Birgün Gazetesi

GİT
Bugünkü Birgün Gazetesi
YORUMLAR

 • ELEŞTİREN:
  NUMAN BEY . ! CUMHURİYET KADAR TAŞ DÜŞSUN KAFANIZA. ŞU AN Kİ POZISYONUNUZ CUMHURIYETE GIYDIRME YETKISINI SIZE VERMEZ. SIZIN YAPMAKLA YÜKÜMLÜ OLDUĞUNUZ GÖREVLER İLERİYE DÖNÜK VE TÜRKİYENİN DÜNYADAKİ YERINI ÜSTSIRALARA TAŞIMAKTIR. FAKAT BU ATATÜRK VE ARKADAŞLARI NEYMİŞ BE ARKADAŞ. KEŞKE TOPUNUZUN KÖKÜNE DİNAMİT KOYSALARMIŞ. HİÇ DEĞİLSE TOPUNUZUN KÖKÜ KURUTULMUŞ OLURDU. BUGÜN BU SÖYLEMLER VE EYLEMLERDE ÖNLENMİŞ OLURDU.
 • POLYAKOV:
  SAYIN NUMAN KURTULMUŞ, , , SENİN KADAR DÖNEK BİR SİYASETÇİ SON DÖNEMDE GELMEDİ BU ÜLKEYE. . . NE YAPIYORSUN; AKŞAMLARI EVİNDE ZÜBÜK FİLMİNİ SEYREDİP ANTRENMAN MI YAPIYORSUN? DAHA DÜN ANTİ AKP SİYASETÇİSİ İDİN. SANA NE VERDİLER DE BÖYLE DÖNÜVERDİN?
 • ELEŞTİREN:
  14 YIL CEZAYI AZ BULUYORUM. ŞU TERÖR VE TERÖRİSTLERLE VERİLEN UĞRAŞ BOŞUNAMI YAPILIYOR. BU GAZETENIN PKKDESTEKLİ YAYINLARI GERÇEK. DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜK SÖYLEMLERİYLE BU GAZETENIN YAYINLARI ARASINDA ! . FAKAT BU SÖYLEMLER PKKAYI MAZLUM, BU PISKIKLERİ TEMİZLEMEKLE UĞRAŞAN GÜVENLIK GÜÇLERİNİ ZORBA OLARAK GÖSTERMEKİNSANLIKLA BAĞDAŞMAZ. NEDEN BU KADAR UNUTKANIZ. DAHA DÜN GİBİYDİ BEBEK KATILLERİNİN BU ÜNVANI KATLIAMLARDAN SONRA ONLARA VERİLDİ. BDBEK KATİLLERİ DENDİ. HAKLI BİR YAKIŞTIRMA
  AGAC GİBİ HUR ORMAN GİBİ KARDESCE: kendini herseyin uzerinde gormen seni yuceltmez cezalari yukseltmeyle kufurle karalamayla bir sonuca gidilmiyecegini gorun artik birileri size gore yalnislar yapiyorsa bunun sebebini arastirin iylestirilmesi icin nasil bir uygulama gerektigini bulmaya calisin kufur kulturu vur kir ortami sakinlestirmez ancak dahada gerer almissiniz elinize kasikci keserini hep kendinize yontmaya calisiyorsunuz benli degil bizli dusunup bizli yasama yonelmedikce bu ortam duzelmez
 • BU ÇUKURA KOLAY DÜŞMEDİK:
  1950’de Köy Enstitülerini kapatıp Kur’an kursları, İmam Hatip, İlahiyat Fakültelerinin sayısını çoğaltarak sömürgeleştirme ve cehaletin temellerini attılar. Sonra da, bu sayede ülkemizi kan gölü ve yangın yerine çeviren “Asrın Lideri” ve canlı bombaları yetiştirdiler.
  EYP KAMİL: şimdi de, köy enstütü vari vakıflar ve dini ahlaki eğitim sistemiyle hepsi geri dönecek. . .
 • HALİS İZMİRLİ:
  Cocuksuz kadin yarimsa? insaallah sumeyye de yarim kalir, amin !!!
  ELEŞTİREN: BOŞ VER . !BEDDUA ETME. BİZLERİN ONLAR KADAR ALÇALMAMIZA GEREK YOK.
 • ''AĞIR YENİLGİ''-SEN KİMDEN YANASIN?:
  “Evler şehirler harap olmuş, yüz binlerce insan evsiz barksız, eğitim tamamen bitmiş. 550 şehit, 1200 sivil ölmüş ama PKK ağır bir yenilgiye uğramış. ”
 • ELEŞTİREN:
  TRT DE NAMAZ KILMAYAN HAYVANDIR DÎYEN SAPIĞA CEVABEN . BEN ONUN HAKARETİNE CEVAP VERMİYEREK AYNI SEVİYEYİ PAYLAŞMAK İSTEMİYORUM. HAŞA ALLAHA, HAYVANLARADA HAKARET ETMEK NİYETİNDE DEĞİLİM.
 • AKSU:
  DİN SİZ PACAVRA GAZETELER NE KADAR YIRTINSANIZ DA İSLAM HER ZAMAN GALİP GELECEKTİR. ÇATLAYIN YIRTININ
 • CAHİL CEVAHİR:
  '' DOKTORA COK DiPLOMA YOK '' YAV BiRGÜN , SANA NE ELALEMiN VARINDAN YOGUNDAN ? ESKiDEN OKUMAKMI VARDI? OKUYUPTA NE OLACAKSIN SANKi ? ''OKUMAK CEHALETi ALIR , ESSEKLiK BAKi KALIR'' DiYE SÖYLEMiSLER, BOSUNAMI YANi ?BEN OLSAM OGLUMU FUTBOLCU , KIZIMIDA TENiSCi YAPARIM , COCUKLARINIZI OKUMAYA ZORLAMAYIN SAKIN, ESKiDEN OKUMAKMI VARDI? OKUMASANDA OLUR, OKULLAR ZATEN SEYTAN YUVALARI. HERTARAFI KARISTIRIP , iSiN iCiNE FiTNE SOKANLAR HEP OKUMUSLAR , SENDE KALKIP DIPLOMA ARIYORSUN.
 • SEN VARSIN YA SEN!..:
  “Çözüm Süreci”nin teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirmek için bir tuzak olduğunu hala anlamadığın gibi, HDP’li vekillerin dokunulmazlığının “Sürgünde Kürt Parlamentosu” kurulması için kaldırıldığını da o parlamento kurulup tanıdığında bile anlamazsın.
 • VTNDS:
  cift kimlikli hain yazarlar yakinda issiz kalacaksiniz, napcaksiniz efendileriniz sizi kabul buyurur mu acep !!
 • ELEŞTİREN:
  AKPENIN BIR KERE DAHA KANDAN VE ŞİDDETTEN BESLENDİĞİ ORTAYA ÇIKMIŞ OLDU. BU GÖSTERİYORKİ NE PAHASINA OLURSA OLSUN SEÇİMLERİ KAZANMAK İSTİYOR. AKSİ DURUMDA IPLERININ ÇOKTAN DARAĞAÇLARINDA ASILI OLDUĞUNU GÖRÜYORLAR. BU YÜZDEN NE PISLIK VARSA YAPACAKLARDIR, BU OLAYDA BUNU GÖSTERDİ.
 • HALA ANLAMADINIZ MI?:
  Gezi Eylemlerinin sadece “iki ağaç” ve sürüp giden yağma talana karşı değil, ülkemizi de Suriyelileştirmeye çalışan haramilere karşı yapıldığını bari şimdi anlayabildiniz mi?
 • ELEŞTİREN:
  BUNDAN SONRA HÜKÜMET YÖNETİMINDE, MAFYAVARİ YÖNTEMLERİN DEVREYE GİRECEĞİNİN SİNYALINİ KILIÇDAROĞLUYLA VERDİ AKP. EEE NE YAPARSIN, PASTA BÜYÜK 14 SENE AKSIRINCAYA, TIKSIRINCAYA YEDİLER DOYMADILAR. HANÌ ALIŞMIŞ, KUDURMUŞTAN BETERDİR DERLER YA, İŞTE ÖYLE BİR ŞEY. AKP SİYASETİNİN KİRLİLİĞİ 17/25 LE DEŞİFRE OLMUŞTUR. RAH-METLİ ÖZALLA BAŞLAYAN BENİM MEMURUM İŞİ BILIR. AMA İŞE GİTMEZ TAKTIĞININ ACIMASIZCA ABARTILARAK DEVAMIDIR
 • FASULYECİ:
  hasta teröristlere insan hakları gözlem heyetinden dolayı ziyaret açıkça-tam belirtilmeyince, bazı aklıevveller yanlış anlayıp durumöan vazife çıkarıp, fasulye atmış olabilir. . yumurta kesmemiş olabilir. .
 • CEHALETİN ÇUKURUNA ÇEKİLEN ÜLKE:
  Şehitleri katleden o teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirip bu millete tuzak kuranlarla el ele, 66 yıldır iktidara gelememiş bir partinin genel başkanına kızan, saldıranlar ne yazık ki o bombalardan da büyük tahribat yapıyor ülkeme.
 • ''YİNE BİZİ ÇEKEMEDİLER!'':
  İstanbul ve Türkiye kan gölü diye “duble yollar, üçüncü köprü, üçüncü havaalanını unutup sakın nankörlük yapmayın!. . ''
  RANTİYECİ: trafik yoğunluğunu azaltıcı, kalan sağların-rantiyecilerin rahat kullanımı için gereken önlemler, iç-dış mihraklarla birlikte alınmaktadır. . .
 • VERİLEMEYECEK HESABI OLANLAR...:
  Asla veremeyecekleri kirli hesapları olanlar çok iyi biliyorlar ki; bir gün bu kan ve gözyaşı duracak olursa kendilerine hesap sorulacağı için, arkalarında hesap soracak bir ülke bırakmamanın gayreti içindeler.
 • TARİHE GEÇEN EN BÜYÜK FELAKETSİNİZ:
  Bu topraklar Haçlı, Moğol, Timur istilaları, Celali isyanları, açlık, kıtlık, veba salgınlarını gördü fakat hiç birisi de yağma, talan, görgüsüzlük, cehalet ve yakıp yıkma konusunda sizin on dört yılda yaptığınız tahribatı gerçekleştiremedi.
 • BİR DE SİZİN KANINIZA BAKTIRSAK:
  “Cem Özdemir’in kanı test edilmeli” demiş: İyi demiş de; ülkenin Güneydoğu’sunu PKK’ya, batısını arazi ve inşaat mafyasına, Süleymanşah Türbesini IŞİD’e, Ege’deki adalarımızı Yunan’a teslim eden, yoksulun-yetimin parası ile dünyayı birkaç kez dolaşan görgüsüzlerin de kanlarını test ettirsek. Ne dersiniz?
  PUSAT: CEM ÖZDEMİRE NİYE ALINDIN ZÜLFÜYAREMİ DOKUNDU
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.