Ziraat Bankası

T.C. Ziraat Bankası A.Ş., Türkiye'deki üç kamu bankasından biridir. 20 Kasım 1863'te, Osmanlı Devleti döneminde Mithat Paşa tarafından kurulmuştur. Memleket Sandıkları'nın devamı niteliğindedir. Sloganı "Bir bankadan daha fazla"dır. Yönetim kurulu başkanı Muharrem Karslı'dır.

ZİRAAT BANKASI HABERLERİ

Ziraat Bankası - 24.12.2020
Ziraat Bankasından ATO üyelerine "tahsilat risksiz finansman" imkanı
Ankara Ticaret Odası (ATO) ile Ziraat Bankası arasında, "Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi" kapsamında, oda üyesi tedarikçi ve alıcıların, güvenli ticaret sistemi içinde sıfır tahsilat riskiyle finansmana erişebilmeleri amacıyla protokol imzalandı.
Ziraat Bankası - 21.12.2020
İSTO ile Ziraat Bankası arasında "Tedarik Zinciri Finansman Projesi" protokolü imzalandı
İslahiye Ticaret Odası (İSTO) ile Ziraat Bankası arasında, "Tedarik Zinciri Finansman Projesi" protokolü imzalandı.
Ziraat Bankası - 21.12.2020
SATSO ve Ziraat Bankası arasında iş birliği protokolü
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Ziraat Bankası arasında gerçekleşen "Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansman Projesi" kapsamında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile Ziraat Bankası Sakarya Şube Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.
Ziraat Bankası - 18.12.2020
Muş'ta Ticaret ve Sanayi Odası ile Ziraat Bankası arasında protokol imzalandı
Muş'ta Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Ziraat Bankası arasında protokol imzaladı.
Ziraat Bankası - 18.12.2020
KMTSO ile Ziraat Bankası arasında iş birliği protokolü imzalandı
Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) ile Ziraat Bankası arasında Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi kapsamında iş birliği protokolü imzaladı.
Ziraat Bankası - 18.12.2020
Havza TSO'da "Tedarik Zinciri Finansman Protokolü" imzalandı
Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Ziraat Bankası Havza Şubesi arasında "Bankkart Tedarik Zinciri Finansman Protokolü" imzalandı.
Ziraat Bankası - 17.12.2020
Tokat TSO ile Ziraat Bankası arasında protokol imzalandı
Tokat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Ziraat Bankası arasında "Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansman" protokolü imzalandı.
Ziraat Bankası - 16.12.2020
Kilis'te "Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var Projesi"nin protokolü imzalandı
Kilis Valiliği ile ve Ziraat Bankası arasında küçükbaş hayvan sayısının arttırılması amacıyla hazırlanan "Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var Projesi"nin işbirliği protokolü imzalandı.
Ziraat Bankası - 16.12.2020
Afyonkarahisar'da küçükbaş hayvancılığın geliştirilmesi için protokol imzalandı
Afyonkarahisar'da küçükbaş hayvancılığın geliştirilmesi için hayata geçirilen "Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var" projesi kapsamında Vali Gökmen Çiçek başkanlığında Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ile Ziraat Bankası AŞ Genel Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ziraat Bankası Haberleri | Ziraat Bankası Haber - Haberler - Sayfa 6 - Ziraat Bankası haberleri, son dakika ziraat bankası haber ve gelişmeleri burada. Ordu Borsa Başkanı: Vergisini eksiksiz ödeyen taltif edilmeli.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 07:09:39. #1.15#

title