Zirve Üniversitesinden Online İngilizce Kursu

Zirve Üniversitesinden Online İngilizce Kursu

Zirve Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi KPDS-ÜDS'ye hazırlık ve İngilizce dil kursu açıyor.

Zirve Üniversitesinden Online İngilizce Kursu

Zirve Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi KPDS-ÜDS'ye hazırlık ve İngilizce dil kursu açıyor. Sanal sınıflarda yapılacak olan kurslara her yaş ve her düzeyden başvurular kabul ediliyor.

Program Koordinatörü Mustafa Büyükçelebi, programla ilgili şu bilgileri verdi:

"Haftada 3 gün toplam 6 saat verilecek olan dersler online olarak yapılacak. Hocaların birebir internetten anlatacağı derslerin notları, deneme sınavlarının yanı sıra test çözümleri de yapılacak. Ayrıca geçmiş dönemlerde çıkan soruların çözümleri ve ÜDS/KPDS test teknikleri hakkında bilgiler verilecek. Her öğrenciye bir e-danışman verilecek. Öğrencinin talebine göre konu anlatımlar da yapılacak."

Online ders denildiğinde akla ilk gelenin daha önce yapılan kayıtlardan oluşan videolar olduğunu söyleyen Uzaktan Eğitim Merkezi Koordinatörü Yrd. Doç. Yalçın Özkan işe şunları kaydetti:

"Derslerin canlı olarak yapıldığını ve benzer sistemi halen devam eden Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisans programında kullanılıyor. Canlı dersler daha sonra belirlenecek olan akşam saatlerinde sanal sınıflarda yapılacak. 'Yoğun iş temposundan kursa gitmeye vakti olmayanlar için ideal olan online İngilizce kursuyla herkes dilediği yerden internete bağlanarak dersleri alabilecek."

- GAZİANTEP