Hasan Arusoğlu Haberleri

Hasan Arusoğlu haber, Hasan Arusoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Arusoğlu - 18.06.2013
Düzeltme
Kan davasının sonunun olmadığını ifade eden Pınarbaşı, şunları kaydetti: "Bu işin en güzel sonu barıştır. Bugün bu barışı hep birlikte yaşadık. Yaşananlar bölgemizin değişmeyen kuralıdır. Kavgalar olur ama araya giren insanlar her iki aileyi kendi gönüllerine bırakmazlar ve barışın olması, insanların kardeşçe yaşaması için çaba sarf ederler. Çünkü barışın devam etmemesi yalnız o iki aileye değil bölgenin tamamına yansıyarak rahatsız eder. Bu nedenle istenmeden yaşanan bu gibi olayların en güzel hali barışla sonuçlanmasıdır." Yemeğe, Birecik Kaymakam Fehmi Sinan Niyazi, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Dursun Çiftçi, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Birecik Müftüsü Mekki Solmaz ve her iki ailenin mensupları katıldı.
Hasan Arusoğlu - 23.05.2013
Vali Güvenç Yol Çalışması Başlattı
İlk olarak Halfeti Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Celalettin Güvenç ve beraberindeki heyeti Halfeti Kaymakamı Mehmet Keklik ve Bozova Kaymakamı Recep Öztürk, Halfeti Belediye Başkanı Mahmut Özdemir, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Yaylak Belediye Başkanı İbrahim Halil Göçer ve vatandaşlar karşıladı.
Hasan Arusoğlu - 23.05.2013
Vali Celallettin Güvenç Bozova Belediyesini Ziyaret Etti
Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Vali Celalettin Güvençin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, "Sayın Valinin her zaman ilçeyle ilgileniyor, bundan dolayı,teşekkür ederim" dedi.
Hasan Arusoğlu - 23.05.2013
Şanlıurfa'ya 15 Milyon Liralık Turizm Yolu
Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, turizm yolu çalışmalarının başlatıldığı Halfeti İlçesi'nde incelemelerde bulundu. Vali Güvenç, kaymakamlık binasında Halfeti Kaymakamı Mehmet Keklik, Bozova Kaymakamı Recep Öztürk, Halfeti Belediye Başkanı Mahmut Özdemir, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Yaylak Belediye Başkanı İbrahim Halil Göçer ve Karayolları 9'uncu Bölge Müdürü Şamil Gülen ve muhtarlarla toplantı yaptı.
Hasan Arusoğlu - 22.05.2013
Vali Güvenç'in İlçe Ziyaretleri
Güvenç, daha sonra Bozova ilçesine geçerek Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu ile bir süre görüştü.
Hasan Arusoğlu - 19.05.2013
Bozova'da 19 Mayıs Kutlamaları
Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasıyla başlayan etkinlik daha sonra, Bozova çok amaçlı sinema ve toplantı salonunda devam etti. Bozova Kaymakamı Recep Öztürk, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Garnizon Komutanı Taner Ercivan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Lütfü Balkır ve Yaylak Belde Belediye Başkanı İ.
Hasan Arusoğlu - 06.05.2013
Kan Davalı Aileler Barıştı
Barışa, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güveç, İl jandarma Albay Emin Dursun, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, Bozova Kaymakamı Recep Öztürk, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Bozova Ziraat Odası Başkanı Suphi Çevik,Yaylak Belde Başkanı İ.
Hasan Arusoğlu - 06.05.2013
Aralarında Husumet Bulunan Aileler Barıştırıldı
Vali Celalettin Güvenç, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Abdülkerim Gök ve Emin Önen, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu ile bazı kanaat önderleri, akraba olan Gül aileleri arasındaki husumeti sonlandırmak için aile büyükleriyle görüştü.
Hasan Arusoğlu - 06.05.2013
Bozova Belediyesi Çocukları Unutmadı
Bozova Belediyesi park alanlarına kaydırak, salıncak ve tünel oyun çalışmalarını tamamladı. Bozova Başkanı Hasan Arusoğlu, yaz mevsimin başlamasıyla çocukların mekanı park alanlarının vaz geçilmez bir mekan olduğunu belirterek, "Yapacağımız yeni oyun alanları çocuklarımızı memnun edecektir Belediye olarak çocuklarımıza gençlerimize ve ailelerimize yeni yeşil alanlar açarak, vatandaşlarımızın oturabilecekleri rahat bir ortama kavuşturacağız" dedi.
Hasan Arusoğlu - 24.04.2013
Başkan Arusoğlu Çözüm Sürecini Halkla Paylaştı
Başkan Arusoğlu, vatandaşlarla birlikte kıraathanede oturup çay içerek vatandaşlarla sohbet etti.
Hasan Arusoğlu - 23.04.2013
Bozova'da 23 Nisan Çoşkusu
Çeşitli yarışmalarda birinci olan öğrencilere Bozova Kaymakamı Recep Öztürk Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu ve kurum müdürleri hediyeleri takdim ettiler.
Hasan Arusoğlu - 20.04.2013
Bozova'da AK Parti Danışma Toplantısı
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Yaşar ile başlayan selamla konuşmasının ardında Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu İlçede yapılan hizmetler hakkında bilgiler verdi.
Hasan Arusoğlu - 20.04.2013
Şanlıurfa'da Dolu Yağışı Etkili Oldu
Öte yandan Bozova Belediyesi Fen İşleri ekibi de ulaşacak ani sel baskınlara karşı tedbirlerini aldı. Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Fen İşleri Müdürü Metin İrmek'le birlikte ilçe ve çevre hakkında bilgi aldı.
Hasan Arusoğlu - 18.04.2013
İl Milli Eğitim Müdürü İlci Bozova'yı Ziyaret Etti
İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci daha sonra Bozova Kaymakamı Recep Öztürk ve Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu' nu ziyaret etti.
Hasan Arusoğlu - 12.03.2013
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu da, daha önce arsa sıkıntısından dolayı hastane yapımının geciktiğini dile getirerek, hayırsever vatandaşların bağışıyla da söz konusu sıkıntının en kısa sürede giderileceğini aktardı.
Hasan Arusoğlu - 12.03.2013
Bozova'ya 75 Yataklı Hastane Yapılacak
Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, ilçelerinde yapılması planlanan hastane için yer sıkıntısı olduğunu ve bunu hayırsever vatandaşların bağışı ile aştıklarını belirterek, "Bozova'ya devlet hastanesi yapılması için karar alınmıştı, ancak devlet hastanesinin yapımı için yer lazımdı.
Hasan Arusoğlu - 09.03.2013
Bozova Belediyesi 2014'de Hazırlanıyor
Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, daha modern ve temiz bir binayla halka hizmet vermek amacıyla Belediye Sarayında köklü bir restorasyon başlattıklarını belirterek, "Binanın kapıları,pencereleri değiştirildi,binanın iç ve dış boyaları yapıldı ve ayrıca daha önce sobayla ısınmanın yapıldığı binaya kalorifer sistemi döşendi.
Hasan Arusoğlu - 09.03.2013
Bozova'da 8 Mart Kadınlar Günü Kutlandı
Kutlamada Halk Eğitim Müdürlüğü'nce dikilen giysiler minik çocuklar tarafından sergilendi. Tiyatro oyunun sahnelenmesinden sonra şiirler okundu Kutlamaya Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, İlçe Garnizon Komutanı Halk Eğitim bünyesinde çalışan bayanlar ve öğretmenler katıldı.
Hasan Arusoğlu - 03.03.2013
AK Parti'li Belediye Başkanları Şanlıurfa'da Toplandı
AK Parti Şanlıurfa ilçe ve belde belediye başkanları, istişare toplantısı için bir araya geldi.
Hasan Arusoğlu - 18.01.2013
AK Parti'li Akman'ın Kazada Ölen Yeğeni Toprağa Verildi
Bozova İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı olan Abdulhakim Nas, Karaköprü beldesinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Nas'ın cenazesi Birecik Ulu Camii'nde kılınan namazın ardından Karşıyaka Aile Mezarlığı'na defnedildi. Cenaze törenine, Milletvekili Yahya Akman'ın yanı sıra Vali Celalettin Güvenç, Birecik Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, Halfeti Kaymakamı Mehmet Keklik, Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile vatandaşlar katıldı.
Hasan Arusoğlu - 17.01.2013
Milletvekili Akman'ın Acı Günü
Cenaze törenine, Milletvekili Akman'ın yanı sıra Vali Celalettin Güvenç, Birecik Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, Halfeti Kaymakamı Mehmet Keklik, Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile vatandaşlar katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Arusoğlu Haberleri | Hasan Arusoğlu Kimdir - Haberler - Hasan Arusoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Arusoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Hasan Arusoğlu kimdir? Hasan Arusoğlu hayatı ve biyografisi!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 12:39:41. #1.16#

title