Hakimler Savcılar Yüksek Kurulu Kararnamesi Yayınlandı(10)

.



Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Adli yargı yaz kararnamesini yayınladı.

Toplam 1499 hakim ve savcının görev yerinin değiştirildiği kararname şöyle:

Ramazan Kırtay Karasu Hakimi Karacabey Hakimliği

Fatma Türker İslahiye Hakimi Mardin Hakimliği

İdris Ünal Borçka C.Savcısı Niğde C.Savcılığı

Levent Kandemir Manavgat C.Savcısı Burdur C.Savcılığı

Fatih Akçay Karataş Hakimi Iğdır A.C.M.Başkanlığı

Erkan Doğukan Çaycuma C.Savcısı Çaycuma C.Başsavcılığı

Metin Etil Koçarlı C.Savcısı Gelibolu C.Savcılığı

Mehmet Arı Bozyazı Hakimi Düzce Hakimliği

Zekeriya Bayazıt Havza C.Savcısı Tunceli C.Başsavcılığı

Fatma Davran Ayancık Hakimi Elazığ Hakimliği

Durmuş Karaçalı Orta Hakimi Aksaray Hakimliği

Cem Boztaş Orhaneli Hakimi Tokat Hakimliği

Amil Ece Kızıltepe Hakimi Çorlu Hakimliği

Abidin Gürpınar Gazipaşa Hakimi Niğde Hakimliği

Fatma Arıkan Susuz C.Savcısı Erzin C.Savcılığı

İsmail Ünlü Keşap Hakimi Gölcük Hakimliği

Mustafa Başer Oğuzeli Hakimi Van Hakimliği

Ahmet Kaya Gökçeada Hakimi Şile Hakimliği

Ahmet Akça Batman C.Savcısı Karaman C.Savcılığı

Mustafa Ak Şarkikaraağaç Hakimi Fethiye Hakimliği

Serkan Miraç Göbekli Turgutlu C.Savcısı Kars C.Savcılığı

Selçuk Kocaman Orhaneli C.Savcısı Van C.Savcılığı

Hasan Mutlu Altun Cihanbeyli C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı

Mahmut Bora Ekici Ula C.Savcısı Erzincan C.Savcılığı

Murat Kızılyar Hınıs A.C.M Başkanı İnebolu A.C.M.Başkanlığı

Kurtca Eker Pozantı C.Savcısı Dörtyol C.Savcılığı

Faruk Şener Ilgın Hakimi Düzce Hakimliği

Hidayet Kocatepe Kula Hakimi Soma Hakimliği

Miktat Başaran Kadirli C.Savcısı Körfez C.Başsavcılığı

Ali Girgin Dalaman Hakimi Ereğli (Zonguldak) Hakimliği

Fehmi Gedik Şarkikaraağaç C.Savcısı Kandıra C.Savcılığı

Fedai Turan Kocaali C.Savcısı Bandırma C.Savcılığı

Aşır Akbıyık Havza Eski Hakimi Pütürge Hakimliği

Mustafa Akgül Muş Hakimi Ayvalık Hakimliği

Harun Yiğit Mut Hakimi Gönen Hakimliği

Nurettin Toklu Adalet Müfettişi Tekkeköy C.Savcılığı

Seda Akmeşe Sındırgı Hakimi Şanlıurfa Hakimliği

Pınar Vardar Uyğur Kırkağaç Hakimi Keşan Hakimliği

İsmet Ertuğrul Gerede Kiraz Hakimi Mardin Hakimliği

Hayati Karaaslan Kars Hakimi Boyabat A.C.M.Başkanlığı

Yakup Yar Düziçi C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı

Serkan Çağlayan Gümüşhacıköy Hakimi Seydişehir A.C.M.Başkanlığı

İlker İlkılıç Akdağmadeni Hakimi Gönen Hakimliği

Ömer Faruk Tüfek Şırnak Hakimi Yargıtay Tetkik Hakimliği

Mahmut Aydoğdu Erzin C.Savcısı Akşehir C.Savcılığı

Mevhibe Başıraz Giriftinoğlu Ceyhan Hakimi Yargıtay Tetkik Hakimliği

Abdullah Börklüce Şarkikaraağaç Hakimi Tarsus Hakimliği

İsmail Yavuz Gerze Hakimi İnegöl Hakimliği

Mithat Akgün Pamukova Hakimi Sungurlu A.C.M.Başkanlığı

Murat Boylu Erzin Hakimi Tokat Hakimliği

Yılmaz Kıstı Muratlı C.Savcısı Van C.Savcılığı

İsmail Çolak Pozantı C.Savcısı Batman C.Savcılığı

Kemal Subaşı Demre Hakimi Ardahan A.C.M.Başkanlığı

Alper Taşkıran Boyabat C.Savcısı İznik C.Başsavcılığı

Ahmet Dönmez Tosya Hakimi Kızılcahamam Hakimliği

İbrahim Altınkaynak Anamur Hakimi Rize Hakimliği

Bülent Kınay Zile Hakimi Van Hakimliği

Murat Çolak Siverek Hakimi Ortaca Hakimliği

Kadir Kuru Siverek Hakimi Yargıtay Tetkik Hakimliği

Yunus Alkaç Seydişehir Hakimi Ödemiş Hakimliği

Ahmet Kalpak Sungurlu A.C.M.Başkanı Adıyaman A.C.M.Başkanlığı

Şehmus Ernas Zile C.Savcısı Kandıra C.Başsavcılığı

Habip Atak Nizip C.Savcısı Niğde C.Savcılığı

Mithat Dokur Çaycuma Hakimi Şanlıurfa Hakimliği

Muhiddin Paça Taşova Hakimi Diyarbakır Hakimliği

Hasan Hüseyin Gürses Erbaa Hakimi Elmadağ Hakimliği

Cebrail Yaşar Erdemli Hakimi Erzurum Hakimliği

Recep Uyanık Sungurlu Hakimi Serik Hakimliği

Aynur Mertoğlu Erdal Akçakoca Hakimi Bandırma Hakimliği

Özgür Aktuğ Malkara Hakimi Nusaybin Hakimliği

Hikmet Gürbüz Kars C.Savcısı Çubuk C.Başsavcılığı

Nuri Karakuş Varto C.Savcısı Oğuzeli C.Savcılığı

Yusuf Altun Ergani Hakimi Dörtyol Hakimliği

Ahmet Önder Kocademir Dalaman Hakimi Manavgat Hakimliği

Şenol Demir Nazilli Hakimi Almus Hakimliği

Adnan Korkmaz Kulu Hakimi Ereğli (Zonguldak) Hakimliği

Talip Demirezen Silopi C.Başsavcısı Bandırma C.Savcılığı

Atilla Rahimi Mecitözü C.Savcısı Nevşehir C.Savcılığı

Derda Gökmen Karasu C.Savcısı Çeşme C.Savcılığı

Musa Yücel Alaçam C.Savcısı Aksaray C.Savcılığı

Abdullah Güdendede Ürgüp C.Savcısı Osmaniye C.Savcılığı

İsa Yalı Bozyazı Hakimi Körfez Hakimliği

Aydın Karabıyık Gemerek Hakimi Yargıtay Tetkik Hakimliği

Cafer Ay Ergani C.Savcısı Kırklareli C.Savcılığı

Ahmet Hakan Özdemir Marmaraereğlisi C.Savcısı Aksaray C.Savcılığı

Ozan Kaya Göle C.Savcısı Ünye C.Savcılığı

Züriyet Akgül Muş Hakimi Ayvalık Hakimliği

Mustafa Şenel Viranşehir Hakimi Ereğli (Konya) Hakimliği

Ömer Öksüz Besni Hakimi Marmaris Hakimliği

Pınar Başaran Kadirli Hakimi Körfez Hakimliği

Kerim Keleş Türkoğlu Hakimi Yargıtay Tetkik Hakimliği

Levent Yüksel Gölyaka Hakimi Bergama Hakimliği

Melih Uçar Elbistan Hakimi Bartın Hakimliği

Şükrü Uysal Ula C.Savcısı Van C.Savcılığı

Lutfullah Sami Özcan Karapınar C.Savcısı Mudanya C.Başsavcılığı

Kemal Karanfil Germencik Hakimi Yargıtay Tetkik Hakimliği

Filiz Özdemir Marmaraereğlisi Hakimi Aksaray Hakimliği

Suzan Yalçın Kutlu Tavas Hakimi Bilecik Hakimliği

Vedat Yalçın Iğdır Hakimi Bodrum Hakimliği

Şükrü Uluyol Kurşunlu Hakimi Rize Hakimliği

(EKİP)


sponsored ads
sponsored ads
sponsored ads