Zonguldak'ta MHP Kadın Kolları Bölge Toplantısı

Zonguldak'ta MHP Kadın Kolları Bölge Toplantısı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Hediye Akdere, Zonguldak'ta Yapılan MHP Kadın Kolları Bölge Toplantısı'nda Yaptığı Konuşmada, Türk Aile Yapısının İçten İçe Çöktüğünü Söyledi.

Zonguldak'ta MHP Kadın Kolları Bölge Toplantısı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Hediye Akdere, Zonguldak'ta yapılan MHP Kadın Kolları Bölge Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Türk aile yapısının içten içe çöktüğünü söyledi.

TTK Memurlar Lokali'nde gerçekleşen bölge toplantısına MHP'nin Bolu, Düzce, Kastamonu, Bartın ve Karabük kadın kolları başkanları ile partili kadınlar katıldı. Toplantıda konuşan MHP Kadın Kolları Genel Başkanı Hediye Akdere, Türk aile yapısının güçlü olmasını istediklerini belirterek, aileyi milli varlığın ve geleceğin teminatı olarak gördüklerini söyledi. Milli ekonominin, sanayi tesislerinin ve bankaların küresel güçlerin insiyatifine bırakıldığını ileri süren Akdere, "Mevcut iktidar, halkımızın sorunlarını çözmediği gibi, sorunlar günden güne artmıştır. Türk aile ve toplum yapısı sosyal cinnet geçirmenin eşiğine gelmiştir. Türk aile müessesesi, ülkemizin içine düştüğü ekonomik ve sosyal çöküntünün yanı sıra, kültürel yozlaşma nedeniyle içten içe çürümektedir. Yine bu hükümet döneminde memur kıyımı ve kadrolaşma had safhaya çıkmıştır. Ülkemiz ekonomik darboğaza sokulmuş, işsizlik önlenememiş, dar gelirlimiz yoksulluğa mahkum edilmiştir. Türkiye'de bugün 1 milyon kişi aç, 20 milyon kişi yoksulluk sınırının altında yaşamaktadır. Partimiz hiç kimseye diyet borcu olmadan, halkımızın desteğiyle iktidara gelecektir" dedi.

MHP Zonguldak İl Başkanı Mustafa Korkutan da, iktidarın ülke genelinde ve bölgedeki beklentileri boşa çıkarıdğını söyleyerek, AK Parti'nin bakan ve yöneticilerini eleştirdi.

(SD-AK-OK-Y)

Kaynak: İHA