Zico: ''Kezman'a penaltıyı atma demeliydim''

Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, ''Kazanmamız gereken ve kazanmaya yakın olduğumuz bir maçı berabere tamamladık.'' dedi.

Zico: ''Kezman'a penaltıyı atma demeliydim''

Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, ''Kazanmamız gereken ve kazanmaya yakın olduğumuz bir maçı berabere tamamladık.'' dedi.

Ankaraspor ile 2-2 beraberlik sonrası düzenlediği basın toplantısında konuşan Zico, birçok pozisyona girdiklerini, penaltı bile kaçırdıklarını belirterek, ''Bilinçli ve sakin oynayamadık. Gereksiz heyecan yaptık. Bugün sadece topu içeri sokma becerisi gösteremedik.'' dedi.

Brezilyalı teknik adam, kaçan penaltı için ise, ''Penaltı anında Kezman, Alex'e sordu. Alex de onun atmasına izin verdi. Burada hata benim. Müdahale etmeliydim. Bundan sonra böyle bir şeye izin vermeyeceğim.'' diye konuştu.

SUSİÇ: ''FENERBAHÇE'DEN 1 PUAN ALMAK ÇOK ÖNEMLİ''

Ankaraspor Teknik Direktörü Saffet Susiç ise, Fenerbahçe beraberliği sonrası düzenlediği basın toplantısında, ' 'Avrupa'nın son 8 takımı arasına giren Fenerbahçe'den 1 puan almak çok önemli.'' dedi.

Saffet Susiç, ''Rakibimiz penaltı kaçırdı, biz son dakikada gol attık. Şanslıydık. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Çok iyi mücadele ettiler. Biz inancımızı kaybetmiştik ama oyuncularım inançlarını kaybetmediler ve son dakikada attığımız golle beraberliği aldık. Avrupa'nın son 8 takımı arasına giren Fenerbahçe'den 1 puan almak çok önemli.'' dedi.

GÖKÇEK: ''ANKARASPOR LİGDE KALSIN FENERBAHÇE'DE ŞAMPİYON OLSUN''

Bu arada, Ankaraspor Fahri Başkanı Melih Gökçek ise, ''Ben Fenerbahçeli'yim. Ankaraspor Başkanı olarak da takımımızın ligde kalmasını istiyorum. Ayrıca Fenerbahçe'de şampiyon olsun.'' dedi.

Fenerbahçeli futbolcu Vederson da, ''Gol atmam önemli değil. Bugün burdan 3 puanla dönmemiz gerekiyordu.'' diye konuştu.