Zıco : "Benim Menajerim Yok. Bütün İşlerimi Avukatım Yapıyor"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Gaziantepspor Başkanı Tarafından Söylendiği İddia Edilen ve Bazı Basın Yayın Organlarında Yer Alan "Zico'yu 600 Bin Avroya Almadık" Şeklindeki Haberin Doğru Olmadığını Söyledi.

Zıco :

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Gaziantepspor Başkanı tarafından söylendiği iddia edilen ve bazı basın yayın organlarında yer alan ¨Zico`yu 600 bin avroya almadık¨ şeklindeki haberin doğru olmadığını söyledi.

Zico, Fenerbahçe Kulübü`nün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

¨Bugüne kadar Fenerbahçe dışında, hiçbir spor kulübüyle teknik direktörlük anlamında herhangi bir görüşme yapmadım. Hiç kimseye benim adıma konuşması için yetki vermedim. Türkiye`den de Fenerbahçe dışında hiçbir kulüpten teklif almadım.¨
Gazetelerde ve diğer yayın organlarında çıkan haberlerde menajerler vasıtasıyla kendisine teklif yapıldığının iddia edildiğinin hatırlatılması üzerine Zico, ¨Yayınlanan haberlerde hangi menajerin olduğunu nedense hiçbir yerde ve şekilde açıklamamışlar. Herhalde bu sürpriz. İsim verselerdi; en azından menajerin kim olduğunu hepimiz öğrenirdik, ama gerçek olan bir şey var ki, benim menajerimin olmadığı. Hiçbir şekilde menajerle çalışmıyorum. Bütün işlerimi avukatım yapıyor¨ dedi.