Ziraat Bankası Altın Günleri Başlatıyor

Ziraat Bankası Altın Günleri Başlatıyor

Ziraat Bankası Ahlat Şube Müdürü, 08-09 Nisan tarihleri arasında şubede yapılacak olan "Altın Günleri" ile ilgili açıklamada bulundu.

Ziraat Bankası Altın Günleri Başlatıyor

Ziraat Bankası Ahlat Şube Müdürü Nevzat Nadiroğlu, 08-09 Nisan tarihleri arasında şubede yapılacak olan "Altın Günleri" ile ilgili açıklamada bulundu.

İnternetten de 24 saat altın alım-satım işlemlerinin yapılabildiği uygulama ile Ziraat Bankası yastık altındaki altınları ekonomiye kazandırmak için 'Altın Kabul Günleri' düzenleyecek. Ziraat Bankası Ahlat

Şube Müdürü Nevzat Nadiroğlu, vatandaşların altınlarını bankaya teslim ettikleri andan itibaren sigorta işleminin başladığını ifade ederek, "Evinizde veya kasanızda muhafaza ettiğiniz ziynet altınlarınızı altın hesabına yatırabiliyorsunuz. Çeyrek altın, yarım altın, cumhuriyet altını, bilezik, yüzük, kolye ve benzeri her ayarda altınlarınızla birlikte 08-09 Nisan tarihleri arasında şubemize gelebilirsiniz. Şubemize getirilen altınlar, uzman eksperler tarafından değerlendirilerek gram bazında güvenli bir şekilde anında vatandaşımızın altın hesabına yatırıyoruz. Altınlarınız yastık altında kalmasın; çalınma ve kaybolma riski olmadan doğal afetler ile oluşan risklerden ve kiralık kasa masraflarından kurtularak, Ziraat Bankası güvencesiyle altın hesabında güvenli bir şekilde değerlensin. Vatandaşlarımızı 08-09 Nisan tarihleri arasında Ziraat Bankası Ahlat Şubemize bekliyoruz" dedi.

Müdür Nadiroğlu, yapılacak olan uygulamanın vatandaşlar için oldukça avantajlı bir uygulama olduğunu belirterek, vatandaşların böyle bir fırsatı kaçırmamalarını da sözlerine ekledi. - BİTLİS