ZEKERİYA BİRKAN HABERLERİ

Zekeriya Birkan haber, Zekeriya Birkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zekeriya Birkan: Şehitlerimizi uğurluyoruzZekeriya Birkan 26.8.2019
Zekeriya Birkan 26.8.2019
Dha yurt bülteni -10
'Pençe-3' harekatında teröristlerle girdikleri çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Üzeyir Aslan için Düziçi ilçesindeki İrfanlı Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Adalet Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan, Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, milletvekilleri, şehidin babası Mehmet (54), annesi Sultan (56), eşi Seher Aslan (27), akrabaları, yakınları ile vatandaşlar katıldı.
Zekeriya Birkan: Şehitlerimizi uğurluyoruzZekeriya Birkan 26.8.2019
Zekeriya Birkan 7.8.2019
Türkiye, Singapur Sözleşmesi'ni imzaladı
Singapur Sözleşmesi olarak da bilinen Arabuluculuk Sonucunda Yapılan Uluslararası Sulh Anlaşmaları Hakkındaki Birleşmiş Milletler (BM) Sözleşmesi, Adalet Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan tarafından imzalandı.
Zekeriya Birkan 6.8.2019
Adalet Bakan Yardımcısı Birkan, Singapurlu Bakan Shanmugam görüştü
Adalet Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan, Singapur Adalet ve İçişleri Bakanı K. Shanmugam ile görüştü.
Zekeriya Birkan 26.7.2019
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu (1)
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Adalet Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan, bakanlık bürokratları ve Türkiye Barolar Birliği yönetimi ile Ankara Hakimevi'nde bir araya geldi.
Zekeriya Birkan 26.7.2019
"Yargı Reformu Strateji Belgesi ilk paketi genişletilecek"
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Adalet Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan, bakanlık bürokratları ve Türkiye Barolar Birliği yönetimi ile Ankara Hakimevi'nde bir araya geldi.
Zekeriya Birkan 20.7.2019
Bakan Gül'den Ankara Barosu'na ziyaret
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan ve Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Bilal Temel, Ankara Barosunu ziyaret etti.
Zekeriya Birkan 8.7.2019
Adalet Bakanlığı'na 3 bakan yardımcısı ataması
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcılıklarına Şaban Yılmaz, Zekeriya Birkan ve Uğurhan Kuş'u atadı.
Zekeriya Birkan 8.7.2019
Adalet Bakan Yardımcılığına atama
Resmi Gazete'de yayımlanan kararlar ile Zekeriya Birkan, Şaban Yılmaz ve Uğurhan Kuş Adalet Bakan Yardımcılığına atandı.
Zekeriya Birkan: Karlık Ailesinin Acı GünüZekeriya Birkan 14.11.2018
Zekeriya Birkan: Bursa'da Karlık Ailesinin Acı GünüZekeriya Birkan 14.11.2018
Zekeriya Birkan 29.9.2018
Eski Milletvekili Birkan'ın Acı Günü
26. Dönem AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan'ın vefat eden babası Ahmet Birkan, Of ilçesinde toprağa verildi.
Zekeriya Birkan 21.6.2018
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu Cenaze Törenine Katıldı
İnegöl ilçesindeki Boşnak Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Gümüş'ün ailesi ve yakınları ile Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu'nun yanı sıra AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve ilçe belediye başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Zekeriya Birkan 3.6.2018
AK Parti'den Avustralya Mitingi
Ellerindeki Türk bayrakları ile araç konvoyu oluşturan ve meydanı dolduran kalabalığa hitap eden AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, Avustralya makamlarına miting yapma hakkı tanıdıklarından dolayı teşekkür etti.
Zekeriya Birkan 6.5.2018
Bursa'da "Aşere Takrib ve Tayyibe İcazet Merasimi"
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu, AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve bazı ilçe müftüleri, kursu başarıyla tamamlayan 16 imama belgelerini verdi.
Zekeriya Birkan 23.4.2018
Anayasa Değişikliği Uyum Paketi" Anayasa Komisyonu'nda
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, "Komisyonda bugün yapılanın tarihe not olarak düşülmesi gerekiyor.
Zekeriya Birkan 31.3.2018
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu Açıklaması
Törene, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı, İlçe Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ile vatandaşlar da katıldı.
Zekeriya Birkan 31.3.2018
Senaryolar, Kurulan Tuzaklar Aynı"
Törene, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan ve AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ile partililer ve vatandaşlar katıldı.
Zekeriya Birkan 30.3.2018
Dha Yurt Bülteni-15
Gemlik Adalet Sarayı temel atma törenine; Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Bursa Valisi İzzettin Küçük, AK Parti Bursa Milletvekilleri İsmail Aydın, Zekeriya Birkan, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, yargı mensupları ve Gemlik protokolü katıldı.
Zekeriya Birkan 30.3.2018
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: Afrin'e Adalet Götürüyoruz
Gemlik Adalet Sarayı temel atma törenine Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Bursa Valisi İzzettin Küçük, AK Parti Bursa Milletvekilleri İsmail Aydın, Zekeriya Birkan, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, yargı mensupları ve Gemlik protokolü katıldı.
Zekeriya Birkan 30.3.2018
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: Afrin'e Adalet Götürüyoruz
Gemlik Adalet Sarayı temel atma törenine Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Bursa Valisi İzzettin Küçük, AK Parti Bursa Milletvekilleri İsmail Aydın, Zekeriya Birkan, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, yargı mensupları ve Gemlik protokolü katıldı.
Zekeriya Birkan 29.3.2018
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan da son yıllarda sanal alemin ve internetin kullanılmasıyla kısa vadede kolay para kazanma vaadiyle birçok vatandaşın dolandırıldığına dikkati çekti.
Zekeriya Birkan 23.3.2018
Bursa AK Parti Milletvekili Karaburun'un Vefat Eden Babası Toprağa Verildi -Hd
AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun'un babası Hüseyin Karaburun, Regaip gecesi tedavi gördüğü Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşamını yitirdi. Hüseyin Karaburun için bugün öğle vakti Emirsultan Camii'nde cenaze töreni yapıldı. Başbakan Binali Yıldırım'n çelenk gönderdiği cenazeye AK Parti Bursa Milletvekilleri Zekeriya Birkan, Osman Mesten ve Mehmet Müezzinoğlu ile Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu, Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak, Eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, iş insanları, Karaburun ailesi, yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Zekeriya Birkan 23.3.2018
AK Parti'li Karaburun'un Babası, Bursa'da Toprağa Verildi
AK Parti Bursa Milletvekili Karaburun'un babası Hüseyin Karaburun, dün gece, tedavi gördüğü Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Hüseyin Karaburun için bugün öğle vakti Emirsultan Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Başbakan Binali Yıldırım'n çelenk gönderdiği cenazeye AK Parti Bursa milletvekilleri Zekeriya Birkan, Osman Mesten ve Mehmet Müezzinoğlu, Vali İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu, İl Emniyet Müdürü Osman Ak, Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, iş insanları, Karaburun ailesi ve yakınları ile Bursalılar katıldı.
Zekeriya Birkan 23.3.2018
AK Parti'li Karaburun'un Babası, Bursa'da Toprağa Verildi
AK Parti Bursa Milletvekili Karaburun'un babası Hüseyin Karaburun, dün gece, tedavi gördüğü Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Hüseyin Karaburun için bugün öğle vakti Emirsultan Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Başbakan Binali Yıldırım'n çelenk gönderdiği cenazeye AK Parti Bursa milletvekilleri Zekeriya Birkan, Osman Mesten ve Mehmet Müezzinoğlu, Vali İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu, İl Emniyet Müdürü Osman Ak, Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, iş insanları, Karaburun ailesi ve yakınları ile Bursalılar katıldı.
Zekeriya Birkan 23.3.2018
Dha Yurt Bülteni-11
AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun'un babası Hüseyin Karaburun, Regaip gecesi tedavi gördüğü  Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşamını yitirdi. Hüseyin Karaburun için bugün öğle vakti Emirsultan Camii'nde cenaze töreni yapıldı. Başbakan Binali Yıldırım'n çelenk gönderdiği cenazeye AK Parti Bursa Milletvekilleri Zekeriya Birkan, Osman Mesten ve Mehmet Müezzinoğlu ile Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu, Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak, Eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, iş insanları, Karaburun ailesi, yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Zekeriya Birkan 23.3.2018
AK Parti Bursa Milletvekili Karaburun'un Acı Günü
Cenazeye Karaburun'un ailesi, yakınları, Vali Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa milletvekilleri Mehmet Müezzinoğlu, Hüseyin Şahin, Zekeriya Birkan, eski bakanlardan Cavit Çağlar, İl Emniyet Müdürü Osman Ak, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, ilçe belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Zekeriya Birkan 21.3.2018
Erdoğan AK Parti'li 45 Milletvekiliyle Görüşüyor
Adana'dan AB Bakanı ve Başmüzareci Ömer Çelik, Fatma Güldemet Sarı, Mehmet Şükrü Erdinç, Necdet Ünüvar, Talip Küçükcan, Tamer Dağlı, Aydın'dan Abdurrahman Öz, Mehmet Erdem, Mustafa Savaş, Bolu'dan Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Bursa'dan Bennur Karaburun, Cemalettin Kani Torun, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Mehmet Müezzinoğlu, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten, Zekeriya Birkan toplantıya katıldı.
Şu an buradasınız: Zekeriya Birkan Haberleri | Zekeriya Birkan Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Zekeriya Birkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zekeriya Birkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Özkan'dan Ankara çıkarması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.4.2020 14:46:24. #1.15#
title