ZEYDAN KARALAR HABERLERİ

Zeydan Karalar haber, Zeydan Karalar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zeydan Karalar

Zeydan Karalar

Doğum Yeri Adana / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1958 - ...

Zeydan Karalar Kimdir ?

Zeydan Karalar, 1958 yılında Adana Merkez’de doğdu. 1977 yılında Demokratik Sol Yüksek Öğrenim Derneğini kurdu ve yönetim kurulu başkanlığını yaptı.1977-1980 yılları arasında CHP İl Gençlik Kolları Saymanlığı ve Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı. 1980 yılında Çukurova Üniversitesi Makina Mühendisliği’nden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Zeydan Karalar - 29.9.2020
TKKD Akdeniz Bölge Başkanı Türktekin'den Belediye Başkanı Karalar'a ziyaret
Türk Kadınlar Konseyi Derneği (TKKD) Akdeniz Bölge Başkanı Avukat Meryem Türktekin ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı makamında ziyaret etti.
Zeydan Karalar - 25.9.2020
Adana'da sığınmacılar ve düşük gelirliler için çamaşırhane açıldı
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, açılış töreninde, maddi durumu kötü vatandaşlar ve sığınmacılar için çamaşırhane açtıklarını belirterek, "İlk çamaşırhaneyi buraya açıyoruz.
Zeydan Karalar - 13.9.2020
Seyhan Baraj Gölü'nden cansız manken bacağı atığı da çıktı
Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Daire Başkanlığı Denizcilik Şube Müdürlüğü'nce 15 Eylül Dünya Temizlik Günü sebebiyle Seyhan Baraj Gölü'nde temizlik çalışması yapıldı. Büyükşehir Belediyesi dalgıçlarınca gölden çıkarılan tabanca, cansız manken bacağı, lastik, ağ atıkları, yağ filtresi, içki şişeleri gibi atık ve çöpler, Yaşar Kemal Yürüyüş Parkuru'nda kurulan stantlarda sergilendi. Toplumsal farkındalık oluşturulması amacıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, belediye çalışanları, öğrenciler ve TEMA üyeleriyle birlikte mıntıka temizliği yaptı.
Zeydan Karalar - 13.9.2020
Büyükşehir ve ÇÜ Mimarlık Fakültesi arasında teknik iş birliği protokolü
Büyükşehir Belediyesi'nde gerçekleştirilen protokol törenine Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Üniversitesi Mimarlık Bölüm Başkanı Prof.
Zeydan Karalar - 13.9.2020
Karalar: "Halkımız için parayı ve zamanı iyi kullanıyoruz"
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, yol yaparken sağlamlığına önem verdiklerini belirterek, "Biz yol yaparken göz boyamak, iş yapıyor görünmek için çalışmıyoruz.
Zeydan Karalar - 11.9.2020
Adana Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde sakin oturum
ADANA Büyükşehir Belediye Meclisi'nde dün çıkan kavganın ardından bugün yapılan oturum, sakin geçti. Dünkü kavgada Cumhur İttifakı meclis üyeleriyle karşı karşıya gelen Karataş Meclis Üyesi CHP'li Sedat Gül, özür diledi. Çıkan arbedede darbe alan ve hastaneye kaldırılan Saimbeyli Belediye Başkanı MHP'li Mustafa Şahin Gökçe ise, "Dünkü olayın Adana'ya yakışmadığını ifade etmek istiyorum. Bir daha böyle olaylar vuku bulmasın istiyorum" dedi.  Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Eylül ayı üçüncü oturumu, Zeydan Karalar başkanlığında dün gerçekleştirildi.
Zeydan Karalar - 10.9.2020
Adana'da Saimbeyli Belediye Başkanı Gökçe'nin darbedilmesine kınama
Şiddet görüntülerinin meclise hiç yakışmadığını dile getiren Avcı, şunları kaydetti: "En çok şeffaflığın olması gereken yerde Zeydan Karalar, meclisin iradesini yok sayan bir anlayış ortaya koymuştur.
Zeydan Karalar - 10.9.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 21
GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ Mustafa ERCAN-Çağlar ÖZTÜRK / MERSİN ======================= KARALAR: KAVGA NEDENİ OLAN MADDELER ADANA'NIN LEHİNE Adana Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde yumruklu kavga; belediye başkanı darbedildi (3) Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, bugün mecliste yaşanan yumruklu kavgaya ilişkin basın toplantısı düzenledi.
Zeydan Karalar - 10.9.2020
ADANA Adana Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde yumruklu kavga; belediye başkanı darbedildi
Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nin 3'üncü oturumu, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeydan Karalar başkanlığında gerçekleştirildi.
Zeydan Karalar - 10.9.2020
Adana'da Saimbeyli Belediye Başkanı Gökçe, Meclis Toplantısı'nda darbedildi
Ay, çıkışta gazetecilere yaptığı açıklamada, Meclis Toplantısı'na gündem dışı maddelerin getirildiğini belirterek gündem dışı maddelerin oylanmasındaki hukuka aykırılığa itiraz eden meclis üyelerine Cumhuriyet Halk Partili bir meclis üyesinin saldırıda bulunduğunu söyledi. Ay, şöyle devam etti: "Bu kavganın her şeyden önce Adana'mıza yakışmadığını ve son derece üzüntü duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Burada şehrine hizmet etmek isteyen AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi meclis üyelerine yapılan saldırıyı kınıyoruz. Burada Saimbeyli Belediye Başkanımız olan Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkanı ve aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Meclis üyemiz olan Mustafa Şahin Gökçe'ye yapılan fiili bir saldırı var. Kendisinin şu anda hastanede kontrolleri devam ediyor. Bu olayları provoke eden ve bu olayların Adana'da yaşanmasına sebebiyet veren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı şiddetle kınıyoruz.
Zeydan Karalar - 10.9.2020
Son dakika haberleri | DHA YURT BÜLTENİ - 16
Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nin 3'üncü oturumu, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeydan Karalar başkanlığında gerçekleştirildi.
Zeydan Karalar - 8.9.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
Seyhan Nehri üzerinde, Yüreğir ve Seyhan ilçelerini birleştirecek, bağlantı yollarıyla birlikte bin 800 metre uzunluğa ulaşacak, 40 metre genişliğindeki Devlet Bahçeli Köprüsü'nün temeli, 2016 yılında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin katılımıyla atıldı. Projenin yüzde 30'unun tamamlanmasının ardından 2019 Yerel Seçimleri'nde Zeydan Karalar, Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zeydan Karalar Haberleri | Zeydan Karalar Kimdir - Haberler - Zeydan Karalar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zeydan Karalar kimdir, hayatı ve biyografisi. Adana bisiklet yollarıyla örülüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.10.2020 06:37:25. #1.14#
title