Akçaabat'taki Trafik Kazası

Trabzon'un Akçaabat ilçesindeki trafik kazasında hayatını kaybeden aynı aileden 4 kişi, Trabzon'un Of ilçesinde toprağa verildi.

Trabzon'un Akçaabat ilçesindeki trafik kazasında hayatını kaybeden aynı aileden 4 kişi, Trabzon'un Of ilçesinde toprağa verildi.

Adem Koz yönetimindeki 06 GZ 663 plakalı otomobilin, dün sabah saatlerinde Akçaabat'ın Salacık mevkisinde kontrolden çıkarak yol kenarındaki duvara çarpması sonucu hayatını kaybeden kardeşler Eyüp Gürpınar (45), Kazım Gürpınar (43) ve Ayşe Koz (26) ile Ayşe Koz'un oğlu Muhammet Koz (2) için memleketleri Of'un Ağaçsevenli köyünde cenaze töreni düzenlendi.

SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN, BÖLGE BÖLGE OY DAĞILIMI

Köy camisindeki törene yaşamını yitirenlerin ailesi ve yakınları, AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Of Kaymakamı Tuncay Sonel, Of Belediye Başkanı Murat Saral ile çok sayıda vatandaş katıldı.

7 HAZİRAN 2015 SEÇİMLERİ ÖNCESİ TÜM GELİŞMELER

Cenazeler, ayrı ayrı kılınan cenaze namazının ardından aynı köydeki aile kabristanlarında toprağa verildi.

Bu arada kazada iki oğlu ve kızı ile torununu kaybeden baba Mahmut Gürpınar'ın, cenazede yakınlarının yardımıyla güçlükle ayakta durabildiği gözlendi.

Bu arada, kazada ölen Ayşe Koz'un yaralı eşi sürücü Adem Koz'un (32) tedavisinin ise Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesinde sürdüğü öğrenildi.

SEÇİM SİMÜLASYONU İÇİN TIKLAYIN

- TRABZON

AK PARTİ Adayları CHP Adayları MHP Adayları HDP Adayları