Zico, Tuncay'ı Orta Alanın Sağında Denedi

Zico, Tuncay'ı Orta Alanın Sağında Denedi

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de 20 Nisan Cuma Günü Deplasmanda Gaziantepspor ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını, Bugün Tek Çalışmayla Sürdürdü.

Zico, Tuncay'ı Orta Alanın Sağında Denedi

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de 20 Nisan Cuma günü deplasmanda Gaziantepspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını, bugün tek çalışmayla sürdürdü.

Teknik direktör Zico yönetiminde, Samandıra'daki tesislerde gerçekleştirilen ve yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda taktik çalışma yapıldı. Koşu ve ısınma hareketlerinin ardından tam sahada çift kale maç yaptıran Zico, denediği ilk 11'de, genelde solda oynayan Tuncay'ı orta alanın sağında görevlendirirken, solda Tümer yer aldı.

Sarı-lacivertlilerin, Vestel Manisaspor'la yaptığı son lig maçında sahaya yedek çıkan Tümer ve Deniz, ilk 11'e dahil edildi.

Brezilyalı çalıştırıcı, çift kale maçın ikinci yarısı başlamadan, denediği 11'deki oyuncularla saha içinde kısa bir görüşme yaptı.

Zico'nun taktik maçında denediği ilk 11, Serdar, Serkan, Önder, Lugano, Ümit, Tuncay, Deniz, Aurelio, Tümer, Alex ve Kezman'dan oluştu.

Dünkü anterenmanda salonda çalışan Alex, bu akşam takımla çalışmaya katılırken, sakatlığı süren Appiah tesislerde çalıştı.

Sol diz ve kasığında sorunu olan Appiah'ın durumunun yarın kesinleşeceği ifade edilirken, bu oyuncunun Gaziantepspor maçında oynamasının zor olduğu öğrenildi.

Kaynak: AA