Birgün Gazetesi

GİT
Bugünkü Birgün Gazetesi
YORUMLAR

 • POLYAKOV:
  CİNALİ Yİ ADAM YERİNE KOYUP BİRİNCİ SAYFADA YER AYIRIYORSUNUZ. ADAM ZATEN BAŞBAKAN DEĞİL Kİ. ADAMA BAŞA BAKAN. KENDİNİ ZATEN BAŞBAKAN OLARAK GÖREMEZ. BUNU KOMİK FIKRA GİBİ BİR KÖSENİZ VARSA ORAYA TAŞIYIN GİTSİN. İKİNCİ ''YILDIRIM AKTUNA'' FELAKETİ. PROFİLSİZ ŞEY
 • ''HENDEK SİYASETİ ÇÖKMÜŞ'':
  Hendek siyaseti çöktüyse, halkın bir kısmını efsunlayıp, valilerin, güvenlik güçlerinin elini kolunu bağlayarak teröristleri o şehirlere, o hendeklere yerleştirenlerin de hesap veriyor olması gerekmez mi?Ahmak olmayanalr o fotoğrafların arka planına bir baksın lütfen: Çöken vatan mı, hendek mi?
 • ORTAOYUNU VE GERÇEKLER:
  Ülkem yakılıp yıkılır, oluk oluk kan akar, vatan bölünürken işbirlikçiler; saray düğünleri, saray hükümetleri ile halkı oyalıyorlar.
 • KİRLİ OYUNDA KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE?:
  Ortadoğu, Aydınlık, Akit ve tüm saray gazetelerinin sürekli olarak ''ABD Reise karşı'' vurgusuyla çıkmaları aslında akıl ve zeka sahibi herkese, her şeyi anlatmıyor mu?
  ELEŞTİREN: ARKADAŞIM POLYAKOV, BOŞUNA NEFES TÜKETME. BUNLAR LAFI EĞIP BUKMEDE USTALAŞMIŞ. RAHMETLI DEMIRELIN DEDIĞINI YAPIYORLAR. DEMIREL NE DEMİŞTİ , ! DÜN DÜNDÜR BUGÜNDE BU GÜN DEYIP SIYASET TARIHINE YENI SÖZCUKLER KAZANDIRDI. BOŞ VER , SONRA KENDİLERİNİ FASULYE GIBI NIMETTEN SAYIYORLAR.
  POLYAKOV: yahu isimsiz arkadaş, , , ne kadar balık hafızalısınız?? sizin Reis dediğiniz kişi zaten ABD tarafından atanmadı mı? Bu reis dediğiniz kişiyi Cüneyd Zapsu lağama süpürülmekten kurtarmadı mı?? Reis denilen kişi bir numaralı amerikan ve CIA ajanıdır. . bu coğrafyada bir oyun oynanıyor ve reis dediğiniz kişi bu oyunun başrol oyuncusudur. Hala bizim uyuduğumuzu sanıyorsunuz. .
 • ELEŞTİREN:
  PERVIN HANIM SEYIT RIZADAN ALINTI YAPIP BIRŞEY ZIRVALAMIŞ. İYİ YA SEYIT RIZANIN INGILIZ MUHRIBI OLDUĞUNU BILER-EK ZIRVALADIYSA VATANA İHANET KATMERLİ BIÇİMDE TESCILLENMİŞ OLDU. NE DERSIMI ARKADAŞ , ORASININ ADI TÜNÇELİ VE ÖYLE KALACAK, BIRGÜN; BARİ SİZ YAPMAYIN, NEYIN DERSIMINDEN BAHSEDILIYOR. CHP GENEL BAŞKANIDA AYNI HATAYIYAPIYOR, NEYMİŞ EFENDİM , DERSIMLI KEMALMİŞ. BENDE TC YURTAŞI OLARAK BUNU DILLENDIRENLERI KINIYORUM. BU CUM-HURIYETE YAPILAN SAYGISIZLIKTIR. VATAN İÇİN ŞEHIT OLANLARA SAYGISIZLIK.
 • PUSAT:
  ULAN DAHA DÜNE KADAR DOKUNULMAZLIKLARIN KALDIRILMASINI İSTEYEN SİZ DEĞİLMİYDİNİZ?ŞİMDİ KALKMIŞ TERSİNİ SÖYLÜYORSUNUZ.
  ELEŞTİREN: ULAN!!!SAKAT!!! DOKUNULMAZLIKLAR KALDIRILSIN DEDİK DOKUNULMAZLIK DEĞİL. BU İNCE ÇİZGİYİ ULAN''DAN BEKLEMEK ABESTİR. MÛLGA!!!!
 • YAĞMA TALAN DEVAM ETSİN DİYE...:
  Terörün, şehirlerin yakılıp yıkılmasının sorumlusu “Analar ağlamasın” avutmasıyla teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirenler mi yoksa bir zamanlar sarmaş dolaş olduğunuz ama şimdi meclisten atmaya çalıştığınız HDP’mi? PKK ile el ele verip terörü hortlatmasaydınız bu gün yağma, talan ve ihanetlerinizin hesabını veriyor olacaktınız.
 • KİMLER KANDAN BESLENİYOR?:
  HDP‘yi meclisten atmak isteyenlerin Öcalan hakkında tek kelime olumsuz söz ettiklerini duydunuz mu? Duyamazsınız: Zira “barış süreci” adı altında teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirenlerle Öcalan''ı baş tacı edenler aynı kişiler.
 • ADINIZI YAZIN:
  Bırakın safsataları her şey ayan beyan ortada, insanlara ne konuşma ne de seçme özgürlüğü var ülke satılıp satılıp yeniliyor. Halka medya öncülüğünde 4 parti seçeneği sunulmuş bu 4 parti şunu söylüyor oyları bölmeyelim. Kısaca bu 4 partiden başka partiye oy atılmasın. Ülke satılırken hangi 4 parti bunu konuştu?Kim çıkıp da gerçekleri halka anlattı gezi olayı ile halk uyutulurken madenler kimlere peşkeş çekildi?hacıvat-karagöz cıkmış sahne yapıp halkı uyutuyor.
 • ANTİ AKP:
  BÖYLE ABUK SUBUK PROGRAMLAR İLE SÜREKLİ OLARAK GÜNDEM DEĞİŞTİRİP MİLLETİN ZİHNİNİ BULANDIRIYORSUNUZ YOK SURVİVOR YOK İZDİVAÇ YOK TOP YOK MAÇ KİM KAZANIRSA KAZANSIN KİM EVLENİRSE EVLENSİN SİZE NE SİZ MEMLEKET MESELESİNE BAKIN BU VATAN NASIL KURTULUR NE YAPABİLİRİZ DİYE DÜŞÜNÜN SON PİŞMANLIK FAYDA VERMEZ TÜRKİYE NİN KAYBEDECEK ZAMANI KALMADI EFENDİLER. . .
 • ÜSKÜDARLI:
  bahçeli yolumuzdan dönmeyiz diyorda agbi sen hükümet neden kurmadın bu kadar canlar gitti neden hükümet kursaydın bu kadar adam ölmezdi sen şaşırmışsın koltuguda bırakmıyorsun olmaz
 • ELEŞTİREN:
  150 YILLIK PARLAMENTER GELENEK BAL GIBI DIKTAYA KURBAN EDILIYOR. DAHA YOLUN BAŞINDAYKEN, BUNLARIN OLACAĞI-NI GÖREMEMEK, TABIRI CAIZSE ENAYILIKTE ZIRVE DEMEKTIR. SENIN NEYINE ANAYASADA DEĞİŞIKLIK YAPTIRIP, HAPISTEKI BIRINI ÇIKARIP TÜRKİYENIN BAŞINA BELA ETMEK. DENIZ BEYDEN SÖZ EDİYORUM. SADECE O MU? DEVLET BEYDE ERKEN SEÇIM DIYE TUTURDU. BUTUN BUNLAR BIR TESADÜFÜN SONUCUNDAMI KURGULANDI. HAYIR. !!!ABDENIN UŞAKLARININ BINIBIR PARA KUM GIBI TÜRKIYEDE BUNLARDAN SÜRÜSÜYLE VAR. SONUÇTA KARAMSARIM.
 • SİZE NE İÇİRDİLER?:
  Yüzde elli oy verdiğiniz ama bir saray darbesi ile indirilen kendi liderlerine sahip çıkmayanların, yargıyı, devleti de alet ederek Bahçeli’yi neden ölümüne sahiplendiklerini düşünecek kar da mı akıl ve zekadan mahrumsunuz?. .
 • SASKALE:
  bahceli hic bir kis bizi yolumuzdan dönderemez yolun nedir senin senin yolun tayibe karilik yapmak yaverlik ha kilicdaroglu ha sen farkiniz yok birbirinizden tayip ne derse onu yakmaktir isiniz o yazik ülküculere yazik
 • ALIN HAYRINI GÖRÜN:
  Sarayın ''şahsiyetsiz'' bir başbakan istediği doğru ise, şu Perinçek ile Bahçeli sarayın has adamları değil mi? Onlardan daha ''şahsiyetsiz''i de bulunamayacağına göre alın size yeni başbakan.
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • SEN BU VATAN İÇİN NE YAPIYORSUN?.:
  “İki ağaç” devrilmesin diye sekiz can veren gezi eylemcisine kem söz söyleyen haddini bilmez: Senin oylarınla şehirlere, hendeklere yerleştirilen PKK’lılar her gün onlarca vatan evladını şehit ediyor, ülke kan revan içinde ve bölünmüş durumda. Sen bu vatan için ne yapıyorsun?. .
 • SARAY MEDYASI:
  Halkın yüzde elli oyu ile seçilen başbakanın saray darbesi ile devrilmesine “darbe” diyemeyenler, kasetle getirdikleri kendi has adamları Kılıçtaroğlu ile Bahçeli’yi dile dolayarak ülkemizi çektikleri bataklığı, kanı, gözyaşını örtmeye çalışıyorlar.
 • ELEŞTİREN:
  BEN GENELKURMAYIN VERDİĞİ RAKAMA INANIRIM. O ŞAHIS YÎNE HER ZAMAN YAPTIĞI GIBI SALLAMIŞ. HUYU KURUSUN SIKMADAN BIRGÜNÜ GEÇMİYOR. NE GÜZEL DEMİŞLER; ÇOK LAFTA YALAN, ÇOK MALDA HARAM BOLDUR. DİYE
 • PUSAT:
  ANTİ AKP VE ELEŞTİREN ADLI PARALI FİTNECİLERE TURGUTALP ELİNDEKİ BALTAYLA BİR GÜNLERİNİ GÖSTERSE RESMEN PROVAKASYON YAPIYORLAR .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.