Zico: 'Takımın Performansı Kötüydü'

Zico: 'Takımın Performansı Kötüydü'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Saha Şartlarının ve Takımın Performansının Kötü Olduğunu Söyledi.

Zico: 'Takımın Performansı Kötüydü'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, saha şartlarının ve takımın performansının kötü olduğunu söyledi.

Brezilyalı teknik adam, kaleci Serdar'ın kurtarışları sayesinde sahadan 1 puanla ayrıldıklarını dile getirerek, şöyle konuştu:

''Aldığımız 1 puana sevinebiliriz. Serdar'ın kurtarışları yenilgiyi önledi. Hafta içi kupa maçının yorgunluğu da etkisini gösterdi. 2 hafta içinde kaybettiğimiz puanlar nedeniyle fazlasıyla üzgünüz. Bazen kötü oynadığınız maçlarda da kazanırsınız ama bugün böyle olmadı. Sevilla maçının ne kadar önemli olduğunu herkes biliyor. Kendimizi motive edip Şampiyonlar Ligi'nde yolumuza devam etmek istiyoruz.''

Alex gibi önemli bir futbolcunun iyi marke edilince takımın da olumsuz etkilendiğini belirten Zico, ' 'Türkiye'de Alex kadar tehlikeli bir oyuncu yok diyebiliriz. Onun gibi hiçbir oyuncu marke edilmiyor'' dedi.

Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın, takımının Fenerbahçe karşısında iyi bir performans ortaya koyduğunu söyledi.

Ankaragücü Teknik Sorumlusu Hakan Kutlu ise maça çok iyi başladıklarını ve çok iyi bitirdiklerini ifade ederek, ''Futbolcu arkadaşlarımı kutluyorum. 5-6 pozisyon bulduk, rakibe hiç pozisyon vermedik. Galip ayrılmamız gereken maçı berabere bitirdik'' diye konuştu.

Kaynak: AA