ZEKERİYA BİRKAN HABERLERİ

Zekeriya Birkan haber, Zekeriya Birkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zekeriya Birkan: Salman'ın Yoğun Mesaisi SürüyorZekeriya Birkan 31.8.2017
Zekeriya Birkan: Bursa'da 30 Ağustos CoşkusuZekeriya Birkan 30.8.2017
Zekeriya Birkan 18.8.2017
Marmara Afet Koordinasyon Merkezi Açıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı'nın Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin destekleri ile Osmangazi'de inşa ettiği Marmara Afet Koordinasyon Merkezi, Marmara Depremi'nin yıldönümü olan 17 Ağustos'ta geniş bir katılımla açıldı. Kur'an'ı Kerim tilaveti ile başlayan açılış törenine AFAD ve UMKE ekiplerinin yanı sıra Yalova Milletvekili Fikri Demirel, Uşak Milletvekili Alim Tunç, Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Bursa Vali Yardımcısı İbrahim Avcı, AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve çok sayıda davetli katıldı.
Zekeriya Birkan 18.8.2017
Marmara Afet Yönetim Merkezi Bursa'da Faaliyete Başladı
Merkezde eğitimler de verilecek Başkan Altepe, yaklaşık 5 bin metrekare alandaki bina ile toplam 7200 metrekare kullanım alanına sahip olan merkezde her türlü müdahalenin hızlı ve etkin yapılabilecek donanımla hazırlandığını kaydetti. Merkezde doğal afetlerle ilgili halkın da bilinçlendirilmesine yönelik acil yardım ve arama kurtarma eğitimlerinin verileceğini sözlerine ekleyen Başkan Altepe, "Büyük bir eksikliği giderecek, Bursa'da olması bizim için büyük bir mutluluk ve heyecandı. Onun için bizler de destekledik. Şimdiden sonra da tüm alanlarda desteklemeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu. Bursa İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Hüseyin Kaptan ile İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, merkezin gerçekleşmesine desteklerinden dolayı Başkan Altepe'ye teşekkür etti. Bursa Vali Yardımcısı İbrahim Avcı, Türkiye'deki deprem gerçeğine ve bilinçli olmanın önemine vurgu yaparken, AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan ise "Deprem doğal bir afet ama biz 17 Ağustos 1999'da, o dönemki devlet olarak enkaz altında kaldık" ifadesiyle 18 yılda gelinen durumu değerlendirdi.
Zekeriya Birkan: Üniversite Camii'nin Temeli AtıldıZekeriya Birkan 11.8.2017
Zekeriya Birkan: Murad Bertan'ın Acı GünüZekeriya Birkan 6.8.2017
Zekeriya Birkan 10.7.2017
Güncelleme - Bursa'da Boya Fabrikasında Yangın
"Tek tesellimiz, yaralı ve can kaybının olmaması" Öte yandan Bursa Valisi İzzettin Küçük, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız ve AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, olay yerine gelerek yetkililerden bilgi aldı.
Zekeriya Birkan: Dha Yurt Bülteni - 14Zekeriya Birkan 10.7.2017
Zekeriya Birkan: Boya Fabrikası Alev AlevZekeriya Birkan 10.7.2017
Zekeriya Birkan 10.7.2017
Duruşmada "Dava Sürecini Sulandırma" Tepkisi
Duruşmayı, AK Parti Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Zekeriya Birkan, İsmail Aydın, Emine Yavuz Gözgeç, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun ve Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ile bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de izledi.
Zekeriya Birkan: Kültürpark'ta 'Buz Pateni' DönemiZekeriya Birkan 8.7.2017
Zekeriya Birkan: Kültürpark'ta 'Buz Pateni' DönemiZekeriya Birkan 8.7.2017
Zekeriya Birkan: Kültürpark'ta 'Buz Pateni' DönemiZekeriya Birkan 8.7.2017
Zekeriya Birkan 8.7.2017
Kültürpark'ta 'Buz Pateni' Dönemi
AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, Bursa milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu ve Zekeriya Birkan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin'le birlikte Büyükşehir Belediyesi BURFAŞ Buz Pateni Pisti ve Paten Kafe'yi hizmete alan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yaptığı konuşmada, Bursa'da hareket ve bereket döneminin tüm hızıyla sürdüğünü ifade etti.
Zekeriya Birkan: Bursa'da Sağlık HizmetleriZekeriya Birkan 7.7.2017
Zekeriya Birkan: Büyükşehir Karacabey'in YanındaZekeriya Birkan 20.6.2017
Zekeriya Birkan: Bursa Havaalanına Akın EttiZekeriya Birkan 4.6.2017
Zekeriya Birkan: Bursa Havaalanına Akın EttiZekeriya Birkan 4.6.2017
Şu an buradasınız: Zekeriya Birkan Haberleri | Zekeriya Birkan Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Zekeriya Birkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zekeriya Birkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu Öğrencilerle Yemek Yedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.4.2020 15:42:46. #1.14#
title