Zico: Şanssız ve Biraz da Beceriksizdik

Zico: Şanssız ve Biraz da Beceriksizdik

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Galibiyete Daha Yakın Olmalarına ve Daha Çok Pozisyon Bulmalarına Rağmen Son Vuruşlarda Şanssız ve Biraz da Beceriksiz Olduklarını Söyledi.

Zico: Şanssız ve Biraz da Beceriksizdik

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, galibiyete daha yakın olmalarına ve daha çok pozisyon bulmalarına rağmen son vuruşlarda şanssız ve biraz da beceriksiz olduklarını söyledi.

Zico, bir gazetecinin ''Kezman'a daha ne kadar sabredeceksiniz?'' sorusu üzerine, Kezman'ın maçta iyi mücadele ettiğini ifade ederek, şu yanıtı verdi:

''Ancak sert, kalabalık defans arasında kaldı. Etkinliğini gösteremedi. Kırmızı kart gördüğü pozisyonda da agresif değildi. Kaleciye bir müdahalesi olup olmadığını benim bulunduğum yerden net olarak göremedim. Ancak bir kasıt varsa, sakatlanma varsa kırmızı kart verilmesi doğrudur.''

Zico, ''Şu anda puan olarak bize yakışmayan yerdeyiz, puan farkını indirip, amacımız liderliği ele geçirmek'' dedi.

Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Giray Bulak ise Fenerbahçe gibi güçlü bir takım karşısında iyi mücadele ettiklerini ve alınan 1 puanın kendileri için iyi bir sonuç olduğunu söyledi.

Bulak, rakibin umulmadık anlarda ve duran toplarda etkili olduğunu bildiklerini ve maçta buna karşı önlem almaya çalıştıklarını belirterek, şöyle konuştu:

''Buna rağmen golü yedik. Ancak, biz de çok çabuk golü bulduk. Eğer maç bir süre daha 1-0 rakibin üstünlüğü ile devam etseydi sıkıntı yaşardık. Fenerbahçe, önceki maçlarında bu kadar tempolu ve disiplinli oynamıyordu. Dolayısıyla çok pozisyon verdik, ama biz de yürüyeğimizi koyduk.''