ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK HABERLERİ

ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK HABERLERİ

Zehra Zümrüt Selçuk haber, Zehra Zümrüt Selçuk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zehra Zümrüt Selçuk - 2.10.2020
Son dakika haberi | Bakan Selçuk: 1003 sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına 186,8 milyon TL kaynak aktarıldı
Son dakika haberleri... AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 1003 sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına 186,8 milyon TL kaynak aktardıklarını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 2.10.2020
Bakan Selçuk: "Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına periyodik pay olarak 186,8 milyon TL...
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bin 3 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na 186,8 milyon TL kaynak aktardıklarını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 2.10.2020
Son dakika haber: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bin 3 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma...
Bir son dakika haberine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bin 3 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma (SYD) Vakfı'na 186,8 milyon TL kaynak aktardıklarını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 1.10.2020
Hak-İş'ten kadroya geçirilen taşeron işçilerin iş kolu düzenlemesine eleştiri
Arslan, sağlık sektöründe hizmet biriminde görev yapan emekçilerin de ek ödemeden yararlandırılması talebini Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'a ilettiklerini bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 30.9.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli "ASDEP" alım sonuçlarını açıkladı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 1000 sözleşmeli Aile Sosyal Destek Personelinin (ASDEP) daha alımını gerçekleştirdiklerini bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 30.9.2020
CHP'li Ağbaba'dan "Yeni Ekonomi Programı" değerlendirmesi Açıklaması
İktidarın daha önce gündeme getirdiği "belirli süreli iş sözleşmesi" tartışmasının yeniden gündeme taşındığını belirten Ağbaba, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un son günlerde dile getirdiği "yeni istihdam sürüm paketi" ile kıdem tazminatına yönelik yeni saldırıların planlandığını iddia etti.
Zehra Zümrüt Selçuk - 30.9.2020
Bakan Selçuk: "Eylül ayı Nakdi Ücret Desteği ödemeleri 8 ve 9 Ekim'de yapılacak"
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, eylül ayı Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin 8 ve 9 Ekim'de yapılacağını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 30.9.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, eylül ayına ilişkin Nakdi Ücret...
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, eylül ayına ilişkin Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin 8-9 Ekim'de yapılacağını duyurdu.
Zehra Zümrüt Selçuk - 29.9.2020
Son dakika haber: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk'tan "Yeni Ekonomi Programı" paylaşımı
Son dakika haberi... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Salgın döneminde olduğu gibi normalleşme döneminde de vatandaşlarımızın yanında olacağız. Yeni Ekonomi Programı'mız hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 29.9.2020
Eylül ayı işsizlik ve kısa çalışma ödemeleri 5 Ekim'de yatırılacak
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, eylül ayı işsizlik ve kısa çalışma ödeneği ödemelerini 5 Ekim'de yapacaklarını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 28.9.2020
"Çalışma Hayatı Buluşmaları"nın ikincisi yapıldı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Çalışma Hayatı Buluşmaları" kapsamında işçi- işveren temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve akademisyenlerle bir araya geldiğini bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 27.9.2020
Sosyal Koruma Kalkanı kapsamındaki destekler 35 milyar liraya yaklaştı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Twitter hesabından, vatandaşlara Sosyal Koruma Kalkanı kapsamında sağlanan destek ve yardımlarda 35 milyar liraya yaklaşıldığını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 25.9.2020
SGK ile TEB arasında İlaç Alım Protokolü imzalandı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un katılımıyla, SGK Konferans Salonu'nda protokol imza töreni düzenlendi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 25.9.2020
Vergi affı için kritik süreç başlıyor
Milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiren vergi ve sosyal güvenlik borç yapılandırması için ilk resmî açıklama Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'tan geldi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 24.9.2020
4. Türkiye Kooperatifler Fuarı Açılış Töreni
4. Türkiye Kooperatifler Fuarı Açılış Töreni, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un katılımıyla "Birlikte Üretim, Birlikte Büyüme" temasıyla gerçekleştirildi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 24.9.2020
Son dakika haberi: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, Türkiye Kooperatifler Fuarı Açılış Töreni'nde...
Son dakika gündem haberi: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, son 10 yılda Türkiye'deki teknoloji girişimlerinin kurucularının yüzde 16'sının kadın olduğunu, bunun da Türkiye'yi, Avrupa'da dördüncü sıraya yerleştirdiğini belirtti.
Zehra Zümrüt Selçuk - 23.9.2020
Kadına şiddeti önlemede kullanılacak modül 18 pilot ilde uygulamada
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kadına yönelik şiddeti önlemede kullanılacak "Risk Analiz ve Yönetim Modülü"nü 18 pilot ilde başlattıklarını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 22.9.2020
Son dakika haberi! Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, sağlık çalışanlarına saldırıyı kınadı
Son dakika haberleri... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Keçiören'de sağlık çalışanlarına yönelik saldırıyı kınadı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 21.9.2020
Şehit ve gazi yakınlarının ataması gerçekleştirildi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk yaptığı açıklamada, "Sizlere biz bakanlık olarak daha iyi hizmet sunabilmek için çabalıyoruz.
Zehra Zümrüt Selçuk - 21.9.2020
Son dakika haber... Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, şehit yakınları ve gazilerin atama töreninde konuştu Açıklaması
Gelen son dakika haberine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi döneminde, bugün ataması yapılan 209 kişi ile toplam 44 bin 384 şehit yakını, gazi ve gazi yakınının kamuda istihdamının sağlandığını söyledi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 21.9.2020
Son dakika haber! Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'tan "yüz yüze eğitim" paylaşımı Açıklaması
Son dakika gündem haberi... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, okullarda yüz yüze eğitimin ana sınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda haftada bir gün şeklinde başlatılmasına ilişkin "Okullarımız çocuklarımızla, sınıflarımız onların sesleriyle şenlenecek.
Zehra Zümrüt Selçuk - 20.9.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, "Ergen Rehberi" hazırlayacak
Açıklamada görüşlerine yer verilen Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ergenlik dönemindeki çocuklarda diğerlerine göre daha hızlı fiziksel, psikolojik ve sosyal değişimler meydana geldiğini hatırlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zehra Zümrüt Selçuk Haberleri | Zehra Zümrüt Selçuk Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Zehra Zümrüt Selçuk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zehra Zümrüt Selçuk kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika: Korona nedeniyle izolasyonda olan çalışanlar iş göremezlik öde
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 14:58:04. #1.14#
title