Zürafa'nın Koşusu 2016 büyük bir coşkuyla sona erdi

Zürafa'nın Koşusu 2016 büyük bir coşkuyla sona erdi

Türkiye'de üretilen ''Volkan'' itfaiye araçlarının sergilendiği 3 gün boyunca devam eden Zürafa'nın Koşusu 2016 organizasyonu sona erdi.

Zürafa'nın Koşusu 2016 büyük bir coşkuyla sona erdi

İzmir Valisi Mustafa Toprak: İsa Tecim'in hayatı bir başarı hikayesidir.

Zürafa'nın Koşusu 2016 organizasyonunun kapanış gününe İzmir Valisi Mustafa Toprak , Tahran belediye başkan yardımcısı , Dubai ve Sudan sivil savunma başkanları , Romanya belediyeler birliği başkanı ve 20 ülkeden itfaiyeciler katıldı. Organizasyonda bir konuşma yapan İzmir valisi Toprak ''Volkan İtfaiye'nin kurucusu İsa Tecim'in yaptıkları bir başarı hikayesidir. Bu başarı hikayeleri 2023 hedefinde bulunan ülkemizde artmalı burada yapılan işler ile ilgili gurur duyuyoruz'' dedi.

Torbalı Fabrikası kapılarını Zürafa'nı koşusu için açtı.

135.000 metrekare alana kurulu Volkan İtfaiye fabrikasında gerçekleşen organizasyonda bir konuşma yapan Volkan itfaiye'nin kurucusu İsa Tecim 42 yılda dünyanın en büyük 3 itfaiye aracı üreticisi konumuna geldiklerini ve şu an 40'dan fazla ülkeye ihracat yapan bir firma olduklarını belirterek ilk günkü inanç ve hırsla yolumuza durmaksızın devam edeceklerini söyledi.

Yeni nesil söndürme teknolojileri büyük ilgi gördü.

Volkan tarafından tamamen yerli teknoloji ve iş gücüyle üretilen yeni nesil söndürme cihazları ile Uçak söndürme aracı Lion, Türkiye'de üretilen ve en yükseğe ulaşabilen itfaiye aracı olan 55 metrelik merdivenli araç , endüstriyel bölge araçları ve şehir tipi itfaiye araçları yerli ve yabancı ziyaretçilerden tam not aldı.