Fanatik Gazetesi

GİT
Bugünkü Fanatik Gazetesi
YORUMLAR

 • MESUT:
  DOPİNG KONTROLÜ İLE SON KOZ OLAN OYUNDA OYNANDI AMA TUTMADI, MAÇA CÜNEYT ÇAKIR VERİLDİ TUTMADI, F. B YE VERİLEN VAADLERDE TUTMADI, BİR YERLERE VERİLEN MESAJLARDA TUTMADI. . . EEEE TFF SIRA SENDE. . . NE DERSİN. . . ADALETİ YOLUNDAN ŞAŞIRTAN TFF ARTIK SİZE BİR GÖREV DÜŞÜYOR ÇEKİLİNDE ŞAMPİYONLUK ADAYI OLAN 3 TAKIM SAYISI ÇOĞALSIN, TÜRK FUTBOLUDA BU UTANÇ TİYATRO OYUNUNDAN KURTULSUN. . . .
  BARAKLI MUSTAFA: HAYRET MEMLEKET CAHIL KAYNIYOR ASLANIM SIZ NASIL SAMPIYON OLDUNUZ BIR SÖYLE SEZONUN ILK6 HAFTASINI SONRA SIVAS , BURSA , KASIMPASA MACLARINIBIR IZLE SONRA DEKI DÜNYADA KAC KULÜP VAR TFF BASKANINA 100MILYON DOLAR BORCU OLAN SONRA FENERI KONUS. NEYSE SAMPIYONLUGUNUZU KUTLAYIN
 • ELEŞTİREN:
  TAKIMLARIN TARAFTARLARINI GAZA GETIRECEK AÇIKLAMALAR YAPANLARI, ISTER TARAFTAR , ISTER KULÜP BAŞKANI OLSUN KINADIĞIMI BURADAN BILDIRIYORUM. SPORDUR YAPILAN . FUTBOL BIR DALIDIR. BURADANDA BIR BIRINCI (ŞAMPIYON)BIR IKINCI , BIR ÜÇÜNCÜ VS , VS , VS OLACAKTIR. NETICE SPORDUR. SPORU ŞIDDET ARACI HALINE GETIRENLERE YAZIKLAR OLSUN DEMEKTEN GAYRISI ELIMDEN GELMIYOR. MARIFET AYRI AYRI DEĞİL , BIRLIKTE EĞLENEBILMEK. FITNE VE FESATÇILA-RA DA YAZIKLAR OLSUN. .
 • BARAKLI MUSTAFA:
  HAYRET DOPING KONTROLÜ YAPANLAR ISTIFA ETMEK ZORUNDA KALMISLAR BEN SASIRMADIM, CAKMA FLOZOFVE DELIKANLI BASKANI ISYAN CIKARMIS. KUPASINI TESLIM EDIPTE HALEN PISKINCE FENERE SIKECI DIYEN SIZIN SEKIZLIK MAC VARYA SORUSTURULMUSTU SAHI NICIN ACABA
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • KARTALİZMA:
  beşiktaş türkiyenin ableminde tek türk bayrağı olan takımdır onun için herkes saygı duyması lazım
  BARAKLI MUSTAFA: BESIKTAS INGILIZ BASKISIYLA FORMA RENGINI DEGISTIREN ILK VE TEK TAKIMDIR ONUN ICIN SAYGI DUYULMAZ, AMA BAYRAGIMIZ AYRI AY YILDIZA CAN KURBAN
 • ANTİ AKP:
  ŞÖYLE ÖLDÜRDÜK BÖYLE DURDURDUK DİYEREK SAĞDA SOLDA SALUSLUK SATIYORSUNUZ IŞİD YADA PKK TERÖR ÖRGÜTLERİ EYLEMLERİNİ YAPMAKTAN GERİ KALMIYORLAR ÖRGÜT ÜYELERİNİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNDEN BAHSEDİYORSUNUZ ORTALIK YERDE BİZİM KENDİ VATANDAŞLARIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİL CENAZE CENAZE GETİRİYOR ARKASI KESİLMİYOR BIRAKIN MİLLETE MAVAL OKUMAYI ATIP TUTMAYI DA GERÇEK ANLAMDA NE YAPACAKSANIZ İVEDİ BİR ŞEKİLDE YAPMAYA GAYRET EDİN ŞAYET YARIN TÜRKİYE MİZ VE BİZLER İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR. . .
 • ELEŞTİREN:
  BOŞUNA TARAFTARLARA GAZ VERMEYELIM. LUCESCU YENI SEZONDA KIMDE BAŞLARSA LUCESCU ORADADIR.
 • ELEŞTİREN:
  BEŞİKTAŞI TEBRİK ETMEK ŞANDANDIR. BÜKEMEDİĞİN BİLEĞİ ÖPECEKSİN DERLER ATALARIMIZ. BENIM KIZGINLIĞIM NE BAŞAKŞEHİRE NEDE BEŞİKTAŞA FAKAT GS YE KIZGINIM ONLAR BILIR NEDENINI. FAKAT EN ÇOK FB Lİ FUTBOLCULARA KIZGINIM. OYUNUNU OYNA YENİL CANIMI YE. SAHA İÇİNDESİN , SAHİL YOLUNDA DEĞİL. ALDIĞIN PARAYI HAKET. AMA SİZDENERDE O ANLAYIŞ. TEKRAR BJK EYİ ŞAMPIYON OLDUKLARI İÇİN TEBRİK EDİYOR. FBLİ OYUNCULARIDA KINIYORUM.
 • BARAKLI MUSTAFA:
  SIMDI ARSEN WENGERI TÜRKIYEYE HERHANGI BIR TAKIMA GETIRSELER COK BÜYÜK BIR OLAY OLUR ADAM ARSENALLA KAC YIL CALISIYOR KAC SAMPIYONLUGU VAR, BASARILIMI BASARISIZMI, ONLARMI FUTBOLU IYI BILIYOR YOKSA BIZMI, ÖNCE ONU BULALIM
 • BARAKLI MUSTAFA:
  AKIL FUKARASI BAZILARI FENIRI SU KADAR PARA HARCADI SAMPIYON OLAMIYOR DIYOR, HER KULVARDA YA BIRINCI YA IKINCI BUYSA BASARISIZLIK AVRUPADAN BIRAZ DERS ALIN.
 • ELEŞTİREN:
  BARAKLI ARKADAŞ HAKLI. !!! FENERİN SÖZDE ŞIKE DAVASI BUGÜN BILE KONUŞULUYOR. YAHU ADAMLAR TAHAMMÜDEN ÖLDÜRMEYE SİLAHLI TEßEBBÜSÜNÜ GÖRMEZDEN GELDİNİZ YA O OTOBÜSTEKİ 50 KISI ÖLSEYDİ RAHATLIYACAKMIYDINIZ. ŞOFÖRÜ YARALADILAR . ADAMLAR BELLİ DIŞARIDA ELINI KOLUNU SALLAYARAK GEZİYOR. SPOR CAMIASIDA BU SUSKUNLUKLA YAPILANLARA ORTAK OLMUŞ OLDU. OLAYI ISITIP ISITIP ORTAYA SÜRMEK SIZIN GÖREVİNİZ. HAKEM DÖVDÜLER YINE SES YOK. EN AZ VERILECEK CEZA DIREKT ÜCÇUNCÜ LIGE VE 5 SENE ÇIKMAMA ŞARTIYLA VERİLMELI.
 • BARAKLI MUSTAFA:
  VAYY BIZIM ANLI SANLI SPOR MEDYASI BU TS, YE VERILEN CEZAYA KARSI ORTALIGI YAKTI YIKTI , YALAKALIGIN REZILLIGIN BUKADARINA PES , FENERBAHCENIN EN UFAK HERHANGI BIR OLAYINI HAFTALARCA HABER YAPARSINIZ, KONU DIGERLERI OLUNCA SUSPUS , KIMDEN KORKUYORSUNUZ
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
 • ELEŞTİREN:
  BU NE YAHU. BU UÇUK PARALAR NIYE. BU KADAR PARA SAYAN YÖNETİCİLER 15/20 SENE ÖNCE SPOR AKADEMISINI KURMUŞTU BİLE. HEM NİYE DIŞARISI. TÜRKİYEDE YETİŞEN FUTBOLCU IYI PARALAR ALIRSA. GARANTİ ONLARDA EN AZ DIŞARIDAN GETİRTTİKLERİ ADAMLAR KADAR İYİ FUTBOL OYNUYACAKTIR. DEDIMYA BU UÇUK PARALARI DIŞARIYA AKITACAĞINA, O PARALARLA HEP BIRLIKTE BIR SPOR AKADEMİSİ KURULUR. DAHA GEÇ KALMIŞ SAYILMAYIZ.
 • ANTİ AKP:
  TUTTURMUŞSUNUZ BİR TÜRBANDIR GİDİYOR ORTALIK TÜRBANDAN YIKILIYOR HER HARAM SARHOŞ ETSEYDİ ORTADA AYIK KALMAZDI NAMUS DENEN KAVRAM KAFATASININ ÜZERİNDE DEĞİL İÇERİSİNDE GİZLİDİR. . .
 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • BARAKLI MUSTAFA:
  HUKUK OLMAYAN ÜLKEDE HUKUKCULAR TS, YE CEZA VERMIS KARGALAR BILE GÜLMEZ HIC KOMIK OLMAMIS KESKE HIC VERMESEYDINIZ
 • BARAKLI MUSTAFA:
  GERCEK ADALET OLMAYAN ÜLKEDE, ILAHI ADALET TECELLI EDIYOR. 2011, DE FENER KÜME DÜSSÜN DIYEN ORDUDAN SONRA KARSIYAKDA DÜSDÜ SIRADA TS VE CAMUR ATANLARVAR, ISTE ILAHI ADALET ER YADA GEC TECELLI EDER
 • ELEŞTİREN:
  ÖYLE ŞEY OLURMU. GALATASARAY FUTBOL TAKIMI 1905 TEN BERİDİR VAR. PEKİ O ÖVMEYE ÇALIŞTIĞINIZ BASKET TAKIMININTEVELLÜTÜ NE. BIRAZ DAHA DIKKATLI OLURSAK GS TARAFTARINI ÜZMEMİŞ OLURUZ. BÖYLECE ILERDE OLABILECEK BIR OLUMSUZ DAVRANIŞIN ÖNÜNÜDE AÇMAMIŞ OLURUZ. SAYGILAR. BEN GS TARAFTARI DEĞİLIM. FAKAT HERKESİ SPOR ICIN EFENDİLİĞE DAVET EDIYORUM. OLUMSUZ YORUMLARDAN KAÇINALIM.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.