ZEKİ TOÇOĞLU HABERLERİ

Zeki Toçoğlu haber, Zeki Toçoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zeki Toçoğlu - 28.06.2018
Doku Kültürü Laboratuvarı ile Yılda 30 Milyon Bitki Yetişecek
-"Yıllık 30 milyon bitki üretim kapasitesine sahip olacak" Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise Sakarya Tarımsal Ürünler Mükemmeliyet Merkezi'ne, Arifiye'de 30 hektarlık bir arsa tahsisi gerçekleştirdiklerini belirtti.
Zeki Toçoğlu - 26.06.2018
Dünya Dağ Bisikleti Maraton Şampiyonası Hazırlıkları
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 2020 Dünya Dağ Bisikleti Maraton Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Yenikent'e kazandırılacak Ayçiçeği Vadisi ve Bisiklet Adası'nda devam eden çalışmaları inceledi.
Zeki Toçoğlu - 25.06.2018
Başkan Toçoğlu'ndan Vali Balkanlıoğlu'na Taziye Ziyareti
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ağabeyi Abdulmetin Balkanlıoğlu'nun vefatı dolayısıyla Vali İrfan Balkanlıoğlu'na taziye ziyaretinde bulundu.
Zeki Toçoğlu - 25.06.2018
Sakarya'da AK Parti'lilerden Seçim Kutlaması
Sakarya'da, resmi olmayan cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimi sonuçlarına göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti'nin birinci olması partililer tarafından kutlanmaya başlandı. Sokaklara dökülen AK Parti'liler, İl Başkanlığı binasının önünde il yöneticileriyle bir araya geldi. Parti binası önünde yapılan konuşmaların ardından Demokrasi Meydanı'na akın edildi. Kutlamalar meydanda sürdürülürken, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve milletvekilleri burada konuşmalar yaptı.
Zeki Toçoğlu - 23.06.2018
Ak Partiler Sakarya'da "Sevgi Yürüyüşü" Düzenledi
Yürüyüşe, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti milletvekili adaylarından Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu ve partililer katıldı.
Zeki Toçoğlu - 21.06.2018
Abdulmetin Balkanlıoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, Balkanlıoğlu'nun kardeşi ve Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve yakınlarının yanı sıra, eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver, eski milletvekilleri Salim Uslu, Şevki Yılmaz, eski AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Kenan Sofuoğlu, sevenleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Zeki Toçoğlu - 20.06.2018
Eski Futbolcular, Sakarya'da Gösteri Maçı Yaptı
Karşılaşmayı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Sakarya milletvekili adayı Kenan Sofuoğlu ve çok sayıda sporsever izledi.
Zeki Toçoğlu - 20.06.2018
Orhan Ak'ın Acı Günü
Antrenör Orhan Ak'ın annesi Emine Ak akciğer kanseri nedeniyle uzun süredir tedavi gördüğü hastanede bu sabah vefat etti. Emine Ak'ın cenazesi Sakarya'nın Erenler ilçesinde Erenler Merkez Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Erenler Aile Kabristanlığı'nda toprağa verildi. Cenaze namazına, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Medipol Başakşehir'de forma giyen Arda Turan ve Emre Belözoğlu, eski futbolcu Tuncay Şanlı ve çok sayıda futbolcu ile spor camiasından isimler katıldı.
Zeki Toçoğlu - 20.06.2018
Orhan Ak'ın Acı Günü
Cenaze törenine, Orhan Ak ve yakınları ile Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Medipol Başakşehir'de forma giyen Arda Turan, Emre Belözoğlu, eski futbolcu Tuncay Şanlı, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve spor camiasından çok sayıda isim katıldı.
Zeki Toçoğlu - 20.06.2018
Uluslararası Öğrencilerden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Destek
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Sakarya milletvekili adayı ve eski milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, yardım faaliyetlerini sürdüren Sakarya İHH İnsani Yardım Derneği'ni ziyaret etti.
Zeki Toçoğlu - 20.06.2018
Genç Sevde'ye Rusya'dan Bioenerji Eli Uzandı
Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, Serdivan İlçe Sağlık Müdürü Sevda Gürsel ve AK Parti Sakarya milletvekili adayı ve eski milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nun Melike'nin üzerinden hiç ellerini çekmediğini vurgulayan Dural, "Allah hepsinden razı olsun.
Zeki Toçoğlu - 17.06.2018
Akçay Barajı'nda Yılda 45 Milyon Kilovat Enerji Üretilecek
Barajın kalan imalatlarının da hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, en kısa süre içerisinde şehre kazandırılacağı aktarılan açıklamada, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun şu ifadelere yer verildi: "İnşa edeceğimiz HES'ler için çalışmalarımız başladı.
Zeki Toçoğlu - 15.06.2018
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Valilik koordinesinde Türkiye Vagon Sanayi AŞ. (TÜVASAŞ) Sosyal Tesisi'nde düzenlenen bayramlaşma programına, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, AK Parti Sakarya milletvekilleri Şaban Dişli, Recep Uncuoğlu ve Ali İhsan Yavuz, CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu, sendika ve kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri, gaziler ile vatandaşlar katıldı.
Zeki Toçoğlu - 14.06.2018
Bakan Özlü: "Türk Ekonomisi Çok Sağlam Temellere Oturtulmuş Durumda"
İftara, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Ayhan Sefer Üstün, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Akgün Altuğ, ilçe belediye başkanları, milletvekili adayları, partililer, iş adamları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Zeki Toçoğlu - 14.06.2018
Türk Ekonomisi Çok Sağlam Temellere Oturtulmuş Durumda"
İftara, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Ayhan Sefer Üstün, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Akgün Altuğ, ilçe belediye başkanları, milletvekili adayları, partililer, iş adamları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Zeki Toçoğlu - 14.06.2018
Bakan Özlü'den Esnaf Ziyareti - Sakarya
Ardından Ozanlar Mahallesi'nde kurulan pazar yerine geçen Özlü, burada esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı. Buradan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu'nu makamında ziyaret eden Özlü, belediye faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
Zeki Toçoğlu - 14.06.2018
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü, Sakarya'da
Ardından Ozanlar Mahallesi'nde kurulan pazar yerine geçen Özlü, burada esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı. Buradan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu'nu makamında ziyaret eden Özlü, belediye faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
Zeki Toçoğlu - 11.06.2018
Sakarya'da Gençler İftar Sofrasında Buluştu
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) helikopter pistinde düzenlenen "Gençlik İftarda Buluşuyor" etkinliğine, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya Milletvekili adayı Kenan Sofuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyespor Başantrenörü Selçuk Ernak ile gençler ve vatandaşlar katıldı.
Zeki Toçoğlu - 07.06.2018
Sakarya'ya 63 Bin Metrekarelik "Millet Bahçesi"
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, kentteki eski stadın yerine Millet Bahçesi yapılmasına ilişkin, "Bölgeyle ilgili çalışmaya başladıklarını, stadyumun arkasındaki arsa hem de Çark Mesireyi de projenin içine katarak 63 bin metrekarelik bir alanı bir şehir parkı olarak...
Zeki Toçoğlu - 06.06.2018
Başkan Toçoğlu Millet Bahçesi İçin Basınla Buluşacak
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ‘Millet Bahçesi’ için basınla buluşacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Zeki Toçoğlu Haberleri | Zeki Toçoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Zeki Toçoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zeki Toçoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Sakaryaspor'da Toplu İmza Töreni Gerçekleşti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 19:29:47. #1.14#

title