Birgün Gazetesi

GİT
Bugünkü Birgün Gazetesi
YORUMLAR

 • SPORCULAR ÜLKE ÇİÇEKLERİDİR,KIYILMAMALI:
  DENİZ NAKİye verilen ceza taraflı haksız ve orantısızdır. SANATÇILAR VE SPORCULAR ülkemizin birlik beraberlik ve barış köprülerinin ayaklarıdır. onların sesine kulak verilmeli köprü ayakları tahrip edilmemelidir. sayın federasyon muhtemelen duygusal davranıp yaptığı ağır cezayı geri almalı eksiklik düzeltilmelidir
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • ARKADAŞ:
  Tüm anne, Abla, Teyze kisacasi tüm bayanlara sesleniyorum. . SİZİ İNSAN YERİNE koymayanlara her hürlü karşi durun. . KADIN olmasa bizde olmazdik. . iyiki varsiniz sizlere SAYGI ve SEVGİLERİMİZİ YOLUYORUZ. . .
 • ELEŞTİREN:
  BIZ TÜRKLER NE KADAR YABANCI HAYRANIYIZ. O DERECE HAYRANIZKI ANNE VE BABAMIZDAN BILE FAZLA HAYRANIZ. BEN ÇÖZEMEDİM BUNU. NE ZANNETMİŞTİKKİ AVRUPA GELENLERE KUCAĞINIMI AÇACAĞINI ZANNETTIK. AVRUPA 3 DÜNYA ÜLKELERİNİ SÖMÜRMEK İÇİN SEVER. AYNI BAL ARISI MISALI. YAHUT KENE MISALI DIYELIM. ALACAK BIR ŞEY KALMADIMI, SEN-DEN FENASI YOKTUR. KIRK SENE SIRTINDA TAŞIRSIN, BIR GÜN YORULDUM, INDE DINLENEYIM DEDİĞİNDE SENDEN KÖTÜSÜ YOKTUR. INSANLAR VARLIKTA DEĞIL, YOKLUKTA GERÇEK YÜZLERINI GÖSTERİRLER.
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDARIN BAŞKANLARI YARDIMCILARI MÜDAVİMLERİ YOLDAŞLARI TAKIM ARKADAŞLARI BUNLAR HER KİM İSE 13 YILDAN BERİDİR SÜREGELEN İKTİDARLARI SÜRESİNCE SÖYLEDİKLERİ ŞEYLERİN TAM TERSİNİ YAPMAK SURETİYLE MİLLETİ TERS KÖŞE YAPMAYI BAŞARMIŞLAR BALDIRAN ZEHRİ DEDİKLERİ ŞEYİ KENDİLERİNE DEĞİL MİLLETE İÇİRMEYİ BAŞARMIŞLARDIR. . .
 • ELEŞTİREN:
  CUMHURBAŞKANI NERDEN ALIYOR BU YETKIYÌ. ANAYASAMIZDA CUMHURBAŞKANI REJİMİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN BAŞKANLIK TURLARINA ÇIKABİLİR DİYE BİR MADDEMİ VAR. BU NASIL BIR KEYFIYETTİR. BUNA ÇIKARLARI GEREĞİ GAZ VERENLER UNUTMASINKİ HER KARANLIĞIN BİR AYDINLIĞI, HER GECENIN BIR SABAHI VARDIR. BU YALAKALIKLARIN BIR GÜN HESABI SORULUR. NASILKİ ER VEYA GEÇ ADALET YERİNİ BULUR DENILIYORSA. BU PERVASIZLIĞIN BIR FATURASI OLACAKTIR.
 • EZBERBOZAN:
  Hdpede kongre sonrası yapılan açıklamalara bakılırsa, Yani ortak VATAN. eşit YURTTAŞlık birlikte YAŞAM gibi sözleri zaten Türk Milleti olarak yıllardır söylemedikmi. . . !! Ne oldu kongrede kafalarına taşmı düştü desem yanlış olur. Çünkü bina tavanında o kadar taş olmaz. Bu sonuca varmak için bu kadar kan akmasımı lazımdı. Yahut biji obamaları onlarada beyzbol sopasınımı gösterdi. Bu karar öyleki, sanki siyahla beyazın yer değiştirmiş hali gibi. İnşaallah düzelirler. Yoksa TÜRKİYEDEN başka TÜRKİYE YOK.
  VATAN: snmiyorum düzelsinler.
 • TÜRKOGLU:
  canin gitmismis adi gazete ölen sadece senin caninmi benim polis askerimde benim canim cok oldunuz ama.
 • ADINIZI YAZIN:
  BU ÇIGIR AÇILAN DIŞ POLITIKAYI , BIZ TÜRKİYE OLARAK NAZIK ŞEKILDE DEFOLUP GITMESINI SÖYLİYEREK TAÇLANDIRABILIRDIK. AYRICA KONUŞMA MASASINA IHA''YI KOYAR BUNUN NE ANLAM TAŞIDIĞINI SORARDIK. YAPILAN SİLAH YARDIMLARINI VETERÖR ÖRGÜTÜNÜ SURIYEDE EĞITMELERININ KENDILERINE ZARARLI OLACAĞINI. DEVAM ETMESİ DURUMUNDA MEŞRU-MÜD-AFA HAKINI KULLANARAK, O YERLERIN BOMBALANACAĞINI IFADE EDER, O MASADAN ÖNCE BIZ KALKARDIK
  VATAN: dogru ama dönen dolaplari bilmiyorsun bunlar kendi amaclarina ulasmak icin kendi vatandaslarini bile yakar sana göstermelik yaklasiyorlar. (ABD RUSYA AB ÜLKELERI)
 • MAKAS:
  YORUMLARDA COGUNLUK AB YI ELESTRIYOR AMA RTE SUCLU DEGILMI YANI.
  BİR TURK: degil hep rte dersen karsi olanda rte ci olur. hdp kongresine bak türkiyede türklere karsi kurulmus hain parti.
 • ANTİ AKP:
  ADAMLARIN GÖZÜ NEDEN TÜRKİYE DE NEDEN BÖLÜP PARÇALAMA GAYRETİ İÇERİSİNDELER YERALTI KAYNAKLARI İLE BOĞAZLARI KULLANMAK İÇİN HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF VE MAKSATLARI BELLİDİR ORTALIĞI KARIŞTIRIP TOZ DUMAN ETMEK SURETİYLE BİR ŞEKİLDE KAFALARINA KOYMUŞ OLDUKLARI ŞEYİ YAPMA GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAKLARDIR SİYONİZM VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT ETMELERİNİN YEGANE SEBEBİ BUDUR. . .
 • HAKKI:
  BUNLARIN YAPACAĞI ENFLASYON HESABI BU KADAR OLUR. ÇİĞ KÖFTEYLE , PİZZAYLA, (BARİ YANINA KOLAYIDA KOYSAYDI-LAR)CUK OTURURDU. ENFLASYON BUNLARDA HIÇBİR ZAMAN DÜŞÜK DEĞİLDİKİ, YÜKSELMİŞ OLSUN. SICAK PARAYLA BURAYA KADAR GELEBILDIK. ÜRETİME DAYALI EKONOMIMIZ YOKKI BIZDE OLAN TÜKETİM EKONOMISİ.
 • TACETTİN NECMETTİN:
  ULAN BİRGÜN''MÜSÜN BİRGÜLMÜSÜN NESİN SİZLERİN KURA-I KERİM''LE NE ALIP VEREMEDİĞİNİZ VAR. . KURAN DAĞITMAK GERİCİLİKMİ OLUYOR UYUZLAR. . ! BAĞNAZ YOBAZLAR. . . !
  BİRTÜRK: din olursa vatani bölemezler alcaklar, ondan
 • HAKKI:
  BALUKEN''İN VE HDPENIN KAFALARINA SOKMASI GEREKEN. PKKAYA KOŞULUZ SİLAH BIRAKMASINI SÖYLEMELERİ. VE SONRASINDA HEPSİ BİRLIKTE ISTIFA EDIP , YURDUMUZA NEFES ALDIRACAKLAR.
  BİR TÜRK: ne diye bos konusuyorsun onlar pkk degilmi. bayragini asiyorlar teröriste sahip cikiyor cenazelerine gidiyor . belediyeler hendek kaziyor daha sayiyimmi. vatan elden gittiginde uyanirsiniz.
 • ANTİ AKP:
  DÜNYANIN NERESİNDE TÜRBELER ŞEHİRLER İLLER İLÇELER TAŞINIR ÇOK MERAK EDİYORUM AKIL ALIR GİBİ DEĞİL İNSAN DÜŞÜNDÜKÇE AKLINI OYNATASI GELİYOR BUNLARIN KABİNESİNİ KÜÇÜKKEN YA DELİ ÖPMÜŞ YADA BUNLAR KÜÇÜKKEN ATEŞLİ HASTALIK HAVALE GİBİ BİR ŞEY GEÇİRMİŞ GİBİLER AKLI BAŞINDA BİR DÜŞÜNCE YAPISI BÖYLE BİR TUTUM VE DURUMA MÜSAADE ETMEZ İKTİDAR PARTİSİ SAYESİNDE TÜRKİYE NİN DÖRT BİR YANINDA İKAMET EDEN HALKIMIZI PARANOYA ETTİLER ŞİZOFREN ETTİLER KISACASI HASTA ETTİLER KANLI GİRDABIN İÇERİSİNE SOKTULAR. . .
 • ADINIZI YAZIN:
  BENİM AMCAMI 32 YAŞINDA 1915 KATLEDEN ERMENİLER TÜRKİYEDE NE KADAR DEĞERLİ OLDUKLARINI BİLMİYORDUM. EY SOLCULAR SİZ NE ZAMAN DOĞRUNUN YANINDA OLACAKSINIZ BENİM AMCAMA HANGİ ERMENİ YAZIK DEDİ SİZ DURMADAN GAZETECİYİ ISITIP MİLLETE YUTTURMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ. SİZ BU TUTUMLAERMENİ TANDAŞI OLURSUNUZ DEVAM EDİN
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.