Zonguldak'ta Trafik Kazası: 1 Ölü

Zonguldak'ta Trafik Kazası: 1 Ölü

Zonguldak'ın Kozlu Beldesinde Bir Kamyon, Kavşakta Bir Otomobile Çarptı. Metrelerce Sürüklenen Otomobilin İçinde Sıkışan Sürücü Hayatını Kaybetti.

Zonguldak'ta Trafik Kazası: 1 Ölü

Zonguldak'ın Kozlu beldesinde bir kamyon, kavşakta bir otomobile çarptı. Metrelerce sürüklenen otomobilin içinde sıkışan sürücü hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye, Kozlu sahil yolunda Fatih Sitesi mevkiinden Kozlu istikametine seyreden Mahmut K. (29) idaresindeki 67 AT 446 plakalı kamyon, kavşakta Kozlu'dan Fatih Sitesi istikametine giden Orhan Kaya (54) idaresindeki 67 EH 376 plakalı otomobile çarptı. Yaklaşık 15 metre kadar sürüklenen otomobilde sıkışan sürücü Orhan Kaya, polis ve doktorların müdahalesi ile kurtarılmaya çalışıldı. Güçlükle sıkıştığı yerden çıkarılan şahıs, Zonguldak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Orhan Kaya hastanede hayatını kaybetti. Kazada plakalar ve sürücülerin eşyaları yollara saçılırken, yolun tek şeridi uzun süre trafiğe kapandı. Kaza sonrası kamyon sürücüsü Mahmut K. gözaltına alındı. Yol, itfaiye ve belediye ekipleri tarafından temizlendi.

Kaza ile ilgili soruşturma sürdürülüyor.

(OS-OK-OK-Y)