Fanatik Gazetesi

GİT
Bugünkü Fanatik Gazetesi
YORUMLAR

 • AKILLI DURSUN:
  BU AVRUPALILARDAN BiZE DOST OLMAZ. iSPANYOL GAVURU ATTIGI ÜC GOLLE BUNU ACIKCA BELLi ETTi BUDA YETMEMiS GiBi iTALYANLARDANDA DARBE VURULDU. DÜSENiN DOSTU OLMAZ DEMiSLER, BOSUNA SÖYLENMEMiS, BiR iMPARATORUMUZ VARDI ONUDA CÖKERTTiLER. BiZiM BiZDEN BASKA DOSTUMUZ OLMAZ, EN AKILLICA YAPILACAK iS OLMUSKEN BiRTEK ORTAK PAZAR SEVDASINDAN DEGiL BÜTÜN HEPSiNDEN TAMAMEN iPLERi KOPARIP ATMAK.
 • BAHİSCİ KAMİL:
  gruptan çıkarsak, rakibimiz galler-fransaysa işi biter aga. . . gruptan çıkmak büyük başarı olarak lanse edlip, primler toplanır. . . yolmaya devam hesabı. . .
  MİLLİ REZALET: ehe. . . biz bitti demeden bitti ya la. . . böle hesabın, böle sporun, böle şovun. . . varya. . .
 • HAKKI:
  ARDA BİR GAZETEDE, MİLLİ TAKIM KURTULACAKSA BEN BIRAKIRIM DEMİŞ. BEN DE DURDUĞUN KABAHAT DİYORUM. ZATEN SEN KALSANDA , GITSENDE BU TAKIM KURTULAMAZ. BU KARARI ÇOK ÖNCEDEN ALACAKTIN. BUNLARIN ALAYI BÖYLE GALİBA ÇABUK KÜSÜYORLAR. ELEŞTİRİYE GELEMİYORLAR. GİT KARDEŞİM , VARLIĞINLA NE VERDINKİ NAZIRE YAPIYORSUN. AYRICA BU İŞİ HATIR İÇÎN YAPMIYORSUNUZ. PARA ALIYORSUNUZ. HAKKINI VERECEKSİNİZ, MECBURSUNUZ. BAŞIMIZ YERDE DEĞİL A-MA HAVADA DA OLSUN DEMİYORUZ, SADECE DİK DURSUN İSTİYORUZ
 • ABC:
  TÜRKİYE BU İKİ AÇ GÖZLÜYÜ TANISIN.
  BAŞARILI DİREKTÖR: TÜRKİYE NASIL TUR ATLAR?Çekleri mağlup eden A Milli Takım, E ve F Grubu’ndaki sonuçlara bakacak. İtalya, İrlanda’ya, Belçika da İsveç’e kaybetmezse Çek Cumhuriyeti karşısında aldığımız iki farklı galibiyet son 16 turuna çıkmamız için yeterli olacak. Öte yandan İrlanda ya da İsveç’ten en az biri kazanırsa, Türkiye’nin gruptan çıkmak için son şansı, Macaristan – Portekiz maçına kalacak. O karşılaşmada Macarların alacağı galibiyette Türkiye’nin işini görecek. Türkiye turu geçmesi durumunda ise B
  CANBAZ: memlekette her yer açgöz-canbaz kaynıyo. . . millet napsın. . .
 • BEKTASİ:
  Türk milleti olarak sorumuza gidiyor da amaç dayı selamiyla futbolcumuz var oysaAltyapıdan yetişen futbolcuyla dize getiririz avrupa yki bir türk vatandaşı olarak kanımız dokaniyor
 • ELEŞTİREN:
  ARKADAŞ, ! FANATIK SEN TÜRKİYE FUTBOL TAKIMININ DÜŞMANIMISIN. YAPMAYIN ARKADAŞ, BU GÜNDE GEREKSİZ GAZ VERİCİ (TÜRKLER HESAP SEVER) BAŞLIĞI ATMIŞSIN. YA SİZ BUZIM ÇOCUKLARA GEREKSİZ YÜKLEMELER YAPIP AĞIR YÜK TAŞITMAK İSTİYORSUNUZ. LÜTFEN !ÇOCUKLARI ŞİŞİRİP HAFIZA KARTLARINLA OYNAMAYIN. HERHALDE ONLARDA HEPIMIZ GIBI MİLLİ DUYGULARLA OYNUYOR. GEREKSİZ YÜKLEMELER HAFIZA KARTLARINDA HASARA YOL AÇIYOR. LÜTFEN TÜRKİYE OLARAK YINE SÖYLÜYORUM, !TAŞ YERİNDE AĞIRDIR SÖZÜNÜ UNUTMAYALIM.
 • ELEŞTİREN:
  BAŞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ. GERÇEKTENDE BU GÜN HEPİMİZ AYIRIMSIZ HEPİMİZ KIRMIZI BEYAZIZ. İNŞALLAH ÖYLE KALMAYADEVAM EDERİZ.
  MİLLİ REZALET: sonunda elendik. . . maç bitti. . hepimiz tek renk, moruz. . . emeği geçenlere tşk. . . helaliyle primleri-maaşları indirsinler. . . uyumaya devam. . .
 • ANTİ AKP:
  EY HALKIM AKP NİN 90 YILLIK ENKAZ DİYE ADLANDIRMIŞ OLDUĞU CUMHURİYETİ ADAM GİBİ İNSAN GİBİ ONURUNLA VE GURURUNLA YAŞAMIŞ OLDUN BUNDAN SONRA GELECEK OLAN YILLARINI DA BAŞKANLIK SİSTEMİ ADI ALTINDA HİLAFET İLE YAŞAYARAK GEÇİR YALNIZ ŞUNU UNUTMA Kİ BİR DAHA GERİYE DÖNÜŞÜN KESİNLİKLE SÖZ KONUSU OLMAYACAKTIR BAŞKANLIK SİSTEMİ ADI ALTINDA KENDİ HİLAFETLERİNİ MİLLETE DAYATACAK İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ BİR ZAMANLAR İRAN DA CUMHURİYET İLE YÖNETİLİYORDU İŞTE BU GÜN Kİ DURUMU ORTADA KARAR SENİN EY HALKIM
 • ELEŞTİREN:
  FIKRET BEY , GÖKHANI TRANSFERİ RÜYANIZDA YAPARSINIZ. FAKAT UYANDIĞINUZDA, BİR BAKMIŞSINIZ TOTOŞUNUZ AÇIKTA. KALMIŞ. HA BELKİ CB ARAYA KOYARSANIZ BELKİ OLABİLİR.
 • ELEŞTİREN:
  MEHMET TOPALA 500. 000 LIRA OLUR. FAKAT 50. 000 000. YAHU HABER YAPARKEN BIRAZ CIDDIYET LÜTFEN. BU NE YAAÄAA. !
 • ELEŞTİREN:
  ALIN SİZE BİR ÇARPIKLIK DAHA . İŞE DOĞRU DÜRÜST SARILMAYAN, SÖZDE UYUM PROBLEMİ YAŞAYANA 5, 7 MILYON VERİPYERLİ FUTBOLCUDA TASARUF ETMEK İSTEMEK ÇARPIKLIK DEĞİLDE NE. ?BIRAKIN BU YABANCI HAYRANLIĞINI, HAYRAN OLACAĞINA, ONLAR GIBI VEYA ONLARDAN ÜSTÜN OYNAYAN FUTBOLCULAR YETİŞTİRİN. DAHA DOĞRUSU FUTBOLA BILIMSELYAKLAŞALIM, TAKLIT FUTBOL DEĞİL BILIMSELLIĞİ KANITLANMIŞ FUTBOL OYNIYALIM. BUNUN İÇİN FUTBOL AKADEMILERİ KURALIM, AÇALIM. ZORMU BUNU BAŞARMAK???
 • ELEŞTİREN:
  AZIZ BEY, BIRAKIN BU LAFI. NEYMİŞ EFENDİM UYUM SÜRECİYMİ SORUNMUŞ FALAN FILAN. BU ADAM PROFESYONEL DEĞİLMİGENÇ CAHIL FUTBOLCU DEĞIL. ADAM FUTBOLUN BEŞIĞİ TABIR EDILEN INGILTEREDE OYNADI. UYUM SÜRECİ SORUN GIBI İÇİBOŞ SÖZLER, OYNADIĞI KÖTÜ OYUNA MAZERET OLAMAZ. ÇÜNKÜ O BİR PROFESYONEL. !!!
 • KAMİL:
  HELAL OLSUN VOLKAN DEMİREL BEN BİR BJK. Lİ OLARAK SENİ HİÇ SEVMEZDİM. SOMADAKİ ÇOCUKLARA YAPTIĞIN İYİLİKLERİ DUYUNCA SENİN HAKKINDA YANILMIŞIM. SENİ TEBRİK EDİYORUM. BUNDAN SONRA SEN BENİM İÇİN BİR KARDEŞSİN
 • ELEŞTİREN:
  HADİ YİNE GÖSTERDİN BÜYÜK TAKIM OLDUĞUNU FENERIM. !! GALATASARAYIN ISPIYONLARINLA TRABZONUN ÇABALARINLA ÇAMUR ATILDI. FAKAT ALTIN ÇAMURA BATSADA ALTINDIR. BUNU KUPADA GS YI ELEMEYEREK GÖSTERDİN. GS TARAFTARI BUNU IYI BILIR. FENER AVRUPADA OLDUĞU GIBI TRANSFER YASAGI KONAN GS IPTEN ALDI. YALAN SÖYLEDİĞİMİ IFADE EDECEK GSLILAR KONUŞSUN. DAHA GEÇEN HAFTAYA KADAR GIDIŞATI KUMRULAR GIBI DÜŞÜNEN GS YÖNETICI VE TARAFTARI FBEYE TEŞEKKÜR BORÇLULARFENER BU YAPTIĞINLA GSYI EZMİŞTİR. . . . .
 • BARAKLI MUSTAFA:
  BU AMERIKALI SAVCIDA COK OLUYOR YANI NE DEMEK REZA, NIN TÜRKIYEDE FUTBOL TAKIMLARIYLA ISMI RÜSVETE KARISMISA, ACABABU KULÜP TESADÜF BJK OLMASIN HANI LOCA FELAN ALMISDI, FIKO REZA COK IYI BIR BJK, LI DIYORDA ONDAN ÖYLESINE TAKILDIM
  BAHİSCİ: memlekette tezgah-canbaz iş çok, heryere sızmışlar. . . nolacadı. . . spor en az zarar veren iş zaten. . . enfazla şike olur. . .
 • BARAKLI MUSTAFA:
  ACABA BU ZARAB DAVASININ BIR UCU BJK BASKANINA UZARMI HANI LOCA FELAN ALMISYA, YOK ÖYLE AKLIMA GELDIDE HANI OLURYA , CÜNKÜ DAVADA TÜRKIYEDEN KÜLÜP ISMIDE YER ALIYORDA, O YÜZDEN YOKSA IFTIRA FALAN DRGIL
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.