Zirve Basketbol Takımı Bu Sene Ligde İddialı

Zirve Basketbol Takımı Bu Sene Ligde İddialı

Zirve Üniversitesi basketbol takımı oyuncuları Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi'ne( EBBL) iddialı hazırlanıyor.

Zirve Basketbol Takımı Bu Sene Ligde İddialı

Zirve Üniversitesi basketbol takımı oyuncuları Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi'ne( EBBL) iddialı hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl EBBL Ligi'ne yükselen Zirve Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü oyuncuları, hedeflerinin şampiyonluğa oynamak olduğunu ifade ettiler.

Gaziantep'te EBBL'ye katılan ilk üniversite kulübü olarak bir ilki gerçekleştiren üniversite yeni sporcularıyla da sözleşme imzaladı. Gaziantep Özel Primer Hastenesi'nde basketbol oyuncuları sağlık taramasından geçirilirken Zirve Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Erdal Budak ve Primer Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Ahmet Tanrıtanır testleri yakından takip etti.

Zirve Basketbol Takımı kaptanı Adem Yılmaz, takım olarak sağlık kontrollerini başarıyla geçtiklerini artık yoğun bir şekilde antrenmanlara hazırlanmaya başlayacaklarını söyledi. Yılmaz, "Zirve Basketbol Takımı olarak geçtiğimiz yıl güzel başarılara imza attığımızı düşünüyoruz, önümüzdeki sezonda hedefimiz şampiyonluğa oynamak. Takımımıza yeni katılan arkadaşların da bizim gibi iddialı olması bizi daha da cesaretlendirdi." diye konuştu.