Zico: Galibiyeti Hak Ettiğimizi Düşünüyorum

Zico: Galibiyeti Hak Ettiğimizi Düşünüyorum

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Kayserispor Karşısında İkinci Yarıda Risk Alıp Galibiyete Ulaştıklarını Belirterek, 'Bu Galibiyeti Hak Ettiğimizi Düşünüyorum' Dedi.

Zico: Galibiyeti Hak Ettiğimizi Düşünüyorum

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Kayserispor karşısında ikinci yarıda risk alıp galibiyete ulaştıklarını belirterek, ''Bu galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum'' dedi.

Zico, maçtan sonra yaptığı açıklamada, karşılaşmanın bekledikleri gibi zor geçtiğini ifade ederek, ''Maça etkili başladık. Gol bulabilirdik, fakat olmadı. Biraz oyundan düştüğümüz anda gol yedik'' diye konuştu.

İkinci yarıda daha fazla risk aldıklarını kaydeden Brezilyalı teknik adam, ''Riskleri aldık ve rakibimizin üzerine gitmeye başladık. Maçı beraberliğe getirdik ve kazandık'' dedi.

Zico, bir gazetecinin ''Kayserispor hakeme büyük tepki gösteriyor. Bu konuda ne diyorsunuz?'' şeklindeki sorusu üzerine şunları söyledi:

''Herkesin tepki gösterme hakkı var. Bizim de bir sürü puanları hakem kararları yüzünden kaybettiğimiz olmuştu. Böyle düşündüğümüz zamanlarda biz de tepkimizi dile getirmiştik.''

''Chelsea maçı öncesinde takımın yorgun olmasından endişe ediyor musunuz?'' şeklindeki soru üzerine, Zico, ''Bunu kafamızdan çıkaralım. Chelsea maçının ismi ve önemi her türlü şeyin üstesinden gelmenize sebeptir'' dedi.

Zico, sakatlığı bulunan Volkan Demirel'in, Chelsea maçında oynayamaması durumunda Serdar'a da çok güvendiğini söyledi.

Fenerbahçe, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde 8 Nisan Salı günü Chelsea ile yapacağı çeyrek final rövanş maçının hazırlıklarına yarın akşam basına kapalı yapacağı antrenmanla başlayacak.

Kaynak: AA