Zayıf Görünme Hileleri Ortaya Çıktı
Advertisement

Zayıf Görünme Hileleri Ortaya Çıktı

Zayıf Görünme Hileleri Ortaya Çıktı
Sabah.com.tr - Haberler | Magazin

Her zaman ince ve zarif görünen 4 çocuk annesi Victoria Beckham'ın da sırları var.

BAŞTAN AYAĞA SİYAH

Siyah sadece kiloluların değil; zayıf insanların da olduklarından daha zayıfmış gibi görünmelerine yardımcı oluyor. Victoria Beckham da baştan ayağa siyah giyinerek daha zayıf görünmeyi başarıyor.

BÜYÜK GÖZLÜKLER

Yüzünüze fazla büyük bir gözlük taktığınız anda, otomatik olarak yüzünüz olduğundan daha küçük görünür. Beckham da bu taktiği kullanıyor ve daha da zayıf görünüyor.

BOL CEKET

Üzerinizde birkaç beden büyükmüş gibi duran ceketler, çok zayıf olduğunuz algısını yaratıyor.

DALGALI SAÇLAR

20'li yaşlarda kısa saçlarıyla dikkat çeken Beckham, yaşı ilerledikçe saçlarını uzattı ve su dalgaları yaptırmaya başladı. Dalgalı saçlar, Beckham'ın daha da zayıf görünmesini sağlıyor.

VİCTORİA BECKHAM

17 Nisan 1974 yılında Hertfordshire, İngiltere'de doğdu.

İngiliz sosyoelit, David Beckham'ın eşi ve eski Spice Girls üyesi olarak tanınmaktadır.

Erkek kardeşi Christian ve kız kardeşi Lousie adındadır. 1990'lı yıllara damgasını vuran Spice Girls adlı müzik grubunun POSH lakablı üyesidir.

4 Mart 1999 tarihinde ilk çocuğunu, Brooklyn, dünyaya getirdi. Bu doğumdan 4 ay sonra da David Beckham ile evlendi. 2. oğulları Romeo James Beckham 1 Eylül 2002 tarihinde dünyaya geldi. 3. oğulları Cruz Beckham 2005 yılının Şubat ayında dünyaya geldi.

Kendi adlarını çıkardıkları dvb adlı markaları vardır. Victoria Beckham, moda çalışmalarına bir jean defilesi ve parfüm tasarımıyla başladı. Halen, ABD'de çalışmalarını sürdürmektedir.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Zayıf Görünme Hileleri Ortaya Çıktı

Kaynak: Sabah.com.tr

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title