Zico: "Çok Anlamlı ve Güzel Bir Galibiyet Aldık"

Zico: "Çok Anlamlı ve Güzel Bir Galibiyet Aldık"

Turkcell Süper Lig'de Vestel Manisaspor'u 3-2 Yenen Fenerbahçe'nin Teknik Direktörü Zico, Maç Sonrasında Yaptığı Açıklamada, Zor Bir Maçı Geride Bıraktıklarını Belirterek, "Bugün Çok Anlamlı ve Güzel Bir Galibiyet Aldık" Dedi.

Zico:

Turkcell Süper Lig'de Vestel Manisaspor'u 3-2 yenen Fenerbahçe'nin Teknik Direktörü Zico, maç sonrasında yaptığı açıklamada, zor bir maçı geride bıraktıklarını belirterek, "Bugün çok anlamlı ve güzel bir galibiyet aldık" dedi.

Vestel Manisaspor'un kaliteli bir ekip olduğunu belirten Zico, "Rakibimiz neden bu haftaya kadar lider olduğunu bu maçta gösterdi. Vestel Manisaspor ofansif ve iyi futbol oynayan bir ekip" diye konuştu.

Oyuncularının ortaya koyduğu futboldan da memnun olduğunu kaydeden Zico, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Takımımızın çok iyi savaştığını da göz ardı etmeyelim. 3-1'den sonra yakaladığımız fırsatları değerlendirebilseydik, sonuç çok daha farklı olabilirdi. İzleyenlerin iki takımın da mücadelesinden ve futbolundan zevk aldığını tahmin ediyorum. Bugün gördük ki 2 farklı önde olsanız bile maç garanti değil. En ufak bir dikkatsizliğiniz puan kaybına neden olabiliyor. Takımımız zamanla daha iyi olacak. Bugün çok anlamlı ve güzel bir galibiyet aldık."

Karşılaşmada 3 gol atan Deivid'in performansını da değerlendiren Zico, şöyle devam etti:

"Deivid'i tebrik etmemiz gerekir. Çünkü ne kadar kaliteli ve golcü bir oyuncu olduğunu gösterdi. Kariyerinde güzel goller atığını biliyorduk. Bir forvet oyuncusunun her zaman ilacı gol atmaktır. Deivid arkadaşlarına da gol attırmayı seven bir oyuncu. O çok mutlu oldu. Ben de onun adına çok mutluyum."

Kaynak: AA