ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK HABERLERİ

ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK HABERLERİ

Zehra Zümrüt Selçuk haber, Zehra Zümrüt Selçuk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zehra Zümrüt Selçuk

Zehra Zümrüt Selçuk

Doğum Yeri Ordu / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Zehra Zümrüt Selçuk Kimdir ?

Zehra Zümrüt Selçuk, 1979 Ordu doğumludur. Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nin ardından Bilkent Üniversitesi'nde tam burslu ekonomi lisansı öğrenimi gördü. Amerika'da Michigan Üniversitesi'nde ekonomi doktorasına başladı, Teksas Üniversitesi'nde işletme doktorasına devam ederken, aynı üniversitede muhasebe ve enformasyon yönetimi yüksek lisansı da yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Zehra Zümrüt Selçuk - 26.10.2020
Son Dakika | GSS kapsamında hastanelere iki yılda 182,9 milyar lira ödendi
Son dakika haberi... Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Genel Sağlık Sigortası (GSS) kapsamında Ağustos 2018 - Ağustos 2020 döneminde kamu ve özel hastanelere sağlık hizmetleri karşılığında 182,9 milyar lira ödeme yapıldığını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 24.10.2020
Son Dakika | Bakan Selçuk: İhtiyaç sahiplerine yaklaşık 99 milyon TL ödeme yapılacak
Son dakika haberleri: AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, nakdi sosyal destek programıyla ihtiyaç sahiplerine yaklaşık 99 milyon TL ödeme yapılacağını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 24.10.2020
Bakan Selçuk: Ekim ayı sosyal yardım desteği ödemeleri bugün başlıyor
Bakan Selçuk: Ekim ayı sosyal yardım desteği ödemeleri bugün başlıyorAİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Ekim ayına ilişkin sosyal yardım desteği ödemeleri bugün başlıyor.
Zehra Zümrüt Selçuk - 24.10.2020
Ekim ayına ilişkin sosyal yardım desteği ödemeleri bugün başlıyor
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 5 nakdi sosyal destek programı kapsamında ekim ayında 99 milyon lira ödeme yapacaklarını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 24.10.2020
Son dakika haberi... Bakan Selçuk: Ekim ayı sosyal yardım desteği ödemeleri bugün başlıyor
Son dakika haberleri: AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Ekim ayına ilişkin sosyal yardım desteği ödemeleri bugün başlıyor.
Zehra Zümrüt Selçuk - 23.10.2020
Mesleki Yeterlilik Belgelerinde farklı dil seçeneği tercüme masrafını ortadan kaldıracak
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Türkçe-İngilizce düzenlenen Mesleki Yeterlilik Belgelerinin çalışanların tercihine göre Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça veya Arapça da hazırlanabileceğini bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 22.10.2020
Bakan Selçuk: Eğitim ve öğretim yardımı ödemeleri bugün başladı
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, şehit, harp ve vazife malulleri ile çocuklarına yapılacak toplam 63 milyon TL eğitim-öğretim yardımı ödemelerin bugün başladığını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 22.10.2020
Son dakika haber... Şehit, harp ve vazife malullerinin çocukları için eğitim öğretim yardımı ödemeleri başladı
Son dakika haberi... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, şehit çocukları, harp ve vazife malulleri ile çocukları için toplam 63 milyon lira eğitim ve öğretim yardımı yapılacağını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 22.10.2020
İstihdam teşviğine ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un, teklifi Hazine ve Maliye Bakanlığı ile hazırladıklarını açıkladığını belirterek, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile kanun teklifleri güya milletvekilleri tarafından hazırlanacak ve Meclis'e sunulacaktı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 22.10.2020
Son dakika: Bakan Selçuk: "Şehitlerimizin çocuklarına, harp ve vazife malullerimiz ile çocuklarına toplamda 63 milyon TL eğitim ve öğretim yardımı yapacağız"
Son dakika haberi: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, şehit, harp ve vazife malulleri ve çocuklarına bu yılki eğitim ve öğretim yardımı ödemelerinin bugün başladığını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 22.10.2020
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, şehit, harp ve vazife malulleri ve çocuklarının bu yılki eğitim-öğretim yardımı ödemelerinin başladığını bildirdi.
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, şehit, harp ve vazife malulleri ve çocuklarının bu yılki eğitim-öğretim yardımı ödemelerinin başladığını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 21.10.2020
HDP'li milletvekilleri salgınla mücadeleyi eleştirdi
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu üyeleri olarak açıklama yaptıklarını dile getiren Eksik, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un, komisyonun hiçbir teklifine olumlu cevap vermediğini, komisyonu adeta baypas edercesine dikkate almadığını, muhalefet olarak bilgi almak için yaptıkları çağrılara cevap vermediğini, ancak komisyon üyelerini bakanlıkta misafir etmek istediğini ifade etti.
Zehra Zümrüt Selçuk - 19.10.2020
Son dakika haber: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: "7 nakdi sosyal destek programı kapsamında eylülde 184,3 milyon TL ödeme yaptık"
Bir son dakika haberine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 7 nakdi sosyal destek programı kapsamında Eylül'de 184,3 milyon TL ödeme yaptıklarını bildirdi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 18.10.2020
Son dakika haber | Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, 1'i kanser, 8'i solunum hastalıkları, 5'i diyabet olmak üzere 65 ilacı daha geri ödeme listesine aldıklarını açıkladı.
Son dakika haberleri: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, 1'i kanser, 8'i solunum hastalıkları, 5'i diyabet olmak üzere 65 ilacı daha geri ödeme listesine aldıklarını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 17.10.2020
Son dakika haberi... Bakanlardan sivillere saldıran Ermenistan'a kınama
Son dakika haber... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesaplarından Ermenistan'ın Azerbaycan'daki sivillere yönelik saldırısını kınama mesajı paylaştı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 16.10.2020
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ve bakanlardan Esayan için taziye mesajı
Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 51 yaşında hayatını kaybeden AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan için taziye mesajı yayımladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 16.10.2020
Son dakika gündem: Aile Bakanlığı, "Muzır İçerikle Mücadele Programı" başlatıyor
Son dakika haberi: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Türkiye'de ilk olma özelliğini taşıyan Muzır İçerikle Mücadele (MİM) Programı'nı başlatacaklarını belirterek, vatandaşların çocuklara zararlı içeriklerle ilgili şikayetlerini bu program kapsamında kurulacak web sitesi ve WhatsApp...
Zehra Zümrüt Selçuk - 16.10.2020
Bakan Selçuk: "Sosyal Koruma Kalkanı paketi ile yaklaşık 40 milyar lira destek sağladık"
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Pandemi döneminde 3.6 milyon çalışana kısa çalışma ödeneği desteği verdik.
Zehra Zümrüt Selçuk - 15.10.2020
Son dakika haber! Kırşehir'de şehit ailelerine moral ziyareti
Ziyarete İl Müdür Yardımcısı Abdullah Kömürcüoğlu ile Şehit Yakınları ve Gazi Hizmetleri Birim çalışanlarının de eşlik ettiği belirtilen getirilen açıklamada Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürü Selim Çelenk ve Kırşehir Valisi İbrahim Akın'ın selamlarının iletildiği kaydedildi.
Zehra Zümrüt Selçuk - 15.10.2020
TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Akkol : " İşi kadınlar yapıyor, geliri erkekler alıyor"
Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol, ev ve bakım işleri de dahil edildiğinde, dünyadaki toplam çalışma saatinin üçte ikisinin kadınlara ait olduğunu belirterek, "Oysa dünya gelirinin sadece yüzde 10'u kadınların. Tabiri caizse, işi kadınlar yapıyor, geliri erkekler alıyor." ifadelerini kullandı. TİSK açıklamasına göre, konfederasyonunun ev sahipliğinde, kamu, işçi ve işveren temsilcilerinin 'Birlikte Mümkün' diyerek "İşimizin Yarını" ana temasıyla bir araya geldiği Ortak Paylaşım Forumu başladı. Çalışma hayatının Davos'u olarak nitelendirilen Ortak Paylaşım Forumu'na Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay video mesajıyla katılırken, forumun açılış konuşmalarını Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan ve TİSK Başkanı Özgür Burak Akkol yaptı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 15.10.2020
Son dakika gündem: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Açıklaması
Son dakika haber: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Nakdi ücret desteğimiz ve işsizlik ödeneğimiz de devam ediyor.
Zehra Zümrüt Selçuk - 15.10.2020
İl Müdürü Nevzat Özer, şehit Kadir Görgülü'nün kardeşi için kız istedi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un hayırlı olsun dileklerini ileterek çifte mutluluk dileyen İl Müdürü Özer, "Devlet, şehit ailelerimizi sadece acılarında değil, mutluluklarında da yalnız bırakmaz.
Zehra Zümrüt Selçuk - 14.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 15 Ekim 2020
(Ankara/14.00) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, TİSK tarafından düzenlenen "Ortak Paylaşım Platformu"na iştirak edecek.
Zehra Zümrüt Selçuk - 14.10.2020
Gürsu ve Kestel için "Sosyal Hizmet Merkezi" talebi
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'u ziyaret etti.
Zehra Zümrüt Selçuk - 14.10.2020
Son Dakika | Bakan Selçuk: 'Kadın Hizmetleri İrtibat Noktaları' oluşturduk
Edinilen son dakika haberine göre AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 81 Şiddet Önleme ve İzleme Merkezleri (ŞÖNİM) ve 347 Sosyal Hizmet Merkezleri'nde (SHM) 'Kadın Hizmetleri İrtibat Noktaları' oluşturduklarını açıkladı.
Zehra Zümrüt Selçuk - 13.10.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Kılıçdaroğlu, bir ekonomik buhran yaşandığını, milyonlarca gencin işsiz olduğunu, esnafın doğru dürüst siftah yapamadığını, emeklinin aylığı ile geçinemediğini, çöp konteynerlerinden yüz binlerce kişinin pazar artıklarıyla geçinmeye çalıştığını, devleti yöneten kişinin de çıkıp "Yoksullukta sabredin." dediğini savundu. Kemal Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: "Beyefendi sen niye sabretmiyorsun? Hak talebinde bulunma diyor sana. Ben yönetiyorum, ben asarım, ben keserim, şimdi sıra sende, sen sabredeceksin. 'Açım.' Açlıkla sabredeceksin. 'Yoksulum.' Yoksullukta sabredeceksin. 'İşsizim.' İşsizlikte sabredeceksin. Beyefendi sen bir sabır gösteriyor musun? Sen nerede sabır gösteriyorsun? Senin bir elin yağda bir elin balda. Yazlık sarayların var, kışlık sarayların var, uçan sarayların var. Bütün bunların yükünü sabredin dediğin vatandaş çekiyor. Boğazındaki lokmayı vergi diye alıyorsun. Aldığın vergiyi de onun için değil, yandaşın için harcıyorsun. Allah kimseyi kibirli yapmasın." "Baştaki kibirli olunca yöneten kadronun tamamında kibir, paçalarından akıyor." diyen Kılıçdaroğlu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un, "Son iki yılda emeklilerimize toplam 674,5 milyar liralık aylık ödemesi gerçekleştirdik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zehra Zümrüt Selçuk Haberleri | Zehra Zümrüt Selçuk Kimdir - Haberler - Zehra Zümrüt Selçuk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zehra Zümrüt Selçuk kimdir, hayatı ve biyografisi. Son Dakika | GSS kapsamında hastanelere iki yılda 182,9 milyar lira ödendi
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 13:41:13. #1.14#
title