Zıco: "Bugün Çok Kötü Performans Sergiledik"

Zıco: "Bugün Çok Kötü Performans Sergiledik"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, Takımının Antalyaspor Karşısında Kötü Bir Oyun Sergilediğini Söyledi.

Zıco:

Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, takımının Antalyaspor karşısında kötü bir oyun sergilediğini söyledi.

Zico, 1-0 yenildikleri maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, oyuncularının istedikleri futbolu sahaya yansıtamadığını ve rekor sayıda pas hatası yaptığını belirterek, "Bugün çok kötü bir performans sergiledik. Çok sayıdaki pas hatası yüzünden oyunumuz kötü bir hal aldı. Antalyaspor da, uzaktan şutla kazandığı golle galip geldi" dedi.

Futbolcularında genel bir yorgunluğun hakim olduğunu belirten Zico, şöyle devam etti:

"Futbolcularımda UEFA Kupası maçının fiziksel ve duygusal bir yorgunluğu vardı. Maçta Antalyasporlu futbolcular fiziksel üstünlüğü ele geçirdi. Ama halen puan avantajı elimizde. Bir şey kaybetmiş değiliz. Önümüzde kazanabileceğimiz halen iki kupa var."

Zico bir soru üzerine, ara transfer döneminde takıma yeni oyuncu takviye yapılabilseydi yararlı olabileceğini, ancak hayaller üzerinde durmanın bir anlamı olmadığını belirtti.

Antalyaspor Genel Direktörü Yılmaz Vural ise Fenerbahçe maçının kazanılmasının kendileri için çok önemli olduğunu ifade ederek, "Oyuncularım Fenerbahçe karşısında aldığımız tedbirleri çok iyi uyguladı" dedi.

Maç sırasındaki davranışlarından ötürü Antalyasporlu ve Fenerbahçeli taraftarlara teşekkür eden Vural, güzel bir maç oynandığını kaydetti. Vural, Antalyaspor'un ikinci yarının en iyi takımı olduğunu da vurguladı.

Kaynak: AA