ZİYA SELÇUK HABERLERİ

Ziya Selçuk haber, Ziya Selçuk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ziya Selçuk - 20.03.2021
Son dakika gündem: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'tan Türkiye'nin İstanbul Sözleşmesi'nden çekilmesine ilişkin açıklama Açıklaması
Bir son dakika haberine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kadın haklarının teminatının anayasa başta olmak üzere iç mevzuattaki düzenlemeler olduğunu belirterek, "Kadına yönelik şiddet her şeyden önce bir insanlık suçudur ve bu suçla mücadele bir insan hakları meselesidir.
Ziya Selçuk - 20.03.2021
Son dakika haberleri... Bakan Selçuk: Şiddetle mücadelemizi sıfır tolerans ilkesi ile kararlılıkla sürdüreceğiz
Son dakika haberler: AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Kadına yönelik şiddet her şeyden önce bir insanlık suçudur ve bu suçla mücadele bir insan hakları meselesidir.
Ziya Selçuk - 19.03.2021
Son dakika haberi | Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'tan, Kovid-19'dan etkilenen kadınların sorunlarının çözülmesinde ortak mücadele çağrısı
Son dakika haber: BİRLEŞMİŞ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından etkilenen kadın ve kız çocuklarının yaşadığı sorunların çözülmesinde ortak mücadelenin önemine dikkati çekti.
Ziya Selçuk - 19.03.2021
Bakan Selçuk: 15 bin kadın ilk kez SGK'ya kaydoldu
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Evde Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi projesi ile 25 binden fazla çalışan annemizi destekledik.
Ziya Selçuk - 19.03.2021
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, Memur-Sen Konfederasyonu yönetimiyle bir araya geldi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Memur-Sen Konfederasyonu yönetimiyle pandemi döneminde memurların çalışmalarına yönelik değerlendirmelerde bulunduklarını bildirdi.
Ziya Selçuk - 19.03.2021
Engelli çocuklar için "taşımalı eğitim" desteği sürüyor
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, okulların açılmasıyla Engelli Öğrencilerin Okullarına Ücretsiz Taşınması Programı'na devam ettiklerini bildirdi.
Ziya Selçuk - 19.03.2021
Son dakika haberi... Bakan Selçuk'tan Artvin'deki yangında vatandaşlara destek açıklaması
Son dakika gelişmesine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Artvin'in Yusufeli ilçesinde yangından etkilenen vatandaşlara 1,5 milyon lira kaynak sağlandığını açıkladı.
Ziya Selçuk - 19.03.2021
Bakan Selçuk, Artvin'deki yangından etkilenen vatandaşlara 1,5 milyon lira kaynak aktarıldığını açıkladı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Artvin'deki yangından etkilenen vatandaşlara 1,5 milyon lira kaynak aktarıldığını bildirdi.
Ziya Selçuk - 19.03.2021
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Kahramanmaraş'ta eğitim yatırımları toplu açılış törenine katıldı Açıklaması
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğretmenlerin daha iyi mekanlarda çalışıp verimli olabilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.
Ziya Selçuk - 18.03.2021
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, Kovid-19 krizinin dünyada kadınlar üzerinde orantısız etki yarattığını söyledi
BİRLEŞMİŞ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, dünyada yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının neden olduğu krizin kadınlar üzerinde orantısız etki yarattığını bildirdi.
Ziya Selçuk - 18.03.2021
Son dakika haberleri: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'tan, Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. yıl dönümüne özel video
Edinilen son dakika gelişmesine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. yıl dönümü nedeniyle, devlet korumasındaki çocukların 81 ilden 81 Türk bayrağını teslim alarak Çanakkale'ye ulaştırdığı videoyu paylaştı.
Ziya Selçuk - 18.03.2021
Son dakika: Bakan Selçuk: 10 yeni huzurevi açmayı planlıyoruz
Bir son dakika haberine göre AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, geçen yıl 5 ilde toplam 330 kapasiteli 5 huzurevi açtıklarını belirterek, "Bu yıl 1082 kapasiteli 10 yeni huzurevini daha hizmete açmayı planlıyoruz" dedi.
Ziya Selçuk - 17.03.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 18 Mart 2021
(Ankara/13.30) 2- Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Keçiören Şehit Bayram Kavcı Ortaokulu'nda Milli Eğitim Bakanlığı ve UNICEF iş birliği ile faaliyete geçirilecek EBA Destek Noktası Açılış Töreni'ne iştirak edecek.
Ziya Selçuk - 17.03.2021
Son Dakika | Bakan Zehra Zümrüt Selçuk dünyada Kovid-19'dan en fazla etkilenen gruplardan birinin kadınlar olduğunu söyledi
Son dakika haberleri... BİRLEŞMİŞ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bütün dünyada görülen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında özellikle kadınların, pek çok açıdan toplumun en fazla etkilenen gruplarından biri olduğunu belirtti.
Ziya Selçuk - 17.03.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
Nuhoğlu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a "Andımızın nesinden rahatsız oldun?" diye sorarak, "Bu kararlar, Türk ve Atatürk'e karşı olanların kararlarıdır.
Ziya Selçuk - 17.03.2021
MEB tarafından yatılı okullara kırtasiye malzemesi ve tablet dağıtıldı
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Fırsat adaletine yeni bir pencere açmaktan dolayı, fırsat adaleti için çocuklarımızın geleceği için yeni bir bakış açısı kazandırmaktan ve bu imkanları ortaya hep beraber koymaktan dolayı ayrı bir memnuniyetimiz var" dedi.
Ziya Selçuk - 17.03.2021
Bakan Selçuk: "Şehit aileleri ve gazilerin yanında olmaya devam ediyoruz"
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, şehit aileleri ve gazilerin yanında olmaya devam ettiklerini belirterek 2020'de 100 bini aşkın şehit yakını ve gaziyi evlerinde ziyaret ettiklerini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ziya Selçuk Haberleri | Ziya Selçuk Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Ziya Selçuk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ziya Selçuk kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri... Bakan Selçuk'tan İstanbul Sözleşmesi açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 06:10:49. #1.16#

title