HABER ARŞİVİ

Arşivdeki haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Görüntülü Haber) Erdoğan: Kendi Üzerindeki Karanlık Bulutları Dağıtmaya Çılışıyor
Görüntülü Haber) Erdoğan: Kendi Üzerindeki Karanlık Bulutları Dağıtmaya Çılışıyor
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'ın, "Saray" konusundaki sözlerini kastederek, "Kendi üzerindeki karanlık bulutları dağıtmaya çılışıyor" dedi.
Bursada Zincirleme Trafik Kazası: 6 Yaralı
Bursa'da Zincirleme Trafik Kazası: 6 Yaralı
Bursa’nın Gemlik ilçesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 4 araç birbirine girerken, 6 kişi yaralandı.
Gündem / 30 Temmuz 2015 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çin'de Erdoğan, Huawei'yi ziyaretinin ardından Endonezya'nın başkenti Cakarta'ya hareket edecek.
Gündem / 30 Temmuz 2015 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çin'de Erdoğan, Huawei'yi ziyaretinin ardından Endonezya'nın başkenti Cakarta'ya hareket edecek.
Erdoğan: Kendi Üzerindeki Karanlık Bulutları Dağıtmaya Çılışıyor Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'ın, "Saray" konusundaki sözlerini kastederek, "Kendi üzerindeki karanlık bulutları dağıtmaya çılışıyor" dedi.
Genç Eşi Rafet El Romanı Öpücüklere Boğup, Masaj Yaptı
Genç Eşi Rafet El Roman'ı Öpücüklere Boğup, Masaj Yaptı
Aşk tazeleyen ünlü şarkıcı ile Ceren Kaplakarslan objektiflerden habersiz birbirini öpücüğe boğdu. Kaplakarslan, ardından da havuz kenarına oturup eşine masaj yaptı.
Webo Antrenmana Çıktı
Webo Antrenmana Çıktı
Osmanlıspor’un yeni transferi Webo, kamp çalışmaları için Hollanda’da bulunan ekibin bugünkü antrenmanına katılarak takımla birlikte çalıştı.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Tuzla ve Üsküdar'ın bazı mahallelerinde 1 Ağustos'ta elektrik kesintisi yapılacak.
Adıyamanda Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı
Adıyaman'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı
Adıyaman’ın Besni ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
Murat Koç Müjdeyi Ankara'dan Verdi: Yaklaşık 20 yıldır yapımı tamamlanamayan Bornova Kültür Merkezi inşaatının bitirilmesi için Hayranoğulları İnşaat firmasıyla sözleşme imzalandı.
Bilecik'te Trafik Kazası: 1 Yaralı Bilecik'te meydana gelen trafik kazasında sıkışan sürücü yaralandı.
Trenin Altında Kalan Kadın Öldü Elmadağ'da hemzemin geçitten karşıya geçmek isteyen bir kadın, trenin altında kalarak hayatını kaybetti.
Sivas'ta Minibüs Devrildi: 3 Ölü, 14 Yaralı Sivas'ta minibüsün devrilmesi sonucu 3 kişi öldü, 14 kişi yaralandı.
Erdoğan: Türkiye ile Çin Arasında Güven Temelinde Mesafe Kaydedildi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye ile Çin arasındaki ikili ilişkilerde son yıllarda karşılıklı güven temelinde önemli mesafeler kaydedildi." dedi.
Beyoğlu Hayal Kahvesinde Muhteşem Eğlence İstanbul geceleri sıcağa aldırmadan eğlenmeye ve eğlendirmeye devam ediyor.
Afgan Hükümeti ile Taliban Arasındaki Görüşme KABİL (AA) – Taliban, Afgan hükümeti ve örgüt temsilcileri arasında Pakistan'da Cuma günü yapılacağı belirtilen barış görüşmelerini reddetti.
Bodrum'da Şarkılı Geceler İlhan Şeşen ile Başladı İşletmesini işadamı Derya Taşdelenler ile ortak olarak Eda-Metin Özülkü çiftinin yaptığı Farmville Şarkılı, İlhan Şeşeni ağırladı.
Dikili Belediye Spor'dan Milli Takıma Dikili'nin milli gururu Onur oldu
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
En Düşük Artış Erzurum Bölgesi'nde TKFE’deki en yüksek yıllık değişimin gerçekleştiği düzeyler yüzde 29,08 ile İstanbul ve yüzde 27,16 ile Aydın, Denizli ve Muğla olurken, en düşük yıllık değişimin gerçekleştiği düzeyler ise yüzde 2,90 ile Erzurum, Erzincan ve Bayburt ve yüzde 3,73 ile Van, Bitlis, Hakkari ve Muş oldu.
Erzurum Vergide Artış Sağladı Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı 2015 Haziran Dönemi iller Faal vergi mükellef dağılımını paylaştı.
Diyarbakır Emniyet Müdürü: Yine Arkadan Kalleşçe Ateş Edip Kaçtılar
Diyarbakır Emniyet Müdürü: Yine Arkadan Kalleşçe Ateş Edip Kaçtılar
Diyarbakır Emniyet Müdürü Halis Böğürcü Çınar İlçesi'nde şehit olan polis memuru Mehmet Uyar ile ilgili olarak, "Bu arkadaşımız 5 yıldır orada görev yapıyor.
Çubuk'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı Ankara'nın Çubuk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.
HDPli Abdullah Zeydan Tükürük İfadesi İçin Özür Diledi
HDP'li Abdullah Zeydan Tükürük İfadesi İçin Özür Diledi
PKK'ya yönelik operasyonların ardından "PKK sizi tükürüğüyle boğar" diyen HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, "Türkiye halklarını üzmüşsem özür dilerim" dedi.