAHÇELİ, GELEN ŞEHİTLERİN AKAN VE AKACAK KANLARINDAN BIR NEBZE OLSUN UTANIYORMU. HALA ERDOĞANA DESTEĞIN HUKUKİ ZEMINE TAŞIYACAĞINI YÜZÜ KIZARMADAN SÖYLEYEBİLDİĞİNE ŞAŞIRIYORUM.
 • SASKALE:
  türkiye en sonunda senol günes beyefendiye diyet borcunu ödedi sampiyon besiktasimi kutlar nice sampiyonluklar senol günes devami gelir insallah
 • SASKALE:
  besiktas yarin yeniliyor fenerbahce 3 farkla kazaniyor sampiyon sike oluyor sampiyon sike oluyor utanc verici cünkü oligarsilik olacak yarin besiktas yenilecek besiktaslilarda biliyor yarin sike yapilacak sikeciler
 • ELEŞTİREN:
  AYNAYA BAKTINMI KILIÇDAROĞLUNA LAF SOKARKEN. BAKMADIYSAN ZAHMET EDİP BİR BAKIVER. ORADA HEBA OLUP GEÇEN 14 SENEYİ GÖRÜRSÜN.
  DONBIRA: icimizdeki sizin gibi yabancilar barinamayacak uok olacaksiniz, kefereler!!
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • SEN BU VATAN İÇİN NE YAPIYORSUN?.:
  “İki ağaç” devrilmesin diye sekiz can veren gezi eylemcisine kem söz söyleyen haddini bilmez: Senin oylarınla şehirlere, hendeklere yerleştirilen PKK’lılar her gün onlarca vatan evladını şehit ediyor, ülke kan revan içinde ve bölünmüş durumda. Sen bu vatan için ne yapıyorsun?. .
  M D GÖKTÜRK: hangi vatan evladından bahsediyon hain ler
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.