Zonguldak'ta İşlenen Cinayetin Zanlısı Tutuklandı

Zonguldak'ta İşlenen Cinayetin Zanlısı Tutuklandı

Zonguldak'ta Ormanda Vahşice Öldürülen Şahsın Cesedi Ailesine Teslim Edilirken, Olayla İlgili Yakalanan Zanlı Mahkemeye Çıkarıldı. Şahıs Tutuklanarak Cezaevine Konuldu.

Zonguldak'ta İşlenen Cinayetin Zanlısı Tutuklandı

Zonguldak'ta ormanda vahşice öldürülen şahsın cesedi ailesine teslim edilirken, olayla ilgili yakalanan zanlı mahkemeye çıkarıldı. Şahıs tutuklanarak cezaevine konuldu.

Edinilen bilgiye göre, Zonguldak'ta dün akşam saatlerinde Çıraklık Eğitim Merkezi'nin yanındaki ormanlık alanda yüzü parçalanmış ve başına bıçak saplanmış olarak bulunan Mehmet Kör'e ait cesette yapılan otopsinin ardından vücuttan bazı parçalar alınarak Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Mehmet Kör'ün cesedi, araştırmanın tamamlanmasının ardından ailesine teslim edildi. Cinayeti işlediği iddia edilen Nihat K. isimli şahsın evinde yapılan aramada, cesedin kafasında bulunan bıçağın benzerleri ile porno CD'ler bulunarak bunlara el konuldu. Önce suçunu kabul etmeyen zanlının, daha sonra itiraf ettiği ve cinayeti soğuk kanlılıkla anlattığı öğrenildi. Alkol alırken aralarında tartışma çıktığını ifade eden Nihat K.'nin, "Alkol alırken tartışmaya başladık. Beni çok kızdırdı. Elime geçirdiğim taşla suratına vurdum. Daha sonra da bıçağı kafasına sapladım" dediği öğrenildi. Nihat K.'nin yanısıra eşi, kızı ve çocukları da ifadeleri alınmak üzere savcı karşısına çıkartıldı.

Nihat K. tutuklama istemiyle sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilirken, ailesi alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

(SD-OK-OK-Y)