ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK HABERLERİ

ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK HABERLERİ

Zehra Zümrüt Selçuk haber, Zehra Zümrüt Selçuk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zehra Zümrüt Selçuk - 8.9.2020
Son dakika haberleri... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: "Nakdi ücret desteği ödemeleri bugün...
Son dakika haberlerine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: "Nakdi ücret desteği ödemeleri bugün itibariyle başladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 7.9.2020
Sosyal Koruma Kalkanı kapsamındaki destekler 34 milyar liraya yaklaştı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Twitter hesabından, Sosyal Koruma Kalkanı kapsamında, "Kısa Çalışma Ödeneği, Nakdi Ücret Desteği, İşsizlik Ödeneği, Sosyal Destek Programı ve Biz Bize Yeteriz Türkiyem" şeklinde desteklerin ve yardımların yapıldığı tabloyu paylaştı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 7.9.2020
Kronik hastaların raporları ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacak
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kronik hastaların 1 Ocak 2020 itibarıyla sona eren raporlarının, ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacağını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 7.9.2020
Bakan Selçuk: Kronik hastaların süresi dolan raporları geçerli olacak
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Normalleşme sürecinde de kronik hastalarımızın 1 Ocak itibariyle süresi dolan sağlık raporları ve reçeteleri ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacak" dedi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 7.9.2020
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, kronik hastaların 1 Ocak 2020 itibarıyla sona eren raporlarının, ikinci...
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, kronik hastaların 1 Ocak 2020 itibarıyla sona eren raporlarının, ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacağını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 7.9.2020
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: "Engelli ve yaşlı aylığı ile evde bakım yardımlarında süreli engelli...
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: "Engelli ve yaşlı aylığı ile evde bakım yardımlarında süreli engelli raporu bulunanların mevcut raporları da ikinci bir duyuruya kadar geçerliliğini koruyacak.
Zehra Zümrüt Selçuk - 7.9.2020
Son dakika haber: GÜNDEM / 7 Eylül 2020
(Marsicovetere/18.00) ÖZEL HABER 1- GRAFİKLİ - "Okuryazarlık Seferberliği" ile 1 milyon 51 bin vatandaşa ulaşıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından 5 Şubat 2018'de başlatılan "Okuryazarlık Seferberliği" kapsamında bugüne kadar 1 milyon 51 bin 636 kişi kurslara katıldı Okuma yazma kurslarına katılanların yaklaşık yüzde 85'ini kadın, yüzde 15'ini ise erkekler oluşturdu Seferberliğe en çok katılım İstanbul, Diyarbakır, Gaziantep illerinden oldu MEB Hayatboyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük: "Ülkemizdeki okuma yazma bilmeyen kadınlara ulaşma noktasında başarı oranımız gün geçtikçe artmaktadır. Kursiyerlerin yaklaşık yüzde 45'sini 23-44 yaş arası bireyler oluşturmaktadır" (Selma Kasap/Ankara) 2- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından "engelsiz mimari" için "Erişebilirlik Kılavuzu" Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: "Erişilebilirlik Yılında, mimari tasarımlar için Erişilebilirlik Kılavuzu yayımlayarak, kamu kurumları, belediyeler, akademisyenler, öğrenciler ve tasarımcı olarak çalışan mimar ve mühendislerin kullanımına sunduk" "Erişilebilirlik Kılavuzu'nu yapılarda tasarımın ilk aşamasından son aşamasına kadar başvurulabilecek, açıklayıcı metinlerin yanı sıra mimari çizimlerin üç boyutlu görseller ile desteklendiği bir kaynak olarak planladık" "Kılavuz, hem tasarımcı hem de uygulayıcılar açısından farkındalığı arttıracak.
Zehra Zümrüt Selçuk - 6.9.2020
Bakan Selçuk'tan "İŞKUR" açıklaması Açıklaması
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2018 yılından bu yana iş ve meslek danışmanları aracılığıyla yaklaşık 1,7 milyon iş yeri ziyareti gerçekleştirerek, teşvikler ve hizmetleri hakkında bilgilendirme yaptıklarını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 5.9.2020
27 ilaç daha geri ödeme listesine alındı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2'si kanser olmak üzere 27 ilacı daha geri ödeme listesine aldıklarını ve bu ilaçlardan 14'ünün yerli üretim olduğunu bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 5.9.2020
Son dakika haberleri: Bakan Selçuk; "27 ilacı daha geri ödeme listesine aldık"
Gelen son dakika haberine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2'si kanser olmak üzere 27 ilacı daha geri ödeme listesine aldıklarını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 5.9.2020
flaş
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2'si kanser olmak üzere 27 ilacı daha geri ödeme listesine aldık.
Zehra Zümrüt Selçuk - 4.9.2020
Eylül ayı yaşlı ve engelli aylıkları bugün yatırılmaya başlıyor
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, eylül ayı yaşlı ve engelli aylıklarının bugün itibarıyla vatandaşların hesaplarına yatırılmaya başlanacağını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 4.9.2020
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, eylül ayı yaşlı ve engelli aylıklarının, bugün hesaplara yatırılmaya...
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, eylül ayı yaşlı ve engelli aylıklarının, bugün hesaplara yatırılmaya başlanacağını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 4.9.2020
Bakan Selçuk: "Fesih kısıtı ve Nakdi Ücret Desteği 2 ay uzatıldı"
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Fesih kısıtı ve Nakdi Ücret Desteği Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle 2 ay uzatıldı" dedi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 4.9.2020
İşten çıkarma yasağının 2 ay daha uzatılması
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Normalleşme sürecinde istihdamı korumak için Sosyal Koruma Kalkanımız ile çalışan ve işverenlerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.
Zehra Zümrüt Selçuk - 3.9.2020
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'tan RTÜK'e çocuklar için zararlı yayınlarla mücadele teşekkürü
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Radyo Televizyon Üst Kuruluna (RTÜK) çocukların fiziksel, ruhsal ve psikolojik gelişimlerini olumsuz etkileyecek yayınlarla mücadeledeki hassasiyetinden ötürü teşekkür etti.
Zehra Zümrüt Selçuk - 3.9.2020
Giresun'da selden etkilenen vatandaşlar için ek ödenek gönderildi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Giresun'da sel felaketinden etkilenen vatandaşlar için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıflarına 5 milyon lira daha ek ödenek gönderdiklerini bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 3.9.2020
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: "(Giresun'daki sel) Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına 5 milyon...
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: "(Giresun'daki sel) Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına 5 milyon lira daha ek kaynak gönderdik.
Zehra Zümrüt Selçuk - 2.9.2020
Son dakika... Bakan Selçuk: Son 2 yılda yaklaşık 83 milyar lira destek sağladık
Son dakika haberlerine göre AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Tüm imkanları seferber ederek oluşturduğumuz teşvik ve destek paketleri ile işi, işçimizi ve işverenimizi destekliyoruz.
Zehra Zümrüt Selçuk - 1.9.2020
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2020-2021 Adli Yıl Açılış Töreni'nde konuştu: (4)
Törene TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve yüksek yargı üyeleri de katıldı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 1.9.2020
flaş
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Ağustos ayına ilişkin Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin 8 Eylül'de başlayacağını duyurdu.
Zehra Zümrüt Selçuk - 31.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Su Ürünleri Av Sezonu'nun açılışında konuştu: (2)
Programa, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, balıkçılar ve vatandaşlar katıldı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 31.8.2020
Son dakika politika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, selde kaybolan Yılmaz ve Akkuyu'nun ailelerini ziyaret etti
Ziyarette Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin yanı sıra öteki yetkililer yer aldı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 31.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dereli'de halka hitap etti: (3)
Alana gelişinde gazetecilere açıklamada bulunan ve çalışmalara ilişkin bilgi veren Erdoğan, şunları söyledi: "İnşallah önümüzdeki yılın ortalarına, bilemediniz sonuna kadar bütün çalışmalarımızı tamamına erdirelim istiyoruz. Bütün yollar altyapı, üstyapı konutla ve bu konutlarla beraber esnafın sorununu çözelim diyoruz. Şimdi de zaten konuşmamda bazı müjdeleri de vereceğim. ve hiç bekletmeden esnafımız yerlerine kavuşsun istiyoruz ama bir taraftan da yıkılacak yerler var. Yıkacağız, mecburuz çünkü dere yatağında artık konut kalmamalı. Onlara rezerv alanında inşallah yapacağımız konutlarla süratle onları, o rezerv alanında yapacağımız konutlara taşıyıp orada çok daha huzurlu bir ortamı sağlayalım istiyoruz. Çünkü halkımızın başına gelecek olan dertler, belalar, sonra bizim yüzümüzden gelmiş olur. Biz buna katlanamayız. Eğer devletsek, bunu yapmamız lazım. Bu konuda tabii benim sevgili vatandaşım da bize yardımcı olacak. Biz de bunları süratle bitirip onları çok daha emniyetli, güvenli yerlere inşallah taşıyalım." Erdoğan'a inceleme sırasında, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da eşlik etti.
Zehra Zümrüt Selçuk - 31.8.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk'tan "kısa çalışma ödeneği" açıklaması Açıklaması
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kısa çalışma ödeneği uygulamasının başladığı tarihten itibaren 3 milyon 576 bin 805 kişinin kısa çalışma ödeneğinden yararlandığını, Temmuz ayında da 1 milyon 595 bin 467 kişinin ödenekten yararlanmaya devam ettiğini bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 31.8.2020
Üniversiteye yerleşen koruma altındaki gençlere 'hayat' rehberi
Gençlerin görüşlerini alınarak hazırlanan 'Sosyal Hizmet Modellerinden Yararlanan Gençlere Yönelik Yükseköğrenim Rehberinde', yükseköğrenim yaşamı, rehberlik ve danışmanlık hizmetleri, akademik kariyer, burs imkanları ve istihdam gibi birçok konuda pratik bilgiler bulunuyor. Rehberin ön bölümünü kaleme alan Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, üniversiteye başlayan gençleri tebrik ederek, bu rehberin gençlerin hayatını kolaylaştıracağını inandığını belirtti.
Zehra Zümrüt Selçuk - 31.8.2020
Bakan Selçuk: Kısa çalışma ödeneğinin süresi 2 ay uzatıldı
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Kısa çalışma ödeneğinin süresi, mevcut yararlanan kişiler için Cumhurbaşkanımızın kararıyla 2 ay süreyle uzatıldı" açıklamasında bulundu.
Zehra Zümrüt Selçuk - 31.8.2020
Son dakika haberi | Bakan Selçuk: 'Kısa Çalışma Ödeneği' mevcut faydalananlar için, 2 ay daha uzatılmıştır
Son dakika haberlerine göre AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 'Kısa Çalışma Ödeneği' süresinin 2 ay daha uzatıldığını duyurdu.
Zehra Zümrüt Selçuk - 31.8.2020
Bakan Selçuk, Kısa Çalışma Ödeneğinin 2 ay daha uzatıldığını açıkladı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kısa Çalışma Ödeneğinin 2 ay daha uzatıldığını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 30.8.2020
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk Avrupa Şampiyonu voleybolcuları tebrik etti
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Genç Kızlar Avrupa Şampiyonu olan Türkiye 19 Yaş Altı Kız Voleybol Milli Takımı oyuncularını tebrik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zehra Zümrüt Selçuk Haberleri | Zehra Zümrüt Selçuk Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Zehra Zümrüt Selçuk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zehra Zümrüt Selçuk kimdir, hayatı ve biyografisi. Son Dakika | Kişi başı sağlık hizmetine başvuru sayısı GSS ile 10,3'e yüks
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 21:27:40. #1.15#
title