ZEYNEP BEŞERLER HABERLERİ

Zeynep Beşerler haber, Zeynep Beşerler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zeynep Beşerler - 9.5.2012
Gamze Özçelik ve Zeynep Beşerler Kış Trofesi Kupa Törenine Katıldı
The Marmara BAYK Kış Trofesi Yelken Yarışları'nın hafta sonunda gerçekleşen 6'ncı etap yarışlarının kupa töreni yapıldı.
Zeynep Beşerler - 28.4.2012
Arka Sokaklar Dizisi 244. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 30 Nisan 2012 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında.Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Arka Sokaklar izle.
Zeynep Beşerler - 24.4.2012
Çocuklar Sevdikleri Ünlülerle Buluşturdu
Şevket Çoruh, Zeynep Beşerler, Tolga Karel, Ufuk Özkan, Tümer Metin, Özgür Ozan ve daha birçok ünlü ismin konuk olduğu Golden Tulip Lefkoşa Otel, Pasha Group'un katkılarıyla 23 Nisan kutlamaları kapsamında televizyon, sanat ve futbol dünyasından çok özel isimleri SOS Çocuk Köyü ve Kuzey Kıbrıs Çocuk Esirgeme Kurumu minikleri ile buluşturdu.
Zeynep Beşerler - 23.4.2012
Kenan İmirzalıoğlu İhanete Uğradı
ESKİ AŞKININ KOPYASI Özge Akbulut'un yakışıklı oyuncunun eski aşkı Zeynep Beşerler'e benzerliği dikkat çekiciydi.
Zeynep Beşerler - 19.4.2012
Arka Sokaklar Dizisi 243. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 23 Nisan 2012 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında.Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Arka Sokaklar izle.
Zeynep Beşerler - 14.4.2012
Arka Sokaklar Dizisi 242. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 16 Nisan 2012 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında.Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Arka Sokaklar izle.
Zeynep Beşerler - 6.4.2012
Arka Sokaklar Dizisi 241. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 9 Nisan 2012 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında.Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Arka Sokaklar izle.
Zeynep Beşerler - 30.3.2012
Arka Sokaklar Dizisi 240. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 2 Nisan 2012 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında.Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Arka Sokaklar izle.
Zeynep Beşerler - 28.3.2012
Evlilik Fırsatını Kaçırmam
Zeynep Beşerler, sevgilisi Selçuk Yorgancıoğlu'ndan ayrıldığı haberlerini yalanladı.
Zeynep Beşerler - 24.3.2012
Arka Sokaklar Dizisi 239. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 26 Mart 2012 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında.Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Arka Sokaklar izle.
Zeynep Beşerler - 16.3.2012
Arka Sokaklar Dizisi 238. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 19 Mart 2012 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında.Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Arka Sokaklar izle.
Zeynep Beşerler - 10.3.2012
Kadına Şiddete Son Dediler!
KIRMAYIN! 34 ünlü kadının kanat takıp poz verdiği serginin açılışında; Songül Öden, Sibel Tüzün, Meltem Cumbul, Arzu Yanardağ, Yeşim Salkım, Hale Caneroğlu, Zeynep Beşerler ve Demet Tuncer hazır bulundu.
Zeynep Beşerler - 8.3.2012
Arka Sokaklar Dizisi 237. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 12 Mart 2012 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında.Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Arka Sokaklar izle.
Zeynep Beşerler - 8.3.2012
Ünlü Kadınlar Şiddete Karşı Kanatlandı
Proje kapsamında Ritz Carlton Otel'de düzenlenen fotoğraf sergisine projeye destek veren Songül Öden, Arzu Yanardağ, Zeynep Beşerler, Yeşim Salkım, Meltem Cumbul'un da aralarında yer aldığı ünlü isimler katıldı.
Zeynep Beşerler - 8.3.2012
Şiddete Karşı Kanatlandılar!
AÇILIŞI BUGÜN! 'Kadına Şiddete Karşı Kanatlandılar' isimli sosyal sorumluluk projesinde, her biri kendi alanında birçok başarıya imza atmış bu ünlü isimler, fotoğraf ve mesajlarıyla kadına şiddeti dile getiriyor. Sanat dünyasının ünlü kadınlarının kanatlanarak 'kadına yönelik şiddete dur' diyeceği çalışmanın fotoğraf sergisi, bugün Ritz Carlton Oteli'nde projeye destek veren sanatçıların katıldığı bir kokteylle başlayacak. Zuhal Ceran'ın genel koordinatörlüğünde hayata geçen projenin çekimlerini uluslararası ödüllü yönetmen ve fotoğraf sanatçısı Cemil Ağacıkoğlu yaptı. Projenin styling çalışmalarında ünlü tasarımcı Murat Aytulum'un imzası yer alıyor. Projeye destek veren ünlü isimler arasında Arzu Yanardağ, Akasya Aslıtürkmen, Belçim Bilgin, Beren Saat, Hale Caneroğlu, Jülide Kural, Rojda Demirer, Sinem Kobal, Songül Öden, Şenay Gürler, Tuğçe Kazaz ve Zeynep Beşerler gibi isimler yer alıyor.
Zeynep Beşerler - 8.3.2012
Şiddete Karşı Kanatlandılar!
Kadına Şiddete Karşı Kanatlandılar 'Kadına Şiddete Karşı Kanatlandılar' isimli sosyal sorumluluk projesinde, her biri kendi alanında birçok başarıya imza atmış bu ünlü isimler, fotoğraf ve mesajlarıyla kadına şiddeti dile getiriyor. Sanat dünyasının ünlü kadınlarının kanatlanarak 'kadına yönelik şiddete dur' diyeceği çalışmanın fotoğraflarını Cemil Ağacıkoğlu çekti. Projeye katılan isimler arasında Arzu Yanardağ, Akasya Aslıtürkmen, Belçim Bilgin, Beren Saat, Hale Caneroğlu, Jülide Kural, Rojda Demirer, Sinem Kobal, Songül Öden, Şenay Gürler, Tuğçe Kazaz ve Zeynep Beşerler gibi isimler yer alıyor.
Zeynep Beşerler - 7.3.2012
32 Kadın Sanatçı Şiddete "Kanatlandı"
Genel Koordinatörlüğünü Zuhal Ceran'ın üstlendiği projenin fotoğraf çekimleri Cemil Ağacıkoğlu tasarımları ise Murat Aytulum tarafından yapıldı. Proje uyarınca Ayça Bingöl, Arzu Yanardağ, Akasya Aslıtürkmen, Belcim Bilgin, Beren Saat, Büşra Pekin, Cansu Kurtçu, Demet Tuncer, Deniz Türkali, Derya Alabora, Ece Vahapoğlu, Feride Çetin, Görkem Yeltan, Günce Koral, Hale Caneroğlu, Hale Soygazi, Jehan Barbur, Jülide Kural, Melike Güner, Meltem Cumbul, Nihal Yalçın, Ömür Gedik, Rojda Demirer, Seda Akman, Sibel Tüzün, Sinem Kobal, Songül Öden, Şenay Gürler, Tuğçe Kazaz, Yeşim Salkım, Yonca Lodi ve Zeynep Beşerler kamera karşısına geçtiler.
Zeynep Beşerler - 7.3.2012
Sanat Dünyasından 32 Kadın, Şiddete Karşı 'Kanatlandı"
Genel Koordinatörlüğünü Zuhal Ceran'ın üstlendiği projenin fotoğraf çekimleri Cemil Ağacıkoğlu, tasarımları ise Murat Aytulum tarafından yapıldı. Proje uyarınca Ayça Bingöl, Arzu Yanardağ, Akasya Aslıtürkmen, Belçim Bilgin, Beren Saat, Büşra Pekin, Cansu Kurtçu, Demet Tuncer, Deniz Türkali, Derya Alabora, Ece Vahapoğlu, Feride Çetin, Görkem Yeltan, Günce Koral, Hale Caneroğlu, Hale Soygazi, Jehan Barbur, Jülide Kural, Melike Güner, Meltem Cumbul, Nihal Yalçın, Ömür Gedik, Rojda Demirer, Seda Akman, Sibel Tüzün, Sinem Kobal, Songül Öden, Şenay Gürler, Tuğçe Kazaz, Yeşim Salkım, Yonca Lodi ve Zeynep Beşerler objektiflerin önüne geçti.
Zeynep Beşerler - 6.3.2012
Ünlüler, Kadına Yönelik Şiddete Karşı 'Kanatlandılar'
PROJEYE BİRÇOK ÜNLÜ İSİM DESTEK VERİYOR Projeye destek veren Ayça Bingöl, Arzu Yanardağ, Akasya Aslıtürkmen, Belcim Bilgin, Beren Saat, Büşra Pekin, Cansu, Demet Tuncer, Deniz Türkali, Derya Alabora, Ece Vahapoğlu, Feride Çetin, Görkem Yeltan, Günce Koral, Hale Caneroğlu, Hale Soygazi, Jehan Barbur, Jülide Kural, Melike Güner, Meltem Cumbul, Nihal Yalçın, Ömür Gedik, Rojda Demirer, Seda Akman, Sibel Tüzün, Sinem Kobal, Songül Öden, Şenay Gürler, Tuğçe Kazaz, Yeşim Salkım, Yoncalodi ve Zeynep Beşerler, "Kanatlandılar" teması ile şiddete karşı duyarlılıklarını fotoğraflarıyla dile getirdiler.
Zeynep Beşerler - 4.3.2012
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
ULAŞIM MASTER PLANIMIZ YOK Kentin hala ulaşım mastır planı da olmadığını hatırlatan Bakır "Kent içi ulaşım, günübirlik ve lokal düzenlemelerle çözülmeye çalışılmaktadır" dedi. Bu konuda bilim çevrelerinin, üniversitelerin, kent içi ulaşım uzmanlarının görüşlerinin dikkate alınmadığını belirten Bakır, şöyle devam etti: "Kilitlenen trafik alt üst geçitlerle aşılmaya çalışılmaktadır. Adana'da kent içi ulaşım içinden çıkılmaz, daha karmaşık bir boyuta doğru gitmektedir. Özellikle kavşak noktalarında tercih edilen altüst geçitli çözümler, trafiği rahatlatmamakta, aksine yeni kilitlenme noktaları oluşturmaktadır. Kent içi ulaşımın temel hedefinin erişilebilirlik ve sürdürülebilirlik olması gerekirken, bugün, bu noktanın hayli uzağında bulunduğumuzu sizinle paylaşmak istiyorum. Kent içi ulaşım sorununun köklü çözümü anlamı taşıyan metroya da hafif raylı sistem ise Adana'da ulaşım ana planı olmayan bir kent örgüsü içine yerleştirilmiş, bunun yarattığı sorunların yanı sıra yanlış projelendirilmesinden kaynaklı olarak garabet görüntülü, toplum tarafından tartışmalı, karşılığı olmayan bir yatırım olarak kent tarihindeki yerini almıştır. " Adana,(DHA) ///////// Kadına 'Sheddeath'e hayır FOTOĞRAF Sanatçısı Ümit Karalar; ünlü kadınlara uygulanan plastik makyajla şiddet gören kadının yaşadığı duygusal çöküntüyü ve çaresizliği topluma aktarmayı hedefliyor. Gaziantep'te açılacak olan 'Kadına Yönelik Şiddete Hayır' konulu 'Sheddeath' başlıklı sergiye Doğa Rutkay, Zeynep Beşerler, Deniz Çakır, Rojda Demirer, Zeynep Mansur gibi 50'ye yakın ünlü kadın destek verdi.
Zeynep Beşerler - 3.3.2012
'Kadına Yönelik Şiddete Hayır'
Gaziantep'te düzenlenen 'Kadına Yönelik Şiddete Hayır' konulu serginin açılışı Pazartesi günü Sankopark Avm'de gerçekleştirilecek. Sergiye Doğa Rutkay, Zeynep Beşerler, Deniz Çakır, Rojda Demirer, Zeynep Mansur gibi 50'ye yakın ünlü kadın destek veriyor.
Zeynep Beşerler - 3.3.2012
Kadına 'Sheddeath'e Hayır
"Kadına Yönelik Şiddete Hayır" konulu "Sheddeath" başlıklı sergiye Doğa Rutkay, Zeynep Beşerler, Deniz Çakır, Rojda Demirer, Zeynep Mansur gibi 50'ye yakın ünlü kadın destek verdi.
Zeynep Beşerler - 3.3.2012
Arka Sokaklar Dizisi 236. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 5 Mart Ocak Pazartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Arka Sokaklar izle.
Zeynep Beşerler - 2.3.2012
'Kadın ve Şiddet" Konulu Sergi Açılacak
Sanko Holding'den yapılan açıklamaya göre, kadına yönelik şiddete hayır konulu "Sheddeath" başlıklı sergiye Doğa Rutkay, Zeynep Beşerler, Deniz Çakır, Rojda Demirer, Zeynep Mansur gibi 50'ye yakın ünlü kadın destek verdi.
Zeynep Beşerler - 2.3.2012
Sanko Park'ta "Sheddeath'e Hayır Sergisi
"Kadına Yönelik Şiddete Hayır" konulu "Sheddeath" başlıklı sergiye Doğa Rutkay, Zeynep Beşerler, Deniz Çakır, Rojda Demirer, Zeynep Mansur gibi 50'ye yakın ünlü kadın destek verdi.
Zeynep Beşerler - 24.2.2012
Arka Sokaklar Dizisi 235. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 27 Ocak Pazartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Arka Sokaklar izle.
Zeynep Beşerler - 21.2.2012
Zeynep Beşerler ile Sevgilisi Ayrıldı
Oyuncu Zeynep Beşerler ile eylülden bu yana flört ettiği işadamı Selçuk Yorgancıoğlu'nun yolları ayrıldı.
Zeynep Beşerler - 17.2.2012
Arka Sokaklar Dizisi 224. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 20 Ocak Pazartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Arka Sokaklar izle.
Zeynep Beşerler - 10.2.2012
Arka Sokaklar Dizisi 233. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 13 Ocak Pazartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Arka Sokaklar izle.
Zeynep Beşerler - 2.2.2012
Arka Sokaklar Dizisi 126. Bölüm Fragmanı
Koray, organ mafyasının başındaki Meral’in bir nevi kuklasıdır. Aralarında geçmişten kalan duygusal bir ilişki vardır.

Zeynep Beşerler - 2.2.2012
Arka Sokaklar Dizisi 127. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 2 Ocak 2012 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında.

Zeynep Beşerler - 2.2.2012
Arka Sokaklar Dizisi 128. Bölüm Fragmanı
Narkotik Şube’den Doğu ve Sinan, özel bir operasyon için gizli görevdedirler.

Zeynep Beşerler - 1.2.2012
Arka Sokaklar Dizisi 1. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 16 Ocak Pazartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Zeynep Beşerler - 1.2.2012
Arka Sokaklar Dizisi 1. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 30 Ocak Pazartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Zeynep Beşerler - 26.1.2012
Dereli, Avşar'ı Çok Çabuk Unuttu!
Önceki gece W Hotel'de düzenlenen Richie Rich partisine, aralarında Mehmet Dereli, Erol Köse, Tolgahan Sayışman, Zeynep Beşerler ve Haluk Akakçe'nin bulunduğu....
Zeynep Beşerler - 18.1.2012
Evlilik Planımız Yok
Zeynep Beşerler ile bankacı sevgilisi Selçuk Yorgancıoğlu; Bebek'te görüntülendi.
Zeynep Beşerler - 17.1.2012
Evgin'in 'Duvak'ı Beşerler'in Oldu
Mask Live adlı mekanda sahneye çıkan Murat Evgin, 'Bugün Evlenmişsin' şarkısının klibinde kullanılan duvak için çekiliş yaptı. Duvağı, Zeynep Beşerler kazandı.
Zeynep Beşerler - 8.1.2012
Ailelerimiz Tanıştı Ama Biz Evlilik Planları Yapmadık
Ünlüler aleminin gözde çiftlerinden Zeynep Beşerler ile işadamı Selçuk Yorgancıoglu, önceki akşam Bebek'teki bir kafedeydi.
Zeynep Beşerler - 3.1.2012
Evlilik İçin Henüz Erken
Zeynep Beşerler, önceki akşam sevgilisi Selçuk Yorgancıoğlu'yla Bebek'te bir kafede oturup yemek yedi..
Zeynep Beşerler - 25.12.2011
Zeynep Beşerler Fena Yakalandı
Oyuncu Zeynep Beşerler, önceki akşam işadamı sevgilisi Selçuk Yorgancıoğlu ile Nişantaşı'ndaydı.
Zeynep Beşerler - 24.12.2011
Zeynep Aşka Geldi
Zeynep Beşerler, işadamı sevgilisi Selçuk Yorgancıoğlu ile Nişantaşı'nda dudak dudağa görüntülendi.
Zeynep Beşerler - 18.12.2011
Zeynep Beşerler, Sevgilisiyle Memleketi İzmir'de
Oyuncu Zeynep Beşerler, sevgilisi Selçuk Yorgancıoğlu ile birlikte memleketi İzmir'e geldi.
Zeynep Beşerler - 18.12.2011
Korkumuz Yok Alnımız Açık
Zeynep Beşerler, reyting operasyonu için "Dizimiz 'Arka Sokaklar'la ilgili bir korkumuz yok. Alnımız açık!" dedi. .
Zeynep Beşerler - 2.12.2011
'Mavi Pansiyon'da Özlem Tekin Fırtınası
Ünlü şarkıcı Nezih Ünen'in yönetmenliğini yaptığı ikinci filmi olan ve başrollerini Fadik Sevin Atasoy, Özlem Tekin ve Yunus Güner'in paylaştığı 'Mavi Pansiyon' filminin galası önceki akşam yapıldı. Maçka Gmall'da gerçekleşen geceye oyuncu kadrosundan sadece Zeynep Beşerler katılmadı.
Zeynep Beşerler - 26.11.2011
Kardeş Kardeş Oynuyorlar
DERYA-ZEYNEP BEŞERLER ZEYNEP'İN KARDEŞİ OLARAK TANINMAK İSTEMİYORUM Zeynep Beşerler, ünlü oyuncular arasında yer alıyor.
Zeynep Beşerler - 21.11.2011
Olgun Şimşek Evlendi!
"İnşallah sıra bizde" Düğün, eski sevgililer Kenan İmirzalıoğlu ile Zeynep Beşerler'i de aynı mekânda buluşturdu.
Zeynep Beşerler - 31.10.2011
Nişantaşı'nda Aşk Başka!
Ünlü oyuncu Zeynep Beşerler ve işadamı sevgilisi Selçuk Yorgancıoğlu Nişantaşı'nda görüntülendi.
Zeynep Beşerler - 27.10.2011
Başbakan Telefonla Aradı Ve...
BAŞBAKAN TELEFONLA ARADI Beyazıt Öztürk'ün sunduğu programa Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da telefonla bağlanarak kampanya ile ilgili düşüncelerini dile getirdi. Ortak yayına telefon ile bağlanan Başbakan Erdoğan bu çalışmadan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederek, "Hayır sever bütün vatandaşlarımıza şükranlarımı arz ediyorum" dedi. Van'a canlı bağlantıların yapıldığı ve deprem bölgesinden çarpıcı VTR'lerin ekrana geldiği programa konuk olan isimlerden bazıları ise şunlar oldu; Beren Saat, Engin Akyürek, Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Bade İşçil, Ayça Bingöl, Aras Bulut İynemli, Emir Berke Zincidi, Farah Zeynep Abdullah, Meral Çetinkaya, Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Songül Öden, Özge Özder, Evrim Solmaz, Serhat Tutumluer, Sevil Atasoy, Sinan Çalışkanoğlu, Orçun Kaptan, Zahide Yetiş, Aytuğ Kolankaya, Erdem Yener, Hakan Yılmaz, Aslıhan Gürbüz, Pınar Altuğ, Furkan Kızılay, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Zeynep Beşerler, Bülent İnal, Şebnem Bozoklu, Ayşenil Şamlıoğlu, Aydan Şener, Tarık Tarcan, Burcu Kara, Oya Başar, Berna Laçin, Erol Evgin, Acun Ilıcalı, Ertem Şener, Kubat, Ebru Cündübeyoğlu, Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Hande Katipoğlu, Kenan Işık, Özge Özpirinçci, Barış Falay, Selen Soyder, Serenay Sarıkaya, Tolgahan Sayışman, Oğuz Gündoğdu, Kızılay Başkanı Ahmet Lütfü Akar.
Zeynep Beşerler - 21.10.2011
Fadik, Tan Sağtürk'ten Tango Dersleri Aldı
Yunus Güner, Fadik Sevin Atasoy, Özlem Tekin ve Tan Sağtürk'ün başrol oynadığı film; aşka farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Zeynep Beşerler'in konuk oyuncu olduğu, Nail Kırmızıgül ve Veysel Diker'in de rol aldığı yapımda; 'İncir Reçeli' filminin müziklerine imza atan Halil Sezai Paracıkoğlu'nun da dört şarkısı var.
Zeynep Beşerler - 17.10.2011
Kim Kiminle Nerede Görüntülendi?
S. YORGANCIOĞLU-Z. BEŞERLER NAZAR KORKUSU! ZEYNEP Beşerler, sevgilisi Selçuk Yorgancıoğlu ile Anjelique'te eğlendi.
Zeynep Beşerler - 14.10.2011
Zeynep Tanışma Turunda
Selçuk Yorgancıoğlu ile flört eden Zeynep Beşerler sevgilisiyle Akbank Caz Festivali'nin açılış davetine el ele katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zeynep Beşerler Haberleri | Zeynep Beşerler Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Zeynep Beşerler haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zeynep Beşerler kimdir, hayatı ve biyografisi. Famous Cup Yelken Yarışları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 08:17:19. #1.15#
title