ZEKERİYA BİRKAN HABERLERİ

Zekeriya Birkan haber, Zekeriya Birkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zekeriya Birkan 3.6.2017
Bursa'da Gözler Lig'de Kalma Maçında (Yeniden)
Uçakta Bursa Valisi İzzettin Küçük, Ak Parti Milletvekilleri Zekeriya Birkan, İsmail Aydın, Gemlik Belediye Refik Yılmaz, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, CHP İl Başkanı Şadi Özdemir, Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı, işadamları ve gazeteciler yer aldı.
Zekeriya Birkan 3.6.2017
Bursa'da, "Hayatı Durduran" Kader Maçı
Uçakta Bursa Valisi Şahabettin Harput, Ak Parti Milletvekilleri Zekeriya Birkan, İsmail Aydın, Gemlik Belediye Refik Yılmaz, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, CHP İl Başkanı Şadi Özdemir, Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı, işadamları ve gazeteciler yer aldı.
Zekeriya Birkan: Gemlik Belediyesi'nden Tarıma DestekZekeriya Birkan 26.5.2017
Zekeriya Birkan: MHP'den AK Parti'ye Gelin GidiyorZekeriya Birkan 26.4.2017
Zekeriya Birkan: Dha Yurt Bülteni-3Zekeriya Birkan 26.4.2017
Zekeriya Birkan 26.4.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak'ın Mutlu Günü
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak'ın oğlu Avukat Yusuf Kenan Kaynak ile MHP Bursa eski il başkanlarından Necati Uğur Öztürk'ün kızı Avukat Ayşe Bilge Öztürk'ün kına eğlencesi dün Bursa Gönlüferah City Otel'de yapıldı. Geceye Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, dünürü Necati Uğur Öztürk, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Emniyet Müdürü Selami Yıldız, AK Parti Bursa Milletvekilleri Efkan Ala, İsmail Aydın, Zekeriya Birkan, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Zekeriya Birkan 8.4.2017
Genç Sada Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma 9. Bölge Yarışması
Merinos Atatürk ve Kongre Kültür Merkezi'nde düzenlenen yarışmada üçüncü olan Bursa Nizam Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Yusuf Kuru ödülünü Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan'dan, ikinci olan Sakarya Hendek Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Recep Karayel Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'dan, birinci olan Bursa Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Cemal Furkan Gül de Bursa Valisi İzzettin Küçük'ten aldı.
Zekeriya Birkan 21.3.2017
Karacabey'e Rehberlik Araştırma Merkezi Kuruluyor
Erol, önceki dönem AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı ve AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan'ın yoğun çabaları sonucu ilçede açılacak merkezin Karacabey ve Mustafakemalpaşa ilçelerine hizmet vereceğini belirtti.
Zekeriya Birkan: Nilüfer'de 'EVET' Sesleri…Zekeriya Birkan 27.2.2017
Zekeriya Birkan 19.1.2017
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan ise Dink'in öldürülmesinin ve benzeri suikastların Türkiye'nin birlik ve beraberliğini hedef alan alçakça cinayetler olduğunu kaydetti.
Zekeriya Birkan 28.12.2016
Anayasa Değişiklik Teklifi Komisyonda
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, İstanbul Milletvekili Markar Eseyan ve Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, teklifin "Meclisin denetim yetkisini" düzenleyen 7.
Zekeriya Birkan: Anayasa Komisyonu'nda GerginlikZekeriya Birkan 27.12.2016
Zekeriya Birkan: Anayasa Değişiklik Teklifi KomisyondaZekeriya Birkan 21.12.2016
Zekeriya Birkan 11.12.2016
TBMM Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Toplantısı
Komisyon Başkanı Reşat Petek, Başkanvekili Selçuk Özdağ ile Mihrimah Belma Satır, Serkan Bayram, Zekeriya Birkan, Ravza Kavakçı Kan ve Hüseyin Kocabıyık'tan oluşan komisyon üyeleri, "FETÖ/PDY ile mücadelede alınması gereken önlemler, hukuk, eğitim, istihbarat, medya, ekonomi ve uluslararası ilişkiler alanlarında yeniden yapılanma önerileriyle ilgili müzakere toplantısı" yaptı.
Zekeriya Birkan 11.12.2016
TBMM Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Toplantısı
Toplantıda yer alan Komisyon Başkanı Reşat Petek, Başkanvekili Selçuk Özdağ ile Mihrimah Belma Satır, Serkan Bayram, Zekeriya Birkan, Ravza Kavakçı Kan ve Hüseyin Kocabıyık'tan oluşan komisyon üyeleri, bugünkü toplantıya katılan gazeteciler Oğuz Haksever, Banu El, Ersin Çelik, Köksal Akpınar, Rahmi Er ve Recep Yeter ile Prof.
Zekeriya Birkan 10.12.2016
TBMM Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu İstanbul'da
TBMM FETÖ Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu üyeleri, Çengelköy Polis Merkezi Amirliği, Çengelköy esnafı, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne çalışma ziyaretinde bulundu Ziyaretlerde Komisyon Başkanı Reşat Petek ile komisyon üyeleri Selçuk Özdağ, Mihrimah Belma Satır, Ravza Kavakçı Kan, Zekeriya Birkan, Hüseyin Kocabıyık, Serkan Bayram ile Emine Nur Günay hazır bulundu.
Zekeriya Birkan 9.12.2016
2017 Yılı Bütçesi Genel Kurulda
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, "HSYK'nın yapısı ve üyelerinin seçimi hakkında bir yeni düzenlemeye ihtiyaç var, ancak HSYK'nın üzerindeki tüm tartışmalara rağmen 15 Temmuz darbe teşebbüsüne karşı aldığı net tavır ve duruş takdire şayandır.
Zekeriya Birkan: 15 Temmuz Sergisine Büyük İlgiZekeriya Birkan 7.11.2016
Zekeriya Birkan 25.10.2016
Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan şehit ve gazi yakınlarının, AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray eski YSK Başkanı Tufan Algan'ın, AK Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram FETÖ üyelerinin kendi aralarında kullandığı şifreli mesajlaşma programı "ByLock"un kuruluşundan bu yana patentini elinde bulunduran David Keynes'in dinlenilmesini istedi.
Zekeriya Birkan 14.10.2016
Lösemiye Yenilen 12 Yaşındaki Beyza Toprağa Verildi
Kollarına girdiler Cenaze namazı sırasında ayakta durmakta güçlük çeken Beyza'nın babası Bülent Sarı'ya Milletvekili Hüseyin Şahin ve arkadaşları kollarından tutarak destek çıktılar. Minik Beyza'nın cenazesi, götürüldüğü Kavaklaraltı mezarlığında toprağa verildi. Cenazeye Kaymakam Ali Akça, AK Parti Bursa milletvekilleri Hüseyin Şahin ile Zekeriya Birkan, Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel, BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Uğur Baş, İTSO Başkanı Metin Anıl, CHP İlçe Başkanı Halil Büyükışıklar, hayırsever Yusuf Şahin ile kalabalık cemaat katıldı.
Zekeriya Birkan 13.10.2016
Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, 15 Temmuz şehit yakınlarını ve gazilerin öncelikli olarak dinlenmesi gerektiğine işaret etti.
Zekeriya Birkan 7.10.2016
Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, darbenin her yönüyle araştırılacağını, her talebin mutlaka dikkate alınacağını dile getirdi.
Şu an buradasınız: Zekeriya Birkan Haberleri | Zekeriya Birkan Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Zekeriya Birkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zekeriya Birkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Alpiş Aden House İstanbul Caddesi'ne Yeni Bir Değer Katacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.4.2020 15:38:23. #1.14#
title