Zeynep Nazlı Kayı aylık 100 bin TL kazanıyor! - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

  Zeynep Nazlı Kayı aylık 100 bin TL kazanıyor!

  Hürriyet - Magazin
  Zeynep Nazlı Kayı aylık 100 bin TL kazanıyor!

  Posta'nın haberine göre; Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Nazlı Kayı, davetlerin vazgeçilmez ismi haline geldi.

  Posta'nın haberine göre; Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Nazlı Kayı, davetlerin vazgeçilmez ismi haline geldi. Kozmetik ve tekstil markaları da sosyetik güzelin peşine düştü.

  Kayı'dan yüksek ücretler karşılığında Instagram'da paylaşım yapması, reklam yüzü olması, bazı davetlerin ev sahipliğini üstlenmesini istediği öğrenildi.

  Teklifleri ince eleyip, sık dokuyan Kayı, sevgilisi Hacı Sabancı"nın da fikrini alıyor.  Sosyetik güzelin aylık kazancı 80- 100 bin TL'ye kadar yükseldi.

  EN PAHALI PAYLAŞIMLAR

  Instagram'da bir paylaşım karşılığında en yüksek ücret talep eden isimler ise ülkemizde Yasemin Özilhan ile Nebahat Çehre. Her markayı kabul etmeyen Yasemin Özilhan'ın bir paylaşımı 40 bin TL. Kozmetik markalarının peşinden koştuğu Nebahat Çehre ise 50 bin TL istiyor.

  Beren Saat ile Tuba Büyüküstün 100 bin TL'lik tek paylaşımlık teklifleri bile geri çeviriyor. Bu konudaki dünya rekorlarına gelince... Kozmetik milyarderi Kylie Jenner'ın bir paylaşımı 1 milyon dolar (5 milyon 700 bin TL). Juventus'da futbol oynayan Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo'nun bir paylaşımı ise 1.4 milyon dolar (7 milyon 900 bin TL).

  Hürriyet - Magazin

  Sosyal Medya, Türk Lirası, Instagram, Posta, Magazin, Haber

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title