Fanatik Gazetesi

GİT
Bugünkü Fanatik Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  TUTTURMUŞSUNUZ BİR TÜRBANDIR GİDİYOR ORTALIK TÜRBANDAN YIKILIYOR HER HARAM SARHOŞ ETSEYDİ ORTADA AYIK KALMAZDI NAMUS DENEN KAVRAM KAFATASININ ÜZERİNDE DEĞİL İÇERİSİNDE GİZLİDİR. . .
 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • BARAKLI MUSTAFA:
  HUKUK OLMAYAN ÜLKEDE HUKUKCULAR TS, YE CEZA VERMIS KARGALAR BILE GÜLMEZ HIC KOMIK OLMAMIS KESKE HIC VERMESEYDINIZ
 • BARAKLI MUSTAFA:
  GERCEK ADALET OLMAYAN ÜLKEDE, ILAHI ADALET TECELLI EDIYOR. 2011, DE FENER KÜME DÜSSÜN DIYEN ORDUDAN SONRA KARSIYAKDA DÜSDÜ SIRADA TS VE CAMUR ATANLARVAR, ISTE ILAHI ADALET ER YADA GEC TECELLI EDER
 • ELEŞTİREN:
  ÖYLE ŞEY OLURMU. GALATASARAY FUTBOL TAKIMI 1905 TEN BERİDİR VAR. PEKİ O ÖVMEYE ÇALIŞTIĞINIZ BASKET TAKIMININTEVELLÜTÜ NE. BIRAZ DAHA DIKKATLI OLURSAK GS TARAFTARINI ÜZMEMİŞ OLURUZ. BÖYLECE ILERDE OLABILECEK BIR OLUMSUZ DAVRANIŞIN ÖNÜNÜDE AÇMAMIŞ OLURUZ. SAYGILAR. BEN GS TARAFTARI DEĞİLIM. FAKAT HERKESİ SPOR ICIN EFENDİLİĞE DAVET EDIYORUM. OLUMSUZ YORUMLARDAN KAÇINALIM.
 • BARAKLI MUSTAFA:
  TRT SPOR YALAKALARI TS, ESKISEHIR MACI YORUMUNDA YINE YAG CEKME YARISI YAPTILAR, ISIDCI AYKUTU VE TS, YI KORUMAK ADINA YARISTILAR, AZ BIRSEY DÜRÜST OLUN.
 • ANTİ AKP:
  DEVLETİN ÖNEM ARZ EDEN 3 ADET GÖREVİ VARDIR 1 EĞİTİM 2 SAĞLIK 3 GÜVENLİK BU ÜÇ GÖREVİ ADAM GİBİ YAPAMIYORSAN ÇEKİP GİDECEKSİN AMA SİZİN DURUMUNUZ FARKLI MUHTEMELEN CEYLAN DERİSİNDEN YAPILMIŞ OLAN KOLTUKLARINIZIN ALT TARAFINA JAPON SÜRMÜŞLER O BAKIMDAN BIRAKAMIYORSUNUZ O KOLTUKLARI MADEM Kİ BIRAKAMIYORSUNUZ O VAKİT İŞİNİZİ ADAM GİBİ YAPIN TERAZİYİ DOĞRU KULLANIN. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • BARAKLI MUSTAFA:
  HIC SASIRMADIM TRABZONA CEZA VERILMEMIS HAKEMI DÖVENE VERILDIMIKI TS, YE CEZAVERILSIN SUCLU PARELEL YAPI ONLARDA TRABZONLU DEGIL HANI DIYORLARYA BUNU YAPAN TRABZONLU DEGIL DIYE
 • BARAKLI MUSTAFA:
  TAKIM ICINDE ISIDCI, YÖNETIMDE RTE, CI OLDUKCA NE O HAKEMI DÖVENLER NEDE TS CEZA ALIR YAPANIN YANINA KAR KALIR O HAKEMDE KORKUDAN DAVACI OLMAZ
  ELEŞTİREN: BARAKLI, ARKADAŞIM; ŞU ANDA HÜKÜMETTE KIMLER VAR. TRABZONDA BIR OTOBÜS DOLU INSANA TAHAMMÜDEN, (KASTEN ÖLDÜRMEYE TEŞEBBÜS ANLAMINDA) SALDIRILDI. FAILLER BILINIYOR, AMA KOLLANIYOR. ŞU ANA KADAR NE YAPILDI. KOCAMAN BIR HİÇ. YANI FENERBAHÇE BADEM FENER OLMADI, BAŞKANI ASLANLAR GIBI BOYUN EĞMEMEK ADINA HAPISE GIRDI. SANA SORUYORUM AZIZ BEYDEN BAŞKA HANGİ TAKIMIN BAŞKANI BÖYLE ONURLU DAVRANIR. TS ''DE HALA ALDIĞI GAZLARLA KUPA HAYALİ KURUYOR. HAYIRLI RÜYALAR
 • ADINIZI YAZIN:
  HICDE SASIRMADIM TRABZONA CEZA VERILMEMIS HAKEMI DÖVEN SERBES KALDIKDAN SONRA TS, YE NIYE CEZA VERILSIN
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR VE HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI.
 • BARAKLIMUSTAFA:
  YAZIK TRABZONSPORA, SIYASETLE IC ICE GIRMISLER, FUTBOL BIR SPORDUR, AMA RANT PESINDE, OY , PESINDE, OLANLAR TRABZONU BU HALE GETIRENLERDIR, SIMDI TRABZONA 5YADA, 10MAC CEZA VERSEN NEOLACAK BU ZIHNIYET VARKEN, YAZIKTIR TRABZON HALKI FUTBOLLA BÜTÜNLESMIS BIR SEHIR DIYE DUYARDIM HEP, INSALLAH ESKI GÜNLERINE DÖNER
 • İNSAN OLMAK:
  FAŞİST ANKARAGÜCÜ TARAFTARLARININ AMED SPORA YAPILAN IRKÇI YAKLAŞIMI ŞİDDETLE KINANMALIDIR.
 • POLYAKOV:
  BU TAKIM KESINLIKLE AMATOR LIGE KADAR INDIRILMELI. TAKIMIN SUPER LIGE CIKMASI 5-6 YIL ALIR VE BU ARADA BU TIP TIYNIYETSIZ HOLIGANLAR ORTALIKTAN YOK OLUR. . BUNU YAZDIGIM ICIN BENI FENERBAHCE TARAFTARI SANMAYIN. . AMA TRABZONSPOR ARTIK LIG ICIN BIR TEHLIKE OLMAYA BASLADI. . ZATEN ORTA SIRA TAKIMI VE LIGE BIR KATKISI DA YOK. . .
 • BARAKLIMUSTAFA:
  SIMDI GÖSTERMELIK TS, RA 5 MAC CEZA , GÜNDEMI AZIZ BASKANLA MESGUL EDERLER, REHINALINAN HAKEMI, KIRMIZI KART YIYEN HAKEMI, VE SONUNDA DAYAK YIYEN HAKEMI SUCLU ILAN EDERLER, BIR DAHAKI FENERBAHCE TS MACINA KADAR UNUTULUR.
 • BARAKLIMUSTAFA:
  TRABZONLU ARKADAS GÜZEL CEVABIN ICIN TESEKÜRLER BEN SAHIS OLARAK KIMSEYE SATASMIYORUM SN . BASKANIMIZDAN ÖNCE DE AYNISIYDI FENER KÖTÜ OLUNCA HERKES SEVIYOR AMA ZIRVEDE OLUNCA HEPSI FENERE KARSI. SAYGILAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.