Zıco: "Şansları Değerlendirerek Kazandık"

Zıco: "Şansları Değerlendirerek Kazandık"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Gaziantepspor Karşısında Sabırla Mücadele Edip, Şansları Değerlendirerek Kazandıklarını Söyledi.

Zıco:

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Gaziantepspor karşısında sabırla mücadele edip, şansları değerlendirerek kazandıklarını söyledi.

Zico, maçtan sonraki basın toplantısında, maçın zor geçeceğini tahmin ettiklerini belirterek, ''Rakibin kapalı oynayacağını biliyorduk. Oyunu biraz hızlandırıp, açmak istedik. Bu akşam sabırlı olmaya ve şansı bulduğumuzda değerlendirmeye yönelik bir oyunumuz vardı. Alınan sonuçtan ve oyuncularımın mücadelesinden memnunum'' dedi.

Performansıyla daha önceki maçlarda eleştirilen Deivid'in, attığı golle kendine güvenini kazandığını kaydeden Brezilyalı çalıştırıcı, ''Biliyorsunuz ki forvet oyuncularının gol atmaya ihtiyaçları vardır. Ceza alanı içinde hazır bulunmaları gerekir. Biz atak yaptığımızda Deivid hep ceza alanında hazır bekledi ve şanslardan bir tanesini değerlendirdi'' diye konuştu.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Walter Zenga ise Fenerbahçe karşısında takımının sahada gösterdiği performanstan memnun olduğunu söyledi.

Zenga, FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Fenerbahçe'ye karşı oynamanın zor olduğunu ifade ederek, ''Ancak oyuncularım çok iyi oynadı. Haftaya cuma günü Fenerbahçe ile yapacağımız lig maçı çok daha değişik olacak. Bu akşam yapmak istediklerimizi sahada yaptık'' dedi.