ZEYDAN KARALAR HABERLERİ

Zeydan Karalar haber, Zeydan Karalar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zeydan Karalar - 15.5.2020
Pozantı'da 90 üreticiye çilek fidesi dağıtıldı
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Aşçıbekirli Mahallesi'nde gerçekleştirilen dağıtımda yaptığı konuşmada, geçen yıl toplam 1 milyon çilek fidesi dağıttıklarını kaydetti.
Zeydan Karalar - 14.5.2020
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay: Adana'da sivrisinek faciası kapıda
AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, kenti etkisi altına alan sivrisinek sorunu nedeniyle çok sayıda şikayet aldıklarını belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a çağrıda bulunan Ay, "Biz hükümet olarak salgınla mücadele ederken siz de gelin bütün bu imkanları seferber edin Adana'yı sineğe teslim etmeyin" dedi.
Zeydan Karalar - 14.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -----------------  Karantinaya alınan apartman Apartman girişindeki şerit Apartmandan detay Haber-Kamera: Sıtkı GÖNEN-KAHRAMANMARAŞ-DHA) ======================== AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay: Adana'da sivrisinek faciası kapıda AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, kenti etkisi altına alan sivrisinek sorunu nedeniyle çok sayıda şikayet aldıklarını belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a çağrıda bulunan Ay, "Biz hükümet olarak salgınla mücadele ederken siz de gelin bütün bu imkanları seferber edin Adana'yı sineğe teslim etmeyin" dedi.
Zeydan Karalar - 29.4.2020
TBB ve UCLG pandemiyle ilgili tecrübelerini paylaştı
TBB'den yapılan yazılı açıklamaya göre, video konferans yöntemiyle düzenlenen toplantıya, TBB ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, UCLG Başkanı Mohammed Boudra ile UCLG Dünya Konseyi Üyesi ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar katıldı.
Zeydan Karalar - 28.4.2020
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın yaptırdığı Sahra Hastanesinin beğenilmediğini belirten Özel, "1500 odalı sarayını, her birinin içine yerli solunum cihazıyla pandemi hastanesi yapsana.
Zeydan Karalar - 22.4.2020
CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanlarından 23 Nisan ve ramazan açıklaması
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mızın hemen ardından 24 Nisan gününün başlamasıyla ilk sahurla mübarek ramazan ayına da girmiş bulunacağız. Bu mübarek ayın milletimize ve ayırt etmeksizin tüm insanlığa sağlık, huzur ve refah getirmesini temenni ederiz. İlk kez toplu iftarların, teravihlerin, sahurların ve sokakta ramazan eğlencelerinin olmadığı bir ay geçireceğiz. Üzgünüz. Biraz buruk da olsa ramazan ayının tüm faziletlerine uygun bir şekilde yaşanıyor olmasını temenni ediyor, tüm ibadetlerin ve duaların kabulünü yüce Allah'tan diliyoruz." Açıklamada, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın imzaları yer aldı.
Zeydan Karalar - 22.4.2020
CHP infaz düzenlemesinin iptali için AYM'ye başvuracak
Altay, şunları kaydetti: "Sayın Cumhurbaşkanı, belediyelerimizin, devletin çalışmalarını sabote ettiğini iddia ve itham ediyor. Sayın Cumhurbaşkanımızda yenilenen İstanbul seçimlerinden beri bir Ekrem İmamoğlu sendromu oluşmuş. Ekrem İmamoğlu paranoyasından bir an önce kurtulmalısın. Vefa Sosyal Destek Ekibi'nin dağıttığı paketlerde Cumhurbaşkanının imzası var. AK Parti bayrağı yoksa da Cumhurbaşkanlığı forsu var. Bu yardımları götürenler kapıyı çalıp şöyle söylüyor: 'AK Parti Genel Başkanı ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın selamı var. Buyurun kolonya. Buyurun kumanya.' Hiçbir belediye başkanımız ne Ekrem İmamoğlu ne Vahap Seçer ne de Zeydan Karalar, vatandaşlara getirdikleri ekmek, kumanya vesaire her noktada 'CHP Genel Başkanının selamı var.
Zeydan Karalar - 22.4.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na doğru
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Zeydan Karalar - 21.4.2020
CHP Grup Başkanvekili Altay, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Hesapladım. Erdoğan'a güvenmeyen, biat etmeyen, onu kimi uygulamalarında eleştiren 83 milyon insan içinde 50 milyon insan var. Bir ülkeyi yöneten Cumhurbaşkanı, ülkenin yarısından fazlasını kendisini eleştirdiği, kendisine müspet bakmadığı, kendisinden müşteki olduğu için 'terörist' ilan ederse, bu Türkiye'de tuzun koktuğu, bir büyük belirsizlik sürecinin başladığı yerdir." İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın, bütün olanak ve imkanlarını kullanarak, çığlığını duydukları her kapıya koşacaklarının sözünü veren Altay, "Bunları 'paralellik' ve 'teröristlikle' suçlamak, gerçekten siyasi ahlaktan yoksunluktur.
Zeydan Karalar - 21.4.2020
MHP Adana İl Başkanı Avcı'dan "sahra hastanesi" açıklaması Açıklaması
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde, bu hastalığa karşı atılacak yerel adımların devletin uygulamalarıyla bütünlük içinde olması gerektiğini bildiren Avcı, şunları kaydetti: "Devletimizin ve milletimizin, görünmeyen bir düşmana karşı verdiği savaşta omuz omuza olma zamanıdır ve bütüncül bir mücadele esastır. İzin ve istişare müessesesinden kaçınmamak lazımdır. Birçok büyükşehirde elde edilen yerel yönetim gücünü, devletin egemenliğini yok sayma anlamına gelecek şekilde kullanma eğilimleri ve hevesleri milli birliğimize, devletimizin üniter yapısına zarar verir. Konumu, mevkisi ne olursa olsun, hiç kimse böyle bir yanlışa asla düşmemelidir." Avcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın su faturalarında yüzde 50 indirim yapılacağını ve toplu ulaşım araçlarına akaryakıt desteği sağlanacağını açıkladığını anımsatarak, "Mecliste böyle bir irade tecelli etmeden, Karalar'ın bu iki konuda söz vermesinin ardından gazetelerde yer alan yarım sayfalık ilanlarda ise 'Meclis kararı alındıktan sonraki iki ay geçerlidir' ifadesi dikkati çekti.
Zeydan Karalar - 18.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 25
Haber: ANKARA, ================== Adana'da 'sahra hastanesi' tartışması sürüyor; İnceleme başlatıldı  ADANA İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri, CHP'li Adana Büyükşehir Belediyesi'nce kurulduğu ve kullanıma hazır olduğu açıklanan sahra hastanesiyle ilgili inceleme başlattı.  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Zeydan Karalar, 4 Nisan günü, koronavirüs salgınına karşı aldıkları acil eylem planı çerçevesinde, TÜYAP Fuar Alanı'na bin yataklı sahra hastanesi kurduklarını, hastanenin kullanıma hazır olduğunu açıkladı.
Zeydan Karalar - 14.4.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığının sahra hastanesi yapımına yönelik bir çaba içerisinde olmadığını öne süren Özkoç, "Ama Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar yapınca 'Biz bu hizmeti yapamadıysak, karalayalım.
Zeydan Karalar - 13.4.2020
AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay'dan "sahra hastanesi" değerlendirmesi Açıklaması
Ay, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yanlış bilgi verdiğini savunarak sorumluların bir an önce cezalandırmalarını talep etti.
Zeydan Karalar - 13.4.2020
CHP'li Adana Büyükşehir Belediyesi'nin sahra hastanesi kandırmaca çıktı
CHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, geçtiğimiz 4 Nisan'da koronavirüs salgınına karşı acil eylem planı çerçevesinde, TÜYAP Fuar Alanı'na belediye olarak bin yataklı sahra hastanesi kurduklarını ve kullanıma hazır olduğunu açıklamıştı.
Zeydan Karalar - 13.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
CHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, geçtiğimiz 4 Nisan'da koronavirüs salgınına karşı acil eylem planı çerçevesinde, TÜYAP Fuar Alanı'na belediye olarak bin yataklı sahra hastanesi kurduklarını ve kullanıma hazır olduğunu açıklamıştı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Zeydan Karalar Haberleri | Zeydan Karalar Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Zeydan Karalar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zeydan Karalar kimdir, hayatı ve biyografisi. Öztrak: Ülkenin iki yıldır içinde olduğu ekonomik kriz, ekonomik buhrana dönüştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 04:48:43. #1.14#
title