Zonguldak: Tren Yolunun Karşı Tarafına Geçmek İsteyen Kişi Yaralandı

Zonguldak: Tren Yolunun Karşı Tarafına Geçmek İsteyen Kişi Yaralandı

Zonguldak'ta Tren Yolunun Karşı Tarafına Geçmek İsteyen Şahsın Eli Trenin Altında Kaldı. Parmakları Parçalanarak Yaralanan Şahsın, Uzun Süre Kopan Parmakları Arandı.

Zonguldak: Tren Yolunun Karşı Tarafına Geçmek İsteyen Kişi Yaralandı

Zonguldak'ta tren yolunun karşı tarafına geçmek isteyen şahsın eli trenin altında kaldı. Parmakları parçalanarak yaralanan şahsın, uzun süre kopan parmakları arandı.

Edinilen bilgiye göre, Zonguldak'tan Karabük'e giden yolcu treni, Kızılay Kan Merkezi'nin karşısında bulunan üst geçitte yolun karşısına geçmekte olan Yavuzhan Somuncu adlı vatandaşa çarptı. Trenin altında kalan sağ eli ve parmakları paramparça olan Somuncu, yolcuların ve çevredeki vatandaşların yardımıyla sıkıştığı yerden kurtarıldı. Olay yerine gelen ambulansla Zonguldak Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Somuncu'nun, durumunun ciddi olması nedeniyle Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildiği belirtildi. Ambulansın ve polisin bir süre olay yerine gelmesini bekleyen makinistler C.B. ve A.U. ise, polise kimliklerini vermelerinin ardından treni hareket ettirerek seferlerine devam etti.

Polis ekipleri tarafından olay yeri muhafaza altına alınarak, uzun süre yaralının parçalanan parmakları arandı. Olay yeri inceleme ekipleri tarafından da yapılan aramada, yaralının ayakkabısının teki bulunurken kopan parmaklarına rastlanılmadı.

Olayla ilgili tahkikat sürüyor.

Kaynak: İHA