Zekeriya Beyaz'ın Telefonunun Dinlendiğine Yönelik İddia Açıklığa Kavuştu

Zekeriya Beyaz'ın Telefonunun Dinlendiğine Yönelik İddia Açıklığa Kavuştu

Prof.dr. Zekeriya Beyaz'ın Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (Türsab) Antalya Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Kerim Çavuşoğlu ile Konuştuğu Belirlendi.

Zekeriya Beyaz'ın Telefonunun Dinlendiğine Yönelik İddia Açıklığa Kavuştu

Prof.Dr. Zekeriya Beyaz'ın Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Antalya Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Kerim Çavuşoğlu ile konuştuğu belirlendi.

Kendi telefon numarasının başına '2' rakamını ekledikten sonra arama yapan Zekeriya Beyaz, telefonun ucundaki kişiye "Beni niye dinliyorsunuz." diye çıkıştı. Ancak durumunun hiç de Beyaz hocanın anlattığı gibi olmadığı ortaya çıktı.

Numarasının başına '2' ekleyenlerin çağrısının kendi telefonuna düştüğünü ve bu yüzden hergün yüzlerce çağrı aldığını anlatan Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Antalya Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Kerim Çavuşoğlu, bu şekilde arayanlardan birisinin de Zekeriya Beyaz olduğunu açıkladı.

Arkadaşları ile birlikteyken telefonunun çaldığını anlatan Çavuşoğlu, "Arayan Zekeriya Beyaz'dı." dedi.

Olayın, Zekeriya Beyaz'ın televizyona çıkıp dinlendiğini iddia ettiği gün yaşandığını anlatan Çavuşoğlu, "Adam aradı. Ben ilahiyat profesörüyüm. Beni niye dinliyorsun kardeşim diye feveran etmeye başladı. Ondan sonra çıktı televizyonda 'Beni dinliyorlar' diye beyanat verdi. Bu arada telefonun hoparlörünü açtım. Yanımdakiler de bu Zekeriya Beyaz'ın sesine benziyor dediler. Kendisi de televizyonda kabul etti." diye konuştu.

Kaynak: CHA