Fanatik Gazetesi

GİT
Bugünkü Fanatik Gazetesi
YORUMLAR

 • ÇAKIRCALI:
  AZIZ BEYDEN ALLAH RAZI OLSUN. FENERBAHÇEYİ ÇAKALLARA YEM YAPILMAKTAN KORUYOR. BURADAN SORUYORUM, BAŞKANI OLDUĞU TAKIM İÇİN CEZAEVINE GIRMEYİ GÖZE ALAN BAŞKAN BAŞTACI EDILMEZDE NE YAPILIR. YAĞDANLIK DEĞİLİM ARKADAŞLAR. BÜTÜN TAKIM TARAFTARLARININ DÜŞÜNCELERINE TERCUMAN OLDUM. HEPSIDEAZIZ BEYE GIPTA EDEREK KENDILERININ BAŞKANI OLMA SÖYLEMLERİ YAPTIKLARI HERKESÇE AŞIKAR. BU YÜZDEN HEMFENER HEM TARAFTAR ÇOK SANSLILAR. ÇEKEMEYENLERE DUYURULUR.
 • GAVUR İZMİRLİ:
  LIGIN ILK 4 . HAFTASINDA, BU PEREIRA''DAN BIR HALT OLMAZ DİYE YAZMIŞTIM. HALADA AYNI FIKIRDEYIM. FB PEREIRAYA IKI GÖMLEK BÜYÜK GELDİ. O DA BUNUN FARKINDA. BIR TEK YÖNETICILER FARKINDA DEĞİL. BENCE FENER ANTRÖNÖRSÜZ DAHAIYI PUANLAR ALACAĞINDAN ŞÜPHEM YOK. OLAYINCA OLMUYOR. ZORLAMAMAK LAZIM.
 • FB:
  kör sarma yemesini kendinden bilirmiş. ''''2 kör sarma yerken biri, diyerine neden 2 sarma birden yiyorsun demiş. diyeride nerden biliyorsun diye sormuş. çünkü ben 2 şer, 2şer yiyorumda.
 • OPTİMUS PRİME:
  sür manşet aziz. ama dursun azbek o açıklamayı 3 gün önce yaptı. neden cevap vermek için antalya yenilgisini bekledin kı.
 • EZBERBOZAN:
  DURSUN ÖZBEK''E YAKIŞTIRAMADIM, NE ŞIKE YAPTIK, NE 8 YEDIK SÖZLERINI. UEFA''NIN FB YE 3 TEMMUZ SÜRECİ ILE VERECEĞİ KARARI BEKLESIN ÖYLE KONUŞSUN. ÇÜNKÜ 3 TEMMUZ SONRASI AKBABA KESÎLENLER, FBNİN ÖLÜSÜ BILE KENDILERİ ÌÇİN YETECEĞINI ANLADIKLARINDAN ŞIMDİLERDE ÜÇ MAYMUNU OYNUYOR. MALESEF GERÇEK ŞİKECİLER ( TEŞVİK PRİMCİLER)Kendilerini aklama derdinde. Avrupa kupasınıda nasıl aldıklarını zahmet edip bir Hakan Şüküre sorarlarsa gerekli tam teferuatlıaçıklamayala bir ikinci UEFA şoku yaşamaları mümkün .
 • ANTİ AKP:
  KİNDAR VE DİNDAR BİR NESİL YETİŞTİRECEĞİZ DİYEREK BU DEYİŞİ KENDİLERİNE İLKE VE FELSEFE EDİNMİŞLERDİR EDİNMİŞ OLDUKLARI BU FELSEFE SAYESİNDE BAŞTA BEN OLMAK ÜZERE DAHA ÖNCELERİ CAMİ İLE CEMAAT İLE İLİŞKİLİ OLAN KİMSELERİN BU İLİŞKİLERİNİ BERTARAF ETMEK SURETİYLE CAMİLERDEN VE CEMAATTEN UZAKLAŞMALARINA ZEMİN HAZIRLAMIŞLARDIR KİNDARLIK VE DİNDARLIK FELSEFESİ GÜDEREK İLAVETEN GÜÇ ZEHİRLENMESİ YAŞADIKLARI İÇİN MUTLAK SURETTE GÜNÜN BİRİNDE KAYBETMELERİ MUHTEMEL OLACAKTIR ALLAH ŞIMARIKLARI SEVMEZ. . .
 • ANTİ AKP:
  KİNDAR VE DİNDAR BİR NESİL YETİŞTİRECEĞİZ DİYEREK BU DEYİŞİ KENDİLERİNE İLKE VE FELSEFE EDİNMİŞLERDİR EDİNMİŞ OLDUKLARI BU FELSEFE SAYESİNDE BAŞTA BEN OLMAK ÜZERE DAHA ÖNCELERİ CAMİ İLE CEMAAT İLE İLİŞKİLİ OLAN KİMSELERİN BU İLİŞKİLERİNİ BERTARAF ETMEK SURETİYLE CAMİLERDEN VE CEMAATTEN UZAKLAŞMALARINA ZEMİN HAZIRLAMIŞLARDIR KİNDARLIK VE DİNDARLIK FELSEFESİ GÜDEREK İLAVETEN GÜÇ ZEHİRLENMESİ YAŞADIKLARI İÇİN MUTLAK SURETTE GÜNÜN BİRİNDE KAYBETMELERİ MUHTEMEL OLACAKTIR. . .
 • ANTİ AKP:
  ADAMLARIN GÖZÜ NEDEN TÜRKİYE DE NEDEN BÖLÜP PARÇALAMA GAYRETİ İÇERİSİNDELER YERALTI KAYNAKLARI İLE BOĞAZLARI KULLANMAK İÇİN HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF VE MAKSATLARI BELLİDİR ORTALIĞI KARIŞTIRIP TOZ DUMAN ETMEK SURETİYLE BİR ŞEKİLDE KAFALARINA KOYMUŞ OLDUKLARI ŞEYİ YAPMA GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAKLARDIR SİYONİZM VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT ETMELERİNİN YEGANE SEBEBİ BUDUR. . .
 • HAKKI:
  YA KARDEŞİM ARDAYI AMMA PARLATMA YARIŞINDASINIZ. GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ ÌSTEMEZ. TÜRKIYEDE TEK ARDAMI VARARDAYA SUPER LIGDE DE PTT 1. LIGDE DE ON BASACAK OYUNCULAR VAR. AYIP OLMUYORMU. MISAL VERIYORUM :ŞİMDİ LIGLERDE OLMAYAN ESKI OYUNCULAR BILE BEŞ BASAR ARDAYA. ŞAŞKINLIKLA BU ŞARLATANLIKLARI TAKIP EDIYORUM.
  ANKARALI: ptt 1. ligde vesüper ligdeki ardaya on basan futbolculara realden barcadan mençıstırdan teklif yağıyorda bizmi görmüyoruz
 • POLYAKOV:
  ACIYORUM VALLAHA GALATASARAY''A HERGÜN YENİ BİR İSİM ÇIKIYOR ORTAYA AMA ELDE VAR SADECE ''DONK'' )). . PARAN YOK PULUN YOK NE DİYE BAKARSIN AVRUPALI YILDIZLARA. SEN BURAK VE UMUT İLE DEVAM ET . . .
 • DOKUZKÖYLÜ:
  YA TÜRKİYENİN GÜZİDE KULÜPLERİ , AVRUPANIN ISKARTAYA ÇIKARACAĞI FUTBOLCULARI TÜRK TARAFTARINA ÇİLEK GİBİ PARLATICI KELIMEYLE YUTTURMAYA ÇALIŞMALARI HİÇ HOŞ DEĞİL. MADEM PARAYA KIYACAK İLERİYE DÖNÜK DEDEM YAŞINDA DEĞİLDE 20/22 YAŞINDA GENÇ BİR OYUNCUYA YATIRIM YAP.
 • EZBERBOZAN:
  DİKKÂT EDERSENİZ CAVCAVIN KİMYASINI FENERBAHÇE BOZMUŞ. FENER MAÇINDAN SONRA TEKNİK DİREKTÖR KIYIMLARI BAŞLADI. :)))
 • ELEŞTİREN:
  CAVCAVIN YAPTIĞININ AKIL VE MANTIKLA ÌZAHI MÜMKÜN GÖRÜNMÜYOR. BİR PİSKOLOGTAN TAVSİYELER ALIRSA SAĞLIĞINA ÌYÌ GELECEKTİR.
 • DOKUZKÖYLÜ:
  Aziz Yıldırım ve FENERBAHÇENİN Haklılığı Platini ve Blater''in görevlerinden uzaklaştırılmasıyla sağlamlaştı. Yıldırım ve FENERBAH-CE karşıtları cenelerini tutarlar artîk herhalde.
 • HAKKI:
  Trabzona Usta''nın gelişiyle birşeyler düzelir demiştim ama yanılmışîm. Ustanında spor anlayışı tsraftarî doldurmaktan geçiyor. Türkiyenin spordaki prestiji yerlerde. FB nin yapacağı şu otobüs suikastini aydımnlığa çıkartıp. Bazî yöneticilerin gerçek yüzlerini ortaya çîkaracaktır.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.