Zonguldak'ta Karşıt Görüşlü İki Grup Arasındaki Kavga

Zonguldak'ta Karşıt Görüşlü İki Grup Arasındaki Kavga

Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Karşıt Görüşli İki Grup Arasında Yaşanan Kavganın Ardından Ülkü Ocakları Ereğli Şubesi Tarafından Yazılı Bir Açıklama Yapıldı.

Zonguldak'ta Karşıt Görüşlü İki Grup Arasındaki Kavga

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde karşıt görüşli iki grup arasında yaşanan kavganın ardından Ülkü Ocakları Ereğli Şubesi tarafından yazılı bir açıklama yapıldı.

Ülkü Ocakları Ereğli Şube Temsilcisi Şendoğan Yıldırım tarafından yapılan açıklamada, olaya karışan şahıslarla kendilerinin hiçbir bağlantısının olmadığı belirtildi. Yıldırım, "Ereğli'deki bazı marjinal örgütlerin imza kampanyası yaptıkları esnada, Ereğli halkı ile aralarında çıkmış olan arbede sonucu olaylar emniyet güçlerimizce bastırılıp, failler savcılık birimlerine intikal ettirildiği halde kurumumuzun bu olaylara karıştığı ifade edilmektedir. Ülkü ocakları ilçe temsilciliğimiz birimlerinde görev yapmakta olan hiçbir arkadaşımızın olaylarla uzaktan yakından ilgisi yoktur. Olayların olduğu saatte ocak yöneticilerimiz binamızda toplantı halindeydiler. Emniyet birimlerince tespit edilen ve gözaltına alınan kişiler arasında kurumumuza mensup hiç kimse yoktur" dedi.

(SD-AK-OK-Y)

Kaynak: İHA