Zeytinli'de Meslek Edindirme Kursları Başladı

Zeytinli'de Meslek Edindirme Kursları Başladı

Balıkesir'in Edremit İlçesine Bağlı Zeytinli Beldesinde, Belediyenin Ücretsiz Meslek Edindirme ve Gelişim Kurslarına Kayıtlar Başladı. Kurslara Katılmak İsteyenlerin, Zeytinli Belediyesi ve Altınkum Zabıta Bürosu'na Başvurması Gerekiyor.

Zeytinli'de Meslek Edindirme Kursları Başladı
03.10.2009 14:05 | Son Güncelleme: 03.10.2009 14:05

Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Zeytinli beldesinde, belediyenin ücretsiz meslek edindirme ve gelişim kurslarına kayıtlar başladı. Kurslara katılmak isteyenlerin, Zeytinli Belediyesi ve Altınkum Zabıta Bürosu'na başvurması gerekiyor.

Özellikle ev hanımlarının büyük ilgi gösterdiği kurslarla ilgili bilgi veren Zeytinli Belediye Başkanı Hasan Arslan, "Vatandaşlarımız, boş vakitlerini değerlendirdiği gibi yazın kuracağımız halk pazarlarında ürünlerini satarak aile bütçelerine katkı da sağlayacak. Kurslarımız, yeni dostlukların kurulacağı sosyal ortamlar olacaktır." dedi.

Meslek edindirme ve gelişim kurslarında kurdele nakışı, ahşap boyama, seramik, ebru, takı tasarım, el nakışı, kırkyama, resim, ev kilimi, kumaş boyama, Brezilya nakışı ve halk oyunları gibi bölümler bulunuyor.

(CİHAN)

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title