Zico: 'Oyuncularımdan Memnunum'

Zico: 'Oyuncularımdan Memnunum'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Ankaraspor'u 4-2 Yendikleri Maçta Oyuncularının Performansından Genel Olarak Memnun Olduğunu Söyledi.

Zico: 'Oyuncularımdan Memnunum'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Ankaraspor'u 4-2 yendikleri maçta oyuncularının performansından genel olarak memnun olduğunu söyledi.

Zico, maçtan sonra yaptığı açıklamada, karşılaşmada istediklerini yaptıklarını belirterek, ''Maçın büyük kısmında oyunun hakimi bizdik. Fakat kimi bölümlerde oyunun kontrolünü yitirdiğimiz dönemler oldu. Skor avantajı yakaladığınız zaman maçı kazandığınızı düşünemezsiniz. Dikkatsizlik gösterince sıkıntı yaşarsınız. Biz bunu yaşadık fakat daha sonra oyuncu değişiklikleriyle bunu giderdik'' diye konuştu.

Oyuncuların uzun süredir birlikte oynamalarının kendilerinin avantajı olduğunu kaydeden Zico, ''Sakatlıklar yaşıyoruz ama kadromuz geniş olduğu için sıkıntı yaşamıyoruz. 3 kulvarda da mücadele ediyorsunuz. Bunları da gücünüzün en yüksek düzeyinde yapmak zorundasınız'' dedi.

Zico, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde bir üst tura çıkmak için 2 puan almalarının yeterli olacağını söyledi.

Fenerbahçe, yarın akşam yapacağı antrenmanla FC Inter maçının hazırlıklarına başlayacak.

Ankaraspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, karşılaşmada golü çok erken yediklerini ifade ederek, ''3. dakikada çok erken gol yedik. Bu, planlarımızı bozdu. Fenerbahçe golü erken atmasaydı, çok zorlanırdı'' dedi.

Ankarasporlu futbolcu Necati'nin, kaburgasında kırık kuşkusuyla ambülansla hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.