HABER ARŞİVİ

Arşivdeki haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başbakan Yardımcısı Babacan Ekonomiyi Değerlendirdi Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, İzmir’de katıldığı Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD)’ın toplantısında Türkiye’nin ekonomik durumunu değerlendirdi.
Genel Seçime Doğru NEW 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için Türkiye'nin New York Başkonsolosluğu'nda oy kullanma işlemleri devam ediyor.
Eski İçişleri Bakanı Ala GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Tokat İl Başkanlığı'nın mitingi- Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın konuşması- Detaylar Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, "En son halkın seçtiği cumhurbaşkanı seçimi hariç tüm seçimlerde kriz oldu" dedi.
ABD Ordusu Şarbon Bakterilerini Yanlışlıkla Laboratuvarlara Göndermiş ABD ordusunun, geçen yıl tam anlamıyla etkisiz hale getirilmiyen canlı şarbon bakterilerini ülkedeki 9 farklı eyalette bulunan laboratuvarlarla Güney Kore'deki askeri hava üssüne yanlışlıkla gönderdiği bildirildi.
Clinton'ın E-postaları Kamuoyuna Açıklanacak ABD'nin başkenti Washington'daki federal yargıç, ABD Dışişleri Bakanlığı'nın, eski Dışişleri Bakanı ve Demokrat Parti'nin başkan adayı Hillary Clinton'ın bakanlık yaptığı döneme ait e-posta yazışmalarını gelecek ay sonundan başlayarak gruplar halinde her 30 günde bir kamuoyuna açıklaması gerektiğine hükmetti.
Genel Seçime Doğru 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için Türkiye'nin Washington Büyükelçiliği'nde oy kullanma işlemleri devam ediyor.
Basbakan Davutoğlu Konaklanacağı Otele Geçti Mardin’de partisinin düzenlediği mitinge katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, kentte katıldığı programların ardından konaklanacağı otele geçti.
Safranboluda 3 Ev Alevlere Teslim Oldu
Safranbolu'da 3 Ev Alevlere Teslim Oldu
Karabük’ün Safranbolu ilçesinde nedeni henüz belirlenemeyen bir şekilde çıkan yangında 3 ev alevlere teslim oldu.
Başbakan Davutoğlu, Canlı Yayında Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Gençlere güvenmedikçe bir ülkenin, bir siyasinin ya da bir devlet adamının gelecek planlaması yapması mümkün değildir.
Mısır'da İhvan Liderlerine Yönelik Gözaltılar Mısır güvenlik güçlerinin, İhvan Rehberlik Konseyi üyesi Ali Muhammed Taha Vahdan'ı başkent Kahire'de gözaltına aldığı bildirildi.
Biden "Ukrayna" Konulu Konferans Verdi ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, Rusya'ya yönelik yaptırımların Minsk anlaşması tam olarak uygulamaya geçirilene kadar devam edeceğini söyledi.
Husilerden Suudi Arabistan Sınırına Saldırı Husilerin, Suudi Arabistan'ın Yemen sınırındaki Zahran iline düzenlediği saldırı sonucu 2 sınır güvenlik görevlisinin hayatını kaybettiği, 5'inin yaralandığı bildirildi.
Gündem Özetine Ek - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti'nin Siirt, Tunceli ve Malatya mitinglerine katılacak.
UEFA Avrupa Ligi'nin En Başarılı Takımı Sevilla UEFA Avrupa Ligi finalinde Ukrayna temsilcisi Dnipro'yu 3-2 yenerek şampiyon olan İspanyol ekibi Sevilla, kupayı 4. kez kazanan ilk takım oldu.
Manisa'da Şüpheli Ölüm Turgutlu ilçesinde bir kişi, ziyarete gittiği kardeşinin evinde hayatını kaybetti.
Başbakan Davutoğlu: (7) Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kılıçdaroğlu'nun şu söylemine bakın; 'Suriyelileri geri göndereceğim. Suriyeliler sizin işinizi alıyor.
Başbakan Davutoğlu: (6) Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Çok açık söylüyorum, 7 Haziran'da seçimi kazandığımızda 8 Haziran'da bizim hakkımızda kim ne demiş olursa olsun, biz onlarla oturup konuşuruz" dedi.
Yabancı Filmlerde Türkiye Denince Biz
Yabancı Filmlerde Türkiye Denince Biz
Yabancı Filmlerde Türkiye Denince Biz
Başbakan Davutoğlu, Canlı Yayında Başbakan Ahmet Davutoğlu, "7 Haziran'da inşallah seçim sonrasında tekrar emaneti devraldığımızda mutlaka bütün siyasi parti liderleriyle, sivil toplum kesimleriyle 'yeni Türkiye'yi inşa etmek' diye güçlü bir idealden bahsediyorsak, hepsiyle temas halinde olurum, hiç birini bu anlamda dışarıda, karşıda görmem. Başta anayasa olmak üzere, her konuyu...
Ankara'da Milletvekili Adayı Tanıtım Aracına Otomobil Çarptı: 2 Yaralı Ankara’da, AK Parti Ankara milletvekili adayı Nuri Elibol'un tanıtım minibüsüne bir otomobil arkadan çarptı.
Elenen İsmin Son Sözleri Ne Oldu? (27 Mayıs 2015)
Elenen İsmin Son Sözleri Ne Oldu? (27 Mayıs 2015)
Survivor'da 27 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanan konseyde, adaya veda eden isimin son sözleri ne oldu?
Lütfi Elvan, Antalyanın Kaş İlçesinde Halka Hitap Etti
Lütfi Elvan, Antalya'nın Kaş İlçesi'nde Halka Hitap Etti
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Elvan, "Devletin kasasından para çıkmadan dünyanın en büyük havalimanın yapıyoruz" dedi.
ABD Gelirler İdaresine Siber Saldırı Yapıldı, Kişisel Bilgiler Çalındı
ABD Gelirler İdaresi'ne Siber Saldırı Yapıldı, Kişisel Bilgiler Çalındı
ABD Gelirler İdaresi (IRS), 100 bini aşkın vergi mükellefine ait kişisel bilgilerin siber hırsızlar tarafından çalındığını açıkladı.
Başbakan Davutoğlu: (4) Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Her şeyi göze alırız bir tek vatandaşımızın tehdit altında yaşamasını kabullenemeyiz" dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili Aydın GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Film gösterimi- Salondan detaylar- AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın'ın konuşması- Katılımcılardan detay AK Parti Grup Başkanvekili Aydın: - "27 Mayıs'ta bizim tarihimizde yaşadığımız kara günlerin şimdi aynısı Mısır'da sergileniyor" AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, kendilerini milletin efendisi olarak gören...
Başbakan Davutoğlu: (3) Başbakan Ahmet Davutoğlu, bir grup aydının deklarasyonu olduğunu belirterek, "HDP'ye destek beyanında bulundular, bulunabilirler, siyasi tercihlerini ifade edebilirler.
Başbakan Davutoğlu: (2) Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Beni, Selahattin Demirtaş ile ilgili sükutu hayale uğratan husus şu; Selahattin Bey ve onun temsil ettiği siyasi yaklaşımda, şizofrenik demeyeyim, o anlamda tıbbi bir şeyle kullanmıyorum ama çok da klasikleşmiş psikolojide, 'divided self' İngilizce'sini söyleyeyim, yani parçalanmış benlik" dedi.