Birgün Gazetesi

GİT
Bugünkü Birgün Gazetesi
YORUMLAR

 • ADINIZI YAZIN:
  ABD UYARDI , BOMBA PATLADI DENDIĞINDE, BENDE BIR HAYIFLANDIM. ÇOK CIDDIYIM. 8 BIN KM ÖTEDEN BIR DEVLET BENIM YURDUMDA BOMBA PATLIYACAĞINI BILIYOR. BENIM ISTIHBARAT ÖRGÜTLERİMDE GECEKONDUDA FINK ATIYOR. NEYIN ISTIHBARATININ KORUMASINI YAPIYORLARSA. BIZ ÖLMÜŞÜZ AMA NAMAZIMIZI KILAN YOK. HALA BURNUNDAN KIL ALDIRMAYANLAR ÜLKESİYİZ. BUNUNLA ÖĞÜNENLERDE VAR. HEMDE ÇOĞUNLUKTALAR.
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR VE HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI.
 • EMEKLİ ÖĞRETMEN:
  Ey sinsi Cumhuriyet ve Atatürk düşmanları bunu iyi bilin ki sizler şuanda iyi bir yerde iseniz onların sayyesinde oradasınız yoksa şimdi kim bilir hangi ülkenin vatandaşı olurdunuz onu bilmiyorum. Aklınızı başınıza alın ve şükür edin.
 • MUSTAFA AKİF:
  BU KAGITTAN '' kahraman '' BAYAGI iYi KIVIRIYORMUS YA, YASINA BAKARSAN KIVIRAMAZ DiYORSUN AMA ASENA''YI TAS CIKARTIYOR. . .
 • VATANDAŞ:
  BEN MİLLET OLARAK, VATANDAŞ OLARAK DİYORUMKİ MİLLET VARKEN VEKİLE SÖZ DÜŞMEZ ORAYA NASIL GELDİGİNİZİ UNUTMAYIN ÇIKARTTIGIMIZ GİBİ İNDİRMESİNİDE BİLİRİZ. TÜRKİYE BİR BÜTÜNDÜR. TÜRKTÜR, LAİKTİR VE MÜSLÜMSNDIR. KİMSE BOZAMAZ.
 • ŞATTO:
  Sayın meclis başkanım sen bilinçli ve kültürlü biri olarak anayasaya laikliği koymayalım diyorsun. Ben bu cümleleri sizlere yakıştıramadım. Din in Devlet yönetmiyle ilgisi olmamalı . Din allah la kul arasında olandır. Devlet yönetimi halkın temsilcileri tarafından yapılmalıdır.
 • EM.ERD:
  insanların ölmediği topraklar tarlada sen çocuklarını vatan görevi askerlikten neden kaçırttın
 • YAŞAR:
  bu başlıkta kılıçdaroglu güzel sorular sormuş arka sırt dönülecek sorular degil çıkıp cevap vermeli geregini yapmalılar hızla puan kaybediyorlar babanın oglu degil arka çıkma bırakın maddiyatı allah zaten yedirmezya geregini yapın
 • ANTİ AKP:
  İNSANOĞLU ÇİĞ SÜT EMDİĞİNDEN DOLAYI HER ŞEYİN SAHTESİNİ YAPABİLİYOR SAHTEKARLIK İNSANOĞLUNUN KANINDA VAR DAMARLARINDA DOLAŞIYOR DEĞİL Mİ Kİ YALANDAN YÜZÜNE GÜLÜYOR GERİSİNİ BOŞVER. . .
 • ÇİRKEFLER SİYASETİ:
  ensardaki adam araştırın bakın supriz olmayacak. ya rezidans sahibi olmuştur yada ssk borçları silinmiştir yada villa almışlardır
 • ASLAN GAZİ:
  iki türlü gazete vardır. bir islam düşmanı vatan haini gazete bir de devletine sahip çıkan yeri gelince eleştiren yeri gelince alkışlayan. yiğidin hakkını yiğide veren gazeteler. . . . . islam bir bütündür. hiçbir şahıs bunu değiştiremez. Allah nurunu tamamlayacaktır. hak geldi batıl zail oldu
 • AHMET:
  gerici mi. sanırım ZERDÜŞTLÜK ÇOK DAHA GERİ VE YOBAZCA. ÇIPLAKLIK ELBİSENİN HENÜZ OLMADIĞI KARANLIK ÇAĞ MODASI BEYİNSİZ, AHLAKSIZ, GAZETE PAÇAVRASI.
 • ASMAZI.ASAR.:
  ALLAH. ASKINA. ÇOCUKLARI. BUNAMI. EMANET. ETÌNÌZ. SU. EMARELÌ. SURATA. BAKSANIZ. ÖNEMLÌMI. DAGA. ÇIKAN. ÇOCUKLARDA. TESFÌKETMÌSTÌ. YA.
 • ELEŞTİREN:
  UYUZLAR KOROSU AĞIZLARINDAN SALYA SAÇARAK YINE KÜFÜRE BAŞVURMUŞ. ŞAŞIRMADIM, VUCUTLARININ ÜSTÜNDE SEPET TAŞIRLARSA , BU SEPETE NE KOYARSAN ONU TAŞIR. İŞLEVİ TAŞIYICI OLMASI . SAHIBÌNIN SESİ GIBI, SAHIBÌNIN SEPETIDIR . SON SÖZ OLARAK. ( HANI BIZDE; KÖTÜ SÖZ SAHİBİNİNDİR DERLER) BAŞBAKAN TERBİYESİZ GÖRMEK İSTİYORSA ZAHMET EDİP AKP TARAFIN DANKE PARALAR TUTULMUŞ TRILLER BAKSIN. KÜFÜRE GÖRSÜN. FIİKİRYÜRÜTEMEYİNCE , KÖTÜ SÖZ ÜRETİRLER
 • KEMALSAYGİN:
  chp zamanindan mi aldin bu yaziyi ? olsa olsa sizler gibi satilmislar yapar böyle ahlaksizligi. cünki sizlerde ne terbiye, ne ahlak, ne namus var. herseyi uydurup uydurup yaziyorsunuz. neymis AKP sarar verecekmis ulan sizler okadar salaksnizki sorla hicbirsey halolmaz ama sizlerdede beyin yok . gidin bir aynaya bakin ne hayvan oldugunuzu göreceksinizbirtek PUROJE üretemeyen millete hakaret, hükümete hakaret , vatana hakaret eden salaklar toplulugu bu kava ile BALIKLAR KAVAGA CIKINCA basa gelirsiniz
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.