Zonguldak'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı

Zonguldak'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı

Zonguldak'ta Meydana Gelen Kazada, Üniversiteye Giden Çocuklarını Terminalden Yolcu Eden Kadına, Karşıdan Karşıya Geçerken Araç Çarptı. Kazada Kadın Kanlar İçinde Kalırken, Yayaya Çarpan Otomobil Sürücüsü Kaçtı.

Zonguldak'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı

Zonguldak'ta meydana gelen kazada, üniversiteye giden çocuklarını terminalden yolcu eden kadına, karşıdan karşıya geçerken araç çarptı. Kazada kadın kanlar içinde kalırken, yayaya çarpan otomobil sürücüsü kaçtı.

Edinilen bilgiye göre, Kozlu Beldesi'nden Zonguldak istikametine gitmekte olan ve plakası alınamayan ticari Toyoto marka araç, 100. Yıl Şehirlerarası Otobüs Terminali'nden kocasıyla birlikte karşıya geçmek isteyen Cemile Cin'e (52) çarptı. Cemile Cin kanlar içinde kalırken, 112 Acil Servis'in ilk müdahalesinin ardından Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Cemile Cin'in durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

112 Acil Servis'in olay yerinde müdahale ettiği Cemile Cin'i kanlar içinde gören kocası İsmail Cin ise ağlayarak yardım istedi. Evde sakat çocuklarının bulunduğunu ve karısının da durumunun kötü olduğunu ifade eden İsmail Cin'i polis ve vatandaşlar teskin etmekte zorlandı.

Zonguldak Emniyeti, yayaya çarpıp kaçan sürücüyü yakalamak için ticari ve amblemi düşen Toyoto Corolla marka aracın peşine düştü.

(OS-SN-SN-Y)