ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK HABERLERİ

ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK HABERLERİ

Zehra Zümrüt Selçuk haber, Zehra Zümrüt Selçuk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zehra Zümrüt Selçuk - 12.9.2020
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu'nda konuştu: (4)
Sempozyumun açılışına TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, TBMM Başkanvekili Celal Adan, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Fatma Betül Sayan Kaya ve Hayati Yazıcı, eski Başbakanlardan Tansu Çiller, Kuzey Makedonya Anayasa Mahkemesi Başkanı Salih Murat, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın yanı sıra çok sayıda milletvekili ve sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 12.9.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, canlı yayında soruları yanıtladı: (3)
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, sadece son 2 senede afet yaşayan illere 150 milyon liralık bir kaynak aktarılığını belirterek, "Bunu sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarımızı aracılığıyla yapıyoruz.
Zehra Zümrüt Selçuk - 12.9.2020
Koronavirüs - Ankara Tabip Odası: 799 sağlık çalışanı Covid-19'a yakalandı
Bakan Selçuk: Kısa Çalışma Ödeneği Aralık sonuna kadar uzatılabilir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumartesi günü CNN Türk kanalına yaptığı açıklamada, Kısa Çalışma Ödeneği'nin (KÇÖ) Aralık sonuna kadar daha uzatabileceğini belirterek, "Belli bir süre devam edebilir endişemiz yok.
Zehra Zümrüt Selçuk - 12.9.2020
Son Dakika: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
Son dakika haberlerine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti hükümetlerinin başından beri en önemli kırmızı çizgilerinden birinin kadına yönelik şiddetle mücadele olduğunu belirterek, "Cumhurbaşkanımızın da liderliğinde biz kadına yönelik şiddetle mücadelede 'sıfır tolerans'...
Zehra Zümrüt Selçuk - 12.9.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Normalleşme Desteği bildirgelerinin 26 Eylül'e kadar devam ettiğini belirterek, "Bütün işverenlerimize Normalleşme Desteği almaları için bu mekanizmayı kullanmalarını tavsiye ediyorum.
Zehra Zümrüt Selçuk - 12.9.2020
Kütahya Kent Meydanı Projesi masaya yatırıldı
"Üniversitemiz hiç olmadığı kadar çok projeyi üstlendi" Toplantının açılış konuşmasında Dumlupınar Üniversitesindeki güncel çalışmalar ve mevcut durum hakkında katılımcıları bilgilendiren Rektör Kazım Uysal," Bu yıl Kütahya Dumlupınar üniversitesi son yılların en yüksek doluluk oranına ulaştı. Bu oran uluslararası öğrenciler ve ek tercihlerden sonra yüzde 95 üzerini bulacaktır. 7 bini aşkın lisansüstü öğrencimiz bulunuyor. Uluslararası öğrenci sayımız hiç olmadığı kadar arttı. Üniversite tarihinde olmadığı kadar projeler aldık. BAP projelerinden yaklaşık 5 milyon TL para aktarıyoruz. DUSCART, TÜBİTAK'ın düzenlediği yarışlarda ekibimiz 4. oldu. Bu şimdiye kadar elde edilmemiş bir başarıydı. YÖK'ün verdiği 'Engelsiz Üniversiteler Ödülleri'nde Türkiye birincisi olduk. Ayrıca Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk'tan da 'Eğitim Alanında Erişilebilirlik' ödülü aldık.
Zehra Zümrüt Selçuk - 11.9.2020
Son Dakika | Kişi başı sağlık hizmetine başvuru sayısı GSS ile 10,3'e yükseldi
Son dakika haberleri... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2002'de yüzde 3,1 olan kişi başı sağlık hizmetine başvuru sayısının Genel Sağlık Sigortası (GSS) sayesinde 10,3'e yükseldiğini bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 10.9.2020
Bakan Selçuk, G20 Çalışma ve İstihdam Bakanları Toplantısı'na katıldı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, G20 Çalışma ve İstihdam Bakanları Toplantısı'nda, Kovid-19 ile mücadeledeki uygulamaları paylaştıklarını ifade etti.
Zehra Zümrüt Selçuk - 10.9.2020
Bakan Selçuk: "KPDK tarihinde ilk kez gündemli olarak 15 Eylül'de toplanacak"
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kamu Personeli Danışma Kurulunun (KPDK) tarihinde ilk kez gündemli olarak 15 Eylül'de toplanacağını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 10.9.2020
Kamu Personeli Danışma Kurulu, 15 Eylül'de toplanacak
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yaptığı yazılı açıklamada, KPDK'ye ilişkin bilgi verdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 10.9.2020
Son dakika... Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, Kamu Personeli Danışma Kurulu'nun tarihinde ilk kez gündemli olarak 15...
Son dakika haberleri: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, Kamu Personeli Danışma Kurulu'nun tarihinde ilk kez gündemli olarak 15 Eylül'de toplanacağını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 9.9.2020
Salgın döneminde yurt dışındaki Türk vatandaşlarıyla uzaktan erişimle temas sağlandı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele sürecinde mart ayının başından haziran ayı sonuna kadar yurt dışında yaşayan 34 bine yakın vatandaşla temas kurulduğunu bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 9.9.2020
Bakan Selçuk: Pandemi döneminde yurt dışındaki 34 bin vatandaşımızla temas kurduk
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, pandemi nedeniyle mart ayından itibaren yurt dışında yaşayan yaklaşık 34 bin Türk vatandaşı ile temas kurduklarını belirtti.
Zehra Zümrüt Selçuk - 8.9.2020
Türk-İş'ten Kovid-19 nedeniyle karantinada olan işçi için yasal düzenleme talebi Açıklaması
Konfederasyon'dan yapılan açıklamada, aynı evde yaşayan aile bireylerinden birine virüs teşhisi konulması sebebiyle karantinaya alınan ancak Kovid-19 tanısı konulmamış sigortalı çalışana geçici iş göremezlik ödeneği ödenmesi ile ilgili yasal düzenleme yapılması için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'a bir yazı gönderildiği belirtildi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 8.9.2020
Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmeti ödemeleri başladı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmeti (SED) ödemelerinin ihtiyaç sahibi vatandaşların hesaplarına yatırılmaya başlandığını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 8.9.2020
Aile ve Çalışma Bakanlığından, Sosyal ve Ekonomik Hizmet Desteği
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmeti ödemelerinin bugün itibariyle ihtiyaç sahibi vatandaşların hesaplarına yatırılmaya başlanacağını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 8.9.2020
Aile ve Çalışma Bakanı Zümrüt: Ödemeleri bugün yapıyoruz
Aile, Çalışma Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmeti ödemelerini bugün yapıyoruz.
Zehra Zümrüt Selçuk - 8.9.2020
Son dakika haberleri: Bakan Selçuk: Ağustos ayı Nakdi Ücret Desteği ödemeleri başladı
Gelen son dakika haberlerine göre AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ağustos ayına ilişkin Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin bugün itibarıyla başladığını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 8.9.2020
FLAŞ
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: Nakdi ücret desteği ödemeleri bugün itibarıyla başladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 8.9.2020
Son dakika haberleri... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: "Nakdi ücret desteği ödemeleri bugün...
Son dakika haberlerine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: "Nakdi ücret desteği ödemeleri bugün itibariyle başladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 7.9.2020
Sosyal Koruma Kalkanı kapsamındaki destekler 34 milyar liraya yaklaştı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Twitter hesabından, Sosyal Koruma Kalkanı kapsamında, "Kısa Çalışma Ödeneği, Nakdi Ücret Desteği, İşsizlik Ödeneği, Sosyal Destek Programı ve Biz Bize Yeteriz Türkiyem" şeklinde desteklerin ve yardımların yapıldığı tabloyu paylaştı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 7.9.2020
Kronik hastaların raporları ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacak
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kronik hastaların 1 Ocak 2020 itibarıyla sona eren raporlarının, ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacağını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 7.9.2020
Bakan Selçuk: Kronik hastaların süresi dolan raporları geçerli olacak
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Normalleşme sürecinde de kronik hastalarımızın 1 Ocak itibariyle süresi dolan sağlık raporları ve reçeteleri ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacak" dedi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 7.9.2020
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, kronik hastaların 1 Ocak 2020 itibarıyla sona eren raporlarının, ikinci...
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, kronik hastaların 1 Ocak 2020 itibarıyla sona eren raporlarının, ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacağını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 7.9.2020
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: "Engelli ve yaşlı aylığı ile evde bakım yardımlarında süreli engelli...
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: "Engelli ve yaşlı aylığı ile evde bakım yardımlarında süreli engelli raporu bulunanların mevcut raporları da ikinci bir duyuruya kadar geçerliliğini koruyacak.
Zehra Zümrüt Selçuk - 7.9.2020
Son dakika haber: GÜNDEM / 7 Eylül 2020
(Marsicovetere/18.00) ÖZEL HABER 1- GRAFİKLİ - "Okuryazarlık Seferberliği" ile 1 milyon 51 bin vatandaşa ulaşıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından 5 Şubat 2018'de başlatılan "Okuryazarlık Seferberliği" kapsamında bugüne kadar 1 milyon 51 bin 636 kişi kurslara katıldı Okuma yazma kurslarına katılanların yaklaşık yüzde 85'ini kadın, yüzde 15'ini ise erkekler oluşturdu Seferberliğe en çok katılım İstanbul, Diyarbakır, Gaziantep illerinden oldu MEB Hayatboyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük: "Ülkemizdeki okuma yazma bilmeyen kadınlara ulaşma noktasında başarı oranımız gün geçtikçe artmaktadır. Kursiyerlerin yaklaşık yüzde 45'sini 23-44 yaş arası bireyler oluşturmaktadır" (Selma Kasap/Ankara) 2- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından "engelsiz mimari" için "Erişebilirlik Kılavuzu" Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: "Erişilebilirlik Yılında, mimari tasarımlar için Erişilebilirlik Kılavuzu yayımlayarak, kamu kurumları, belediyeler, akademisyenler, öğrenciler ve tasarımcı olarak çalışan mimar ve mühendislerin kullanımına sunduk" "Erişilebilirlik Kılavuzu'nu yapılarda tasarımın ilk aşamasından son aşamasına kadar başvurulabilecek, açıklayıcı metinlerin yanı sıra mimari çizimlerin üç boyutlu görseller ile desteklendiği bir kaynak olarak planladık" "Kılavuz, hem tasarımcı hem de uygulayıcılar açısından farkındalığı arttıracak.
Zehra Zümrüt Selçuk - 6.9.2020
Bakan Selçuk'tan "İŞKUR" açıklaması Açıklaması
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2018 yılından bu yana iş ve meslek danışmanları aracılığıyla yaklaşık 1,7 milyon iş yeri ziyareti gerçekleştirerek, teşvikler ve hizmetleri hakkında bilgilendirme yaptıklarını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 5.9.2020
27 ilaç daha geri ödeme listesine alındı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2'si kanser olmak üzere 27 ilacı daha geri ödeme listesine aldıklarını ve bu ilaçlardan 14'ünün yerli üretim olduğunu bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 5.9.2020
Son dakika haberleri: Bakan Selçuk; "27 ilacı daha geri ödeme listesine aldık"
Gelen son dakika haberine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2'si kanser olmak üzere 27 ilacı daha geri ödeme listesine aldıklarını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 5.9.2020
flaş
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2'si kanser olmak üzere 27 ilacı daha geri ödeme listesine aldık.
Zehra Zümrüt Selçuk - 4.9.2020
Eylül ayı yaşlı ve engelli aylıkları bugün yatırılmaya başlıyor
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, eylül ayı yaşlı ve engelli aylıklarının bugün itibarıyla vatandaşların hesaplarına yatırılmaya başlanacağını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 4.9.2020
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, eylül ayı yaşlı ve engelli aylıklarının, bugün hesaplara yatırılmaya...
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, eylül ayı yaşlı ve engelli aylıklarının, bugün hesaplara yatırılmaya başlanacağını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 4.9.2020
Bakan Selçuk: "Fesih kısıtı ve Nakdi Ücret Desteği 2 ay uzatıldı"
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Fesih kısıtı ve Nakdi Ücret Desteği Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle 2 ay uzatıldı" dedi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 4.9.2020
İşten çıkarma yasağının 2 ay daha uzatılması
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Normalleşme sürecinde istihdamı korumak için Sosyal Koruma Kalkanımız ile çalışan ve işverenlerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zehra Zümrüt Selçuk Haberleri | Zehra Zümrüt Selçuk Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Zehra Zümrüt Selçuk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zehra Zümrüt Selçuk kimdir, hayatı ve biyografisi. Son Dakika | Bakan Selçuk'un başkanlığında KPDK tarihinde ilk kez gündemli
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 18:10:26. #1.15#
title