Zico, Savunma ve Orta Alan Kurgusu Denedi

Zico, Savunma ve Orta Alan Kurgusu Denedi

Fenerbahçe, Yeni Sezon Hazırlıklarını Bugün Yaptığı Çift Antrenmanla Sürdürdü.

Zico, Savunma ve Orta Alan Kurgusu Denedi

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını bugün yaptığı çift antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Zico, Samandıra'daki tesislerde akşam yapılan çalışmada savunma ve orta alan kurgusu denedi. Isınma ve pas çalışmalarının ardından takım iki gruba bölünürken, bir grup Zico yönetiminde, bir grup da antrenör Edu ile çalıştı.

Teknik direktör Zico, Önder, Can, Edu, Carlos, Deniz, Aurelio ve Uğur'dan oluşturduğu savunma ve orta alan kurgusuna karşı, Edmar De Souza, Vederson, Kemal, Selçuk, Gökhan, Ali, Kazım ve İlhan'a hücum organizasyonları yaptırdı.

Brezilyalı çalıştırıcı denediği futbolcuların arasına orta alanın sağına bir süre sonra Deivid'i de dahil ederek, orta alanı Deivid, Deniz, Aurelio ve Uğur'dan oluşturdu.

Zico'nun, savunma ve orta alan için denediği futbolculara Tümer ve Kezman'ı da dahil ederek hafta sonu Shakhtar Donetsk ile yapılacak hazırlık maçının ilk 11'ini belirlemesi bekleniyor.

Bu arada, antrenmanda Edu yönetiminde çalışan ikinci grup şut çalışmaları yaparken, çalışma bütün futbolcuların katıldığı yarı sahada çift kale maçla sona erdi.

Sarı-lacivertliler, yeni sezon hazırlıklarını yarın yapacakları çift antrenmanla sürdürecek.

Sakatlığının tedavisi için gittiği Brezilya'dan bugün dönen Alex De Souza, Samandıra'da çalışmalara başladı.

Avusturya kampında yer almayıp, tedavi için ülkesine giden Brezilyalı oyuncu, sarı-lacivertlilerin antrenmanının bitiminden sonra sahada koşu yaptı.

Bu arada, antrenmanda sakatlıkları nedeniyle tedavileri süren Appiah ve Kerim yer almadı.

Kaynak: AA