Ziraat Bankası

T.C. Ziraat Bankası A.Ş., Türkiye'deki üç kamu bankasından biridir. 20 Kasım 1863'te, Osmanlı Devleti döneminde Mithat Paşa tarafından kurulmuştur. Memleket Sandıkları'nın devamı niteliğindedir. Sloganı "Bir bankadan daha fazla"dır. Yönetim kurulu başkanı Muharrem Karslı'dır.

ZİRAAT BANKASI HABERLERİ

Ziraat Bankası - Dün
Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanları "ilan.gov.tr'de" yayınlanmaya başladı
Basın İlan Kurumu ve Ziraat Bankası AŞ arasında yapılan işbirliği sonucunda Banka'ya ait gayrimenkullerin satışına ilişkin ilanlar Türkiye'nin ilan portalı "ilan.gov.tr'de" yayınlanmaya başladı.
Ziraat Bankası - Dün
Bosna Hersek Futbol Federasyonu, Ziraat Bankası ile sponsorluk anlaşmasını yeniledi
Bosna Hersek Futbol Federasyonu (NSBİH), Ziraat Bankası ile devam eden sponsorluk anlaşmasını tazeledi.
Ziraat Bankası - 17.9.2020
Halkbank Erkek Voleybol Takımı'nda moraller yerinde
Bu sezon çıktığı resmi müsabakalarda yenilgi yüzü görmeyen mavi-beyazlılar Kupa Voley'de Haliliye Belediye ve Galatasaray'ı, Balkan Kupası'nda KV Ferizaj'i iki kere olmak üzere mağlup etti. Ligde ise Afyon Belediye YÜNTAŞ ile Ziraat Bankası'nı geçerek ilerleyişini sürdürdü.
Ziraat Bankası - 14.9.2020
"Mirasımız Yerel Tohumlar" yeniden Migros raflarında
-"Ürünler sadece Migros raflarında satışa sunulacak" Migros Ticaret AŞ Pazarlama ve Yurtdışı Operasyonlardan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Cem Rodoslu ise TKK ve TİGEM ile imzalanan münhasırlık sözleşmesi çerçevesinde üretimi devam eden ürünlerin daha önce de olduğu gibi sadece Migros raflarında satışa sunulacağını belirterek, şunları kaydetti: "Migros olarak, ilk kez 2019 yaz sezonunda Anadolu'nun miras tohumlarından üretilen 11 çeşit meyve-sebzeyi müşterilerimize ulaştırmak için mağazalarımızda satışa sunduk. 2020 yaz sezonu için de 10 çeşit ürünün daha ekimi yapıldı; ağustos ayından itibaren biber, patlıcan, salatalık, domates, kavun, karpuz çeşitlerini satışa sunmaya başladık. Sonbahar ve kış döneminde ise yeni fidelerin yetiştirilmesi planlanıyor. Anadolu'nun bu değerli tohumlarını yeniden hayata kazandıran başta Cumhurbaşkanlığımız olmak üzere Tarım ve Orman Bakanlığına, BÜGEM, TAGEM, TİGEM ve Tarım Kredi Kooperatiflerine, büyük bir özenle ve emekle ürünlerimizi yetiştiren tüm üreticilerimize teşekkür ediyoruz. Bu projenin değerli ürünlerini sadece Migros raflarında müşterilerimizle buluşturuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz." Migros'un, Türkiye'nin en fazla meyve, sebze, et ve taze unlu mamulleri satan perakendecisi konumunda olduğunu bildiren Rodoslu, "2010 yılında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın öncülüğünde başlayan İyi Tarım Uygulamalarını (İTU) satışa sunan ilk şirketiz. Ciromuzun yüzde 77'si tarıma dayalı. Kendine yeter olmanın ne kadar elzem olduğunu içinde bulunduğumuz dönem itibari ile bir kez daha gördük. Anadolu, tarımın merkezi. Bu topraklarda bereketli tarımsal üretimin yapılabilmesi için önemli yatırımlar yapıyoruz. Tarım Kredi Kooperatifleri ile iş birliği yapıyor, bir yandan küçük üreticilerimize destek olurken bir yandan da markalaşmaya fırsat tanıyoruz. Tarım Kredi Kooperatifleriyle olan işbirliğimizi bu yıl iki katına çıkararak 100 milyon TL'lik alım yapıyoruz. Taze gıdaların kesintisiz üretiminin hem sağlık hem de bulunurluk açısından kritik önemi nedeniyle çiftçilerimizin emeğinin karşılığını güvenle alabilmeleri, alacaklarını zamanında tahsil etmeleri ve böylece daha rahat koşullarda üretim yapmalarını sağlayabilmek için Ziraat Bankası ile önemli bir finansman modeli geliştirdik.
Ziraat Bankası - 14.9.2020
Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Ziraat Bankası ile iş ortaklığı başlattı
Aydın İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Sedat Güngör, damızlık dişi hayvan varlığının ıslahı, korunması, arttırılması ve süt hayvancılığı piyasasında fiyat istikrarına katkı sağlamak amaçları çerçevesinde Ziraat Bankası ile Birlik arasında işbirliği modeli geliştirilip...
Ziraat Bankası - 11.9.2020
Bahşılı'da "Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var" projesi anlatıldı
Şartların İl ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüklerinden öğrenilebileceğini anlatan Balcı, "Projenin kabulü halinde 100 bin liralık faizsiz kredi Ziraat Bankası tarafından verilecek.
Ziraat Bankası - 11.9.2020
TVF'den İsmail Yıldırım'a görev
Kayseri Bölgesi Uluslararası Voleybol hakemlerinden İsmail Yıldırım, ligin ilk haftasında görev aldı. Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 2020-2021 sezonu Efeler Ligi'nde ilk haftasında İnegöl Belediyespor-Ziraat Bankası maçına hakem İsmail Yıldırım görevlendirildi.
Ziraat Bankası - 11.9.2020
Gaziantep'te "Köyümde Yaşamak İçin Bir 'Sürü' Nedenim Var" Projesi
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Valilik, Ziraat Bankası ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla "Köyümde Yaşamak İçin Bir 'Sürü' Nedenim Var" adlı proje hayata geçirildi.
Ziraat Bankası - 11.9.2020
Yastık altı altınları ekonomiye kazandıracak yeni proje
Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve İstanbul Altın Rafinerisi'nin geliştirerek uygulamaya koyduğu son projeyle bu konuda önemli bir mesafe kat edilmesi hedefleniyor.
Ziraat Bankası - 9.9.2020
Karakeçili'de "Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var" projesi anlatıldı
Karakeçili İlçe Tarım ve Orman Müdürü Aydın Bütün, Karakeçili Belediyesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, projenin kabulü halinde 100 bin liralık faizsiz kredinin Ziraat Bankası tarafından verileceğini söyledi.
Ziraat Bankası - 8.9.2020
Kırıkkale'de küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yaygınlaştırılacak
Sezer, yaptığı açıklamada, projenin valilik koordinasyonunda, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Ziraat Bankası desteği ile küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinin yaygınlaştırılması, kırsal gelir kaynaklarının artırılması, köyden kente göçün önlenmesi amacıyla sözleşmeli küçükbaş üretim modeli temelinde hazırlandığını belirtti.
Ziraat Bankası - 8.9.2020
Son dakika haber! Türkiye Sigorta ile sektörde yeni bir dönem başlıyor
Türkiye Sigorta, 2 bin 600 çalışanı, 5 bin 250 çözüm ortağı, 15 milyon müşterisi, çevik iş yapış biçimi ve ileri teknoloji altyapısıyla Türkiye'de sigortacılığa yeni bir soluk getirecek ve küresel rekabet gücüne katkı sağlayacak. Türkiye Sigorta'dan yapılan açıklamaya göre, Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank'ın sigorta ve emeklilik iştiraklerinin Türkiye Varlık Fonu çatısı altında birleşmesi tamamlandı.
Ziraat Bankası - 7.9.2020
TİSVA'dan temassız mikrokredi ödeme kolaylığı
Türkiye İsrafı Önleme Vakfı (TİSVA), Ziraat Bankası ile yaptığı iş birliği kapsamında, mikrogirişimci kadınlara haftalık gerçekleştirecekleri mikrokredi ödemelerini temassız yapma imkanı sundu.
Ziraat Bankası - 7.9.2020
Türkiye Sigorta Tanıtım Töreni gerçekleştirildi
"Hedefimiz üretim ve karlılıkta sürdürülebilir liderlik" Türkiye Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Benli de projeye imkan ve destek sağlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve Bakan Albayrak'a, mesai arkadaşlarına, TVF, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ın çalışanlarına ve proje paydaşı danışmanlarına teşekkür etti.
Ziraat Bankası - 1.9.2020
TFF Olağan Genel Kurulu Ankara'da başladı
Hedeflediğimiz noktaya ulaşmak için yaptığımız tüm çalışmalarımızda, her zaman bizlere yardımcı olan Gençlik ve Spor Bakanımıza, Türk futboluna yıllardır destek veren Spor Toto Teşkilatımıza, kupaya ismini veren sponsorumuz Ziraat Bankası'na, tüm ana sponsorlarımıza, resmi tedarikçilerimize, yayıncılarımız Digiturk, Turkuvaz Medya ve TRT ailesine, tüm futbol camiasına teşekkür ediyorum.
Ziraat Bankası - 31.8.2020
Su Ürünleri Av Sezonu Açılış Töreni
"Kılıç balığında 35 ton olan avcılık kotamızı 13 katına çıkardık" Balıkçıların ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda önemli çalışmalar yürüttüklerini de anlatan Pakdemirli, şöyle devam etti: "Bu kapsamda, meteorolojik hadiseler konusunda balıkçılarımızı SMS ile bilgilendiriyor, denizlerdeki meteorolojik verileri anında paylaşıyoruz. 2020 yılı için su ürünleri ve balıkçılık sektöründe çalışan vatandaşlarımızı, kaza, zarar, güvenlik, afet gibi durumlar bakımından Tarım Sigortaları Havuzu'na dahil ederek teminat kapsamına aldık. Adana Karataş'ta 6 milyon metrekarelik alanda, Türkiye'nin ve Avrupa'nın ilk ve tek Su Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesini kuruyoruz. Bu projeyle bölgeye 1,6 milyar lira yatırım yapılacak ve 3 bin kişinin istihdamı sağlanacak. Su ürünleri avcılarına, üreticilerine Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından faiz indirimli kredi sağlanıyor.
Ziraat Bankası - 31.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dereli'de halka hitap etti: (1)
"AFAD ve çeşitli bakanlıklarımız, yürütülen çalışmalar için Giresun'a 73,5 milyon lira ödenek göndermiştir." diyen Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Dün gece imzaladığım bir kararla tek seferde 20 milyon liralık kaynağı AFAD'a aktardık. İlçe kaymakamlıklarımıza ve belediye başkanlıklarımıza 13 milyon lira kaynak tahsis ettik. Hazine ve Maliye Bakanlığımız, afetten zarar gören yerlerde mücbir durum ilan etmiş, beyannameleri ve ödemeleri ertelemiştir. Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerinin çiftçilere, Halk Bankası'nın esnaflara kullandırdığı Hazine destekli kredilerin ödemeleri de ötelenmiştir.
Ziraat Bankası - 31.8.2020
Su ürünleri av sezonu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla açılacak
Bakanlık, kırsal kalkınma yatırımları kapsamında balıkçılara soğuk hava depoları, balık işleme ve muhafaza tesisleri için hibe desteği sağlıyor. Ziraat Bankası ve Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ise gemilerin modernizasyonu için faiz indirimli kredi veriyor.
Ziraat Bankası - 31.8.2020
Su ürünleri av sezonu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla bu gece yarısı açılıyor
Balıkçılığa verilen destekler Tarım ve Orman Bakanlığı, kırsal kalkınma yatırımları kapsamında balıkçılara soğuk hava depoları, balık işleme ve muhafaza tesisleri için hibe desteği sağlıyor. Ziraat Bankası ve Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ise gemilerin modernizasyonu için faiz indirimli kredi veriyor.
Ziraat Bankası - 27.8.2020
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, TMO'nun fındık alım törenine katıldı Açıklaması
Pakdemirli, Elektronik Ürün Senedi lisanslı depolarda bulunan ürünleri temsilen çıkarılan elektronik belge olduğunu belirterek, sözlerini şöyle tamamladı: "Bu belge ile ürünlerinizi borsadan istediğiniz zaman satabilirsiniz. Ziraat Bankası, ELÜS karşılığı üreticilere faiz indirimli kredi sağlıyor.
Ziraat Bankası - 26.8.2020
Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker: "Bisküvilik buğday ihraç edeceğiz"
Turkuvaz Medya Grubu Para Dergisi'nden yapılan açıklamaya göre, Para Dergisi'nin Tarım ve Orman Bakanlığı himayesinde yeni 10 yılda Türkiye tarımının yol haritasına katkı sağlamak amacıyla Ziraat Bankası, ATP Koza Gıda Tarım ve Koza Altın İşletmeleri sponsorluğunda düzenlediği "Tarım Ormanın Geleceği" webinar serisinin ikincisi gerçekleştirildi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Ziraat Bankası Haberleri | Ziraat Bankası Haber - Haberler - Ziraat Bankası haberleri, son dakika ziraat bankası haber ve gelişmeleri burada. Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanları ilan.gov.tr'de yayınlanmaya başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 21:31:52. #1.15#
title