ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK HABERLERİ

ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK HABERLERİ

Zehra Zümrüt Selçuk haber, Zehra Zümrüt Selçuk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zehra Zümrüt Selçuk - 21.9.2020
Şehit ve gazi yakınlarının ataması gerçekleştirildi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk yaptığı açıklamada, "Sizlere biz bakanlık olarak daha iyi hizmet sunabilmek için çabalıyoruz.
Zehra Zümrüt Selçuk - 21.9.2020
Son dakika haber... Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, şehit yakınları ve gazilerin atama töreninde konuştu Açıklaması
Gelen son dakika haberine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi döneminde, bugün ataması yapılan 209 kişi ile toplam 44 bin 384 şehit yakını, gazi ve gazi yakınının kamuda istihdamının sağlandığını söyledi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 21.9.2020
Son dakika haber! Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'tan "yüz yüze eğitim" paylaşımı Açıklaması
Son dakika gündem haberi... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, okullarda yüz yüze eğitimin ana sınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda haftada bir gün şeklinde başlatılmasına ilişkin "Okullarımız çocuklarımızla, sınıflarımız onların sesleriyle şenlenecek.
Zehra Zümrüt Selçuk - 20.9.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, "Ergen Rehberi" hazırlayacak
Açıklamada görüşlerine yer verilen Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ergenlik dönemindeki çocuklarda diğerlerine göre daha hızlı fiziksel, psikolojik ve sosyal değişimler meydana geldiğini hatırlattı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 19.9.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk gazilerle buluştu Açıklaması
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Bir an bile tereddüt etmeden istiklal ve istikbalimiz için canlarını ortaya koyan kahraman gazilerimize milletçe minnettarız." ifadesini kullandı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 18.9.2020
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk'tan Gaziler Günü mesajı Açıklaması
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Gazilerimizin bu vatan için yaptıkları fedakarlıklara minnettarız. Sunduğumuz imkanlarla gazilerimizi desteklemeye devam ediyoruz.
Zehra Zümrüt Selçuk - 17.9.2020
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni'nde konuştu: (2)
Törene, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanları ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun da katıldı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 16.9.2020
Pandemi nedeniyle ertelenen KPDK toplantısı gerçekleştirildi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında gerçekleştirilen Kamu Personeli Danışma Kurulu toplantısına; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen'e bağlı sendikaların genel başkanları ve KPDK'da temsilcisi bulunan kurumların bürokratları katıldı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 16.9.2020
Son Dakika | Bakan Selçuk'un başkanlığında KPDK tarihinde ilk kez gündemli olarak toplandı
Son dakika gündem haberi... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kamu Personeli Danışma Kurulunun (KPDK) tarihinde ilk kez gerçekleşen gündemli toplantısına başkanlık ediyor.
Zehra Zümrüt Selçuk - 15.9.2020
Son dakika gündem: Bakan Selçuk, Kamu Personeli Danışma Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu Açıklaması
Son dakika gündem haberi... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 18 yılda doktor sayısını yüzde 175, hemşire sayısını yüzde 365 artırdıklarını belirterek, "Bu artışlar sayesinde kamu hizmetlerini daha etkin, yaygın şekilde vatandaşlarımıza ulaştırmış durumdayız." dedi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 14.9.2020
Devlet korumasından yararlanmış 805 genç kamuda istihdam edilecek
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, devlet korumasından yararlanmış 805 gencin kamuda istihdam edileceğini bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 13.9.2020
Günün Özeti
"GSS vatandaşlarımızın sağlık hizmetine erişimini kolaylaştırdı" Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2002 yılında yüzde 3,1 olan kişi başı sağlık hizmetine başvuru sayısının Genel Sağlık Sigortası (GSS) sayesinde 10,3'e yükseldiğini bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 12.9.2020
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu'nda konuştu: (4)
Sempozyumun açılışına TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, TBMM Başkanvekili Celal Adan, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Fatma Betül Sayan Kaya ve Hayati Yazıcı, eski Başbakanlardan Tansu Çiller, Kuzey Makedonya Anayasa Mahkemesi Başkanı Salih Murat, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın yanı sıra çok sayıda milletvekili ve sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 12.9.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, canlı yayında soruları yanıtladı: (3)
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, sadece son 2 senede afet yaşayan illere 150 milyon liralık bir kaynak aktarılığını belirterek, "Bunu sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarımızı aracılığıyla yapıyoruz.
Zehra Zümrüt Selçuk - 12.9.2020
Koronavirüs - Ankara Tabip Odası: 799 sağlık çalışanı Covid-19'a yakalandı
Bakan Selçuk: Kısa Çalışma Ödeneği Aralık sonuna kadar uzatılabilir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumartesi günü CNN Türk kanalına yaptığı açıklamada, Kısa Çalışma Ödeneği'nin (KÇÖ) Aralık sonuna kadar daha uzatabileceğini belirterek, "Belli bir süre devam edebilir endişemiz yok.
Zehra Zümrüt Selçuk - 12.9.2020
Son Dakika: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
Son dakika haberlerine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti hükümetlerinin başından beri en önemli kırmızı çizgilerinden birinin kadına yönelik şiddetle mücadele olduğunu belirterek, "Cumhurbaşkanımızın da liderliğinde biz kadına yönelik şiddetle mücadelede 'sıfır tolerans'...
Zehra Zümrüt Selçuk - 12.9.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Normalleşme Desteği bildirgelerinin 26 Eylül'e kadar devam ettiğini belirterek, "Bütün işverenlerimize Normalleşme Desteği almaları için bu mekanizmayı kullanmalarını tavsiye ediyorum.
Zehra Zümrüt Selçuk - 12.9.2020
Kütahya Kent Meydanı Projesi masaya yatırıldı
"Üniversitemiz hiç olmadığı kadar çok projeyi üstlendi" Toplantının açılış konuşmasında Dumlupınar Üniversitesindeki güncel çalışmalar ve mevcut durum hakkında katılımcıları bilgilendiren Rektör Kazım Uysal," Bu yıl Kütahya Dumlupınar üniversitesi son yılların en yüksek doluluk oranına ulaştı. Bu oran uluslararası öğrenciler ve ek tercihlerden sonra yüzde 95 üzerini bulacaktır. 7 bini aşkın lisansüstü öğrencimiz bulunuyor. Uluslararası öğrenci sayımız hiç olmadığı kadar arttı. Üniversite tarihinde olmadığı kadar projeler aldık. BAP projelerinden yaklaşık 5 milyon TL para aktarıyoruz. DUSCART, TÜBİTAK'ın düzenlediği yarışlarda ekibimiz 4. oldu. Bu şimdiye kadar elde edilmemiş bir başarıydı. YÖK'ün verdiği 'Engelsiz Üniversiteler Ödülleri'nde Türkiye birincisi olduk. Ayrıca Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk'tan da 'Eğitim Alanında Erişilebilirlik' ödülü aldık.
Zehra Zümrüt Selçuk - 11.9.2020
Son Dakika | Kişi başı sağlık hizmetine başvuru sayısı GSS ile 10,3'e yükseldi
Son dakika haberleri... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2002'de yüzde 3,1 olan kişi başı sağlık hizmetine başvuru sayısının Genel Sağlık Sigortası (GSS) sayesinde 10,3'e yükseldiğini bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 10.9.2020
Bakan Selçuk, G20 Çalışma ve İstihdam Bakanları Toplantısı'na katıldı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, G20 Çalışma ve İstihdam Bakanları Toplantısı'nda, Kovid-19 ile mücadeledeki uygulamaları paylaştıklarını ifade etti.
Zehra Zümrüt Selçuk - 10.9.2020
Bakan Selçuk: "KPDK tarihinde ilk kez gündemli olarak 15 Eylül'de toplanacak"
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kamu Personeli Danışma Kurulunun (KPDK) tarihinde ilk kez gündemli olarak 15 Eylül'de toplanacağını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 10.9.2020
Kamu Personeli Danışma Kurulu, 15 Eylül'de toplanacak
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yaptığı yazılı açıklamada, KPDK'ye ilişkin bilgi verdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 10.9.2020
Son dakika... Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, Kamu Personeli Danışma Kurulu'nun tarihinde ilk kez gündemli olarak 15...
Son dakika haberleri: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, Kamu Personeli Danışma Kurulu'nun tarihinde ilk kez gündemli olarak 15 Eylül'de toplanacağını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 9.9.2020
Salgın döneminde yurt dışındaki Türk vatandaşlarıyla uzaktan erişimle temas sağlandı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele sürecinde mart ayının başından haziran ayı sonuna kadar yurt dışında yaşayan 34 bine yakın vatandaşla temas kurulduğunu bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 9.9.2020
Bakan Selçuk: Pandemi döneminde yurt dışındaki 34 bin vatandaşımızla temas kurduk
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, pandemi nedeniyle mart ayından itibaren yurt dışında yaşayan yaklaşık 34 bin Türk vatandaşı ile temas kurduklarını belirtti.
Zehra Zümrüt Selçuk - 8.9.2020
Türk-İş'ten Kovid-19 nedeniyle karantinada olan işçi için yasal düzenleme talebi Açıklaması
Konfederasyon'dan yapılan açıklamada, aynı evde yaşayan aile bireylerinden birine virüs teşhisi konulması sebebiyle karantinaya alınan ancak Kovid-19 tanısı konulmamış sigortalı çalışana geçici iş göremezlik ödeneği ödenmesi ile ilgili yasal düzenleme yapılması için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'a bir yazı gönderildiği belirtildi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 8.9.2020
Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmeti ödemeleri başladı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmeti (SED) ödemelerinin ihtiyaç sahibi vatandaşların hesaplarına yatırılmaya başlandığını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 8.9.2020
Aile ve Çalışma Bakanlığından, Sosyal ve Ekonomik Hizmet Desteği
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmeti ödemelerinin bugün itibariyle ihtiyaç sahibi vatandaşların hesaplarına yatırılmaya başlanacağını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 8.9.2020
Aile ve Çalışma Bakanı Zümrüt: Ödemeleri bugün yapıyoruz
Aile, Çalışma Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmeti ödemelerini bugün yapıyoruz.
Zehra Zümrüt Selçuk - 8.9.2020
Son dakika haberleri: Bakan Selçuk: Ağustos ayı Nakdi Ücret Desteği ödemeleri başladı
Gelen son dakika haberlerine göre AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ağustos ayına ilişkin Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin bugün itibarıyla başladığını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 8.9.2020
FLAŞ
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: Nakdi ücret desteği ödemeleri bugün itibarıyla başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zehra Zümrüt Selçuk Haberleri | Zehra Zümrüt Selçuk Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Zehra Zümrüt Selçuk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zehra Zümrüt Selçuk kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika! Bakan Selçuk: Kovid-19 mücadele kapsamında bakanlık olarak sağ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 22:04:04. #1.15#
title