Zıco, Uğur ve Tuncay'ı İlk 11'e Dahil Etti

Zıco, Uğur ve Tuncay'ı İlk 11'e Dahil Etti

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, UEFA Kupası 1. Tur İlk Maçında, Danimarka'nın Fc Randers Takımı Karşısında, Kart Cezaları Nedeniyle Forma Giyemeyen Ümit ve Appiah'ın Yerine Uğur ve Tuncay'ı İlk 11'e Dahil Etti.

Zıco, Uğur ve Tuncay'ı İlk 11'e Dahil Etti

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, UEFA Kupası 1. tur ilk maçında, Danimarka'nın FC Randers takımı karşısında, kart cezaları nedeniyle forma giyemeyen Ümit ve Appiah'ın yerine Uğur ve Tuncay'ı ilk 11'e dahil etti.

Brezilyalı teknik adam, geçen hafta ligde Antalyaspor ile yapılan mücadelede 18 kişilik kadroya almadığı Uğur'u, FC Randers karşısında Ümit'in yerine savunmanın solunda görevlendirdi. Aynı maça yedekler arasında çıkan ve ikinci yarıda Tümer'in yerine oyuna giren Tuncay'ı da ilk 11'e dahil eden Zico, Appiah'ın boşluğunu bu oyuncuyla doldurdu.

Ümit'in yokluğunda Fenerbahçe'de, Tuncay sahaya kaptan olarak çıktı.

Zico, son lig maçında Antalyaspor karşısında kadroya almadığı Serkan ve Kemal'i yine 18 kişilik kadronun dışında tutarken, sakatlığı bulunan Deniz de kadroya alınmadı.

Fenerbahçeli yöneticiler, FC Randers Kulübü yöneticilerine ve UEFA yetkililerine bugün dostluk yemeği verdi.

Sarı-lacivertli yöneticiler, Faruk Ilgaz Tesisleri'ndeki öğle yemeğinin ardından konuklarına stadı ve Fenerbahçe Müzesi'ni gezdirdi.

Danimarka'nın İstanbul Başkonsolosu Lars Rafn'ın da yer aldığı yemekte Fenerbahçeli yöneticilerden Mahmut Uslu, Vedat olcay, Serhat Çeçen, Neşet Yalçın, Tahir Perek, Rahmi Eyüboğlu ve Turhan Şahin hazır bulundu.

Öte yandan FB Şükrü Saracoğlu Stadı maraton VIP tribün koltukları, Fenerium mağazaları tarafından kumaşla kaplandı. VIP tribününün tüm bloklarındaki koltuklara, taraftarların daha rahat maç izleyebilmeleri için kumaş giydirildi.