ZUHAL OLCAY HABERLERİ

Zuhal Olcay haber, Zuhal Olcay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zuhal Olcay 16.4.2016
21. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri" Adayları Açıklandı
Ödüllerin sinema seçici kurulunda Erden Kıral, Zuhal Olcay, Burak Göral, Prof.
Zuhal Olcay 21.3.2016
Tiyatronun Kalbi Nilüfer'de Atacak
32 GÜNDE 100 GÖSTERİM Engin Alkan’ın Supervisor'lığında Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası’nın müzikli galası ile açılacak olan festivalin ilk geceki programı müzikal şarkılarından oluşuyor. Solistler Bilkent Üniversitesi öğrencileri, Nilüfer Belediyesi tiyatronun genç oyuncuları, Başak Zengin Kayabınar ve ünlü oyuncu Zuhal Olcay olacak.
Zuhal Olcay 18.3.2016
5. Nilüfer Tiyatro Festivali Başlıyor
Sloganı, "Seyirci Kalma" olarak belirlenen 5. Nilüfer Tiyatro Festivali'nin programı açıklandı. 27 Mart - 28 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan festival çok yoğun bir programla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Her iki yılda bir yapılan festivalde bu yıl, 32 günde 100 gösterim gerçekleştirilecek. Engin Alkan'ın Supervisor'lığında Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası'nın müzikli galası ile açılacak olan festivalin ilk geceki programı müzikal şarkılarından oluşuyor. Solistler Bilkent Üniversitesi öğrencileri, Nilüfer Belediyesi "Tiyatro"nun genç oyuncuları Başak Zengin Kayabınar ve ünlü oyuncu Zuhal Olcay olacak.
Zuhal Olcay 14.3.2016
Türk Sanat Müziği'nin en ince dokunuşları MOİ Sahne'de
'Çok Aşığın Var Diyorlar, Firar, Bir Çapkına Yangınım' gibi şarkılarla tanınan İncesaz; Sezen Aksu, Aşkın Nur Yengi, Leman Sam, Zuhal Olcay gibi pek çok isimle birlikte müzik yaptı.
Zuhal Olcay 24.2.2016
Erol Evgin'den 'Altın Düetler'
Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Evgin, anılara sinmiş altın şarkılarını ülkemizin en güçlü kadın ses sanatçılarıyla paylaşarak, bir düetler albümü hazırlıyor.
Zuhal Olcay 20.2.2016
Akşam yemeği tercihi İtalyan lezzetleri
Ünlü sanatçı Zuhal Olcay, Harvey Nichols MAG Lounge'da akşam yemeği yedi.
Zuhal Olcay 18.2.2016
Başkentte Kültür Sanat
AA muhabirinin derlediği bilgiye göre, Selami Şahin 19 Şubat'ta, Duman 20 Şubat'ta, Zuhal Olcay ise 19 Şubat'ta Hayal Kahvesi'nde sahne alacak.
Zuhal Olcay 11.2.2016
Sevgililer Gününe Özel Konser
Şimdiye kadar birçok sanatçının albümünün aranjörlük ve yapımcılığını üstlenen ve Zuhal Olcay, Hümeyra gibi sanatçılara ün kazandırmış parçaları besteleyen Vedat Sakman, bu kez Kırklarelililer için en güzel eserlerini seslendirecek.
Zuhal Olcay: Olay Yaratan Billboard'larZuhal Olcay 3.2.2016
Zuhal Olcay 13.1.2016
Onno Tunç Ölümünün 20. Yılında Bakırköy'de Anılacak
Onno Tunç'un bestelerini ve aranjmanlarını başta bir dönem fırtınalı aşk yaşadığı Sezen Aksu'un yanı sıra, Nilüfer, Nükhet Duru, Bülent Ortaçgil, Zuhal Olcay, Ayşegül Aldinç, Levent Yüksel, Zerrin Özer, Emel, Göksel, Asya, Harun Kolçak ve daha pek çok ünlü sanatçı seslendirmişti.
Zuhal Olcay 7.11.2015
İzmir Ata'sı İçin Yürüyecek
Aynı günün akşamında ise Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde de İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) ve İzmir Devlet Senfoni Orkestrası (İZDSO) işbirliği ile "10 Kasım Atatürk'ü Anma Haftası Özel Konseri" konseri olacak. Ünlü sanatçı Zuhal Olcay'ın solist olarak katılacağı konsere İZDSO sanatçıları eşlik edecek.
Zuhal Olcay 31.10.2015
Kasım'da Sanat Bir Başka Güzel!
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Kasım ayı sanat takviminde yine büyük ilgi görecek film gösterimleri, konserler, tiyatrolar ve sergiler var. 10 Kasım'da Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde düzenlenecek Atamızı Anma Konseri'nde İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ile birlikte Zuhal Olcay sahne alacak.
Zuhal Olcay 16.10.2015
AYHAN SİCİMOĞLU ile Latin Rüzgarı BİS'te Esecek
Geçtiğimiz sezon Zuhal Olcay, Gripin, Fatih Erkoç, Manga ,Alice Francis, Emre Aydın gibi bir çok başarılı sanatçıyı sahnesinde ağırlayan BİS, 17 Ekim Cumartesi günü Ayhan Sicimoğlu&Latin All Stars ekibini ağırlıyor.
Zuhal Olcay 29.9.2015
Bis Sahnesi Yeni Sezonu Ozan Doğulu İle Açıyor
Geçtiğimiz sezon Zuhal Olcay, Gripin, Fatih Erkoç, Manga ,Alice Francis, Emre Aydın gibi bir çok başarılı sanatçıyı sahnesinde ağırlayan BİS, 1 Ekim Perşembe günü Bilkent açılış partisini prodüktör, besteci, aranjör, piyanist aynı zamanda DJ olan Ozan Doğulu ile gerçekleştiriyor.
Zuhal Olcay 25.8.2015
17. Bozcaada Kültür Sanat Ve Bağbozumu Festivali Başlıyor
Festival yerli üreticilerinin kendi bağlarında düzenledikleri bağbozumuyla başlayacak. Festival kapsamında bu yıl da; paneller, resim sergileri, üzüm yarışmaları, tavla ve futbol turnuvaları ve tiyatro gösterileri düzenlenecek. Festivalde ayrıca kale içerisinde; Türk pop müziğinin değerli ismi Candan Erçetin, ünlü Türk oyuncu ve müzisyen Zuhal Olcay, müzisyen Gülay, Boğaziçi Caz Korosu, Grup Meydan gibi birbirinden değerli sanatçı ve gruplar konser verecek.
Zuhal Olcay: Adana'da Zuhal Olcay RüzgarıZuhal Olcay 26.5.2015
Zuhal Olcay 8.5.2015
Zuhal Olcay "Şüpheli" Sıfatıyla İfade Verdi
Ünlü sanatçı Zuhal Olcay, “Berkin için 11 Mart’ta hayatı durdur” klipi için başlatılan soruşturma kapsamında “şüpheli” sıfatıyla ifade verdi.
Zuhal Olcay 5.5.2015
Ünlü Sanatçı Cahit Berkay İfade Verdi
EYLEM ÇAĞRISI YAPTIKLARI GEREKÇESİYLE SORUŞTURMA BAŞLATILMIŞTI Sanat Meclisi isimli grup üyesi bazı sanatçılar, "Berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganı ile bir klip çekerek, Berkin Elvan'ın hayatını kaybettiği 11 Mart'ta hayatı durdurmaya yönelik eylem çağrısı yapmıştı. Yapılan suç duyurusu üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu, sanatçılar Cahit Berkay, Sinan Tuzcu, Levent Üzümcü, Bülent Emrah Parlak, Efkan Şeşen, Tayfun Talipoğlu, Zuhal Olcay, Mustafa Altıoklar, Şevval Sam, Hüseyin Turan, Tarık Akan ve Grup Yorum üyeleri hakkında "suç işlemeye alenen tahrik" suçundan soruşturma başlatmıştı.
Zuhal Olcay 5.5.2015
Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri"
Bu yıl 20'ncisi düzenlenen "Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri" sahiplerini buldu.  Beşiktaş'taki Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen ödül töreninde, jüri başkanlığını Zuhal Olcay'ın yaptığı sinema ödüllerinde, müzikal ya da komedi dalında, "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülü "Deliha" ile Gupse Özay'a, "En Başarılı Erkek Oyuncu" ödülü ise "İçimdeki Ses" filmiyle Engin Günaydın'a verildi.
Zuhal Olcay 29.4.2015
Türk Sineması'nın Kadınları Kapışacak!
Sinema Seçici Kurulu Başkanı Zuhal Olcay ise '' Seçici kurul arkadaşlarımızla çok titiz ve özenli bir çalışma ile adaylarımızı belirledik.
Zuhal Olcay 28.4.2015
Şevval Sam Berkin Soruşturmasında İfade Verdi
Sanat Meclisi isimli grup üyesi bazı sanatçılar, "Berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganı ile bir klip çekerek, Berkin Elvan'ın hayatını kaybettiği 11 Mart'ta hayatı durdurmaya yönelik eylem çağrısı yapmıştı. Yapılan suç duyurusu üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu, sanatçılar Cahit Berkay, Sinan Tuzcu, Levent Üzümcü, Bülent Emrah Parlak, Efkan Şeşen, Tayfun Talipoğlu, Zuhal Olcay, Mustafa Altıoklar, Şevval Sam, Hüseyin Turan, Tarık Akan ve Grup Yorum üyeleri hakkında "Suç işlemeye alenen tahrik" suçundan soruşturma başlatmıştı.
Zuhal Olcay 27.4.2015
Ünlü Oyuncu Tarık Akan İfade Verdi
Sanatçı ve aydınlardan oluşan "Sanat Meclisi" grubu tarafından, "Berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganıyla çekilen video klipte, 'Halkı sokağa çağırıyorlar' gerekçesiyle yapılan şikayet üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, aralarında Mustafa Altıoklar, Zuhal Olcay, Cahit Berkay, Hüseyin Turan, Grup Yorum üyeleri, Sinan Tuzcu, Bülent Emrah Parlak, Efkan Şeşen, Tayfun Talipoğlu, Tarık Akan ve Şevval Sam gibi isimlerin bulunduğu ünlü isimlere 'suç işlemeye tahrik' suçundan soruşturma başlatılmıştı.
Şu an buradasınız: Zuhal Olcay Haberleri | Zuhal Olcay Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Zuhal Olcay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zuhal Olcay kimdir, hayatı ve biyografisi. Eski Ortaköy Yetimhanesi'nde Zuhal Olcay Konseri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.8.2020 05:13:03. #1.14#
title