Zıco: 'Güzel Bitirdik'

Zıco: 'Güzel Bitirdik'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Fortis Türkiye Kupası'ndaki 3. Maçlarında İnegölspor'u 6-0 Yenerek, İyi Başladıkları Sezonun İlk Yarısını İyi Şekilde Bitirdiklerini Söyledi.

Zıco: 'Güzel Bitirdik'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Fortis Türkiye Kupası'ndaki 3. maçlarında İnegölspor'u 6-0 yenerek, iyi başladıkları sezonun ilk yarısını iyi şekilde bitirdiklerini söyledi.

Zico, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, ilk yarıda zor bir dönemden geçerek, zorlu maçlar oynadıklarını kaydederek, şunları söyledi:

''Başladığımız gibi güzel bir şekilde bitirmemiz gerekiyordu. Futbolcularım saha içinde gereken her şeyi yaptılar, rakiplerini ciddiye aldılar. Yılı güzel bir şekilde bitiriyoruz. Önümüzdeki yılın da kolay olmayacağını biliyorum. Futbolcularıma güveniyorum. İyi çalışarak başarılı olacağımıza inanıyorum.''

Zico, ara transfere yönelik yönetim kuruluna bir rapor verip vermeyeceği yönündeki soruyu, şöyle yanıtladı:

''Takımda şu anda hafif sakatlıkları olan oyuncular var. Bizimle birlikte çalışamayan oyuncularımız var. Piyasada Fenerbahçe kalitesine uygun, Fenerbahçe şartlarına uygun oyuncu olursa, Fenerbahçe forması giymesi için girişimde bulunabiliriz.''

Kaynak: AA